Skocz do zawartości
Dako

Drake Buccaneer - Concept sale

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W piątek 27.05.2016 rozpocznie się sprzedaż koncepcyjna nowego statku od Drake czyli Buccannera

Z tej okazji CIG dla dotychczasowych posiadaczy Cutlass-a przygotował małą niespodziankę w postaci zniżkowego kuponu rabatowego w wysokości 10% na zakup Buccannera :thumbsup:

Sprawdźcie swoją pocztę bo powinniście otrzymać coś takiego

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

ps.

Gdyby komuś nie był potrzeby to chętnie przygarnę ;)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie pasuje do mnie ten statek, jeżeli ktoś szuka bojowego zamiennika dla swojego mustanga/aurory/300i , to ten statek się do tego nadaję jeżeli nie chce iść skalę wyżej czyli Super horned, Gladiator itp. :) :)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Dastro 2x S1, 2x S3 i turret niczym w SH z 2x S2. Ten statek ma pierdolnięcie na poziomie SH/Sabre :] 

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Warto zwrócić uwagę na parametry fizyczne bo dziś "na papierze" wygląda to bardzo obiecująco ...

Statek wielkości Gladiusa z takimi jak w Sabre silnikami 2xS3  ale ważący od niego mniej aż o 4 tony ( 14 ton do 18 ) posiadający 16 (!) trusterów klasy S1 (pozostaje pytanie co lepsze te czy 8 x S2 jak w Sabre lub Khartu-Al) Choć i tak jest lżejszy również od Scouta więc pewnie będzie nie tylko bardzo szybki ale i bardzo zwrotny.

A co do "perdolnięcia" to ten obrazek bardzo ładnie obrazuje jego możliwości ;)

eQEKfft.jpg

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dastro nadal żyje przekonaniem, że Super Hornet to będzie najlepszy wymiatacz w grze. A prawda jest inna - każdy producent będzie miał równie dobry statek w swojej klasie. A te najlepsze myśliwce będą osiągalne tylko w grze. Bez LTI.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ 1 posiadacz Bucca 

Sylwetka statku mi się podoba ta wieżyczka dolna wygląda jak by nie malą zbyt dobrej trakcji w górę gdzie w tą stronę z reguły odchylamy statek więc śledzenie wroga do góry będzie problematyczne nie mniej jednak tak jak BHoleVX wspomniał będzie tą wieżyczkę można wymienic na coś OMFG i na prostej masakrować :D


#Born2beYarrr :devil:

CutlassTAG.thumb.gif.02a2d9da7ba0d52e5f0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo czy będzie miał tarcze w 4 strony czy tylko przod i tyl?

Na papierze siła ognia wygląda imponująco, jednak nie wszystko jest takie cudowne:

  1. MINUS - Power plant size 2 - takiej wielkości źródło zasilania nie obsłuży silników, tarcz i co najważniejsze broni energetycznej. Statek ten jest dedykowany do balistyków. Może przez to być droższy w obsłudze oraz problematyczny w utrzymaniu na "dłuższych misjach". Będzie również wymagał celnego strzelania w lataniu solo.
  2. PLUS - Nieiwlkie wymiary 20x16x6 m i jedynie dwa metry szerszy od Mustanga Delty. Jest więc spora szansa, że będzie on mógł stacjonować na statkach.
  3. PLUS - siła ognia. Jak na swoją wielkość reprezentuje on wręcz chorą siłę ognia.. Grając w Arena Commander, najbardziej wkurzają mnie kurduple czyli np M50, Mustangi Delta. Tylko, że dotychczas rzadko kiedy zdażało się, aby kurdupel na raz załatwił Hornet Ghost.. Buccaneer będzie kurduplem na sterydach i z tą siłą ognia będzie miażdżył to w co będzie strzelał..
  4. PLUS - Widoczność z kokpitu. Jeżeli widoczność będzie taka jak na artach to najlepszy myśliwiec w grze :) 
  5. MINUS (w stosunku do Horneta) - Hornet będzie czołgiem, który w zależności od misji tak uzbroisz.. Mając nawet podstawkę będziesz mógł, zamiennie używać w niej działka, radaru, pojemnika na ładunek. Do tego możliwość montażu działek na gimbalach i podwójne działko pod nosem.. Bucc to tylko myśliwiec przechwytujący.. Za to jaki :D

Powyżej moje podsumowanie ;) Raczej nie kupię, bo mam Horneta Ghosta z LTI a w dół nie da się upgradu robić.. Który będzie moją główną siłą pociągową do walki, jednak w grze postaram się zarobić na Buccaneer.. Tylko wiecie, takiego z drugiej ręki z przetartymi numerami, będzie on służył do brudnej roboty.. 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tam, wpadł kodzik  rabatowy to i wpadł  Buccaneer, no i ankietka zrobiona na  gratisową broń S4 pod niego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem ale zbłądziłem i kupiłem... help...


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statek z kategorii interesujących bo ładny to on nie jest. Niemniej podoba mi się jego idea. Biorąc pod uwagę jego siłę ognia, prędkość i manewrowość oraz niestety słabe zasilanie. Jest to klasyczny piracki myśliwiec działający w taktyce roju. Kilka lub kilkanaście takich maszyn może zagrozić o wiele większym statkom lepiej uzbrojonym i opancerzonym. 

Na pewno fajny nabytek do floty, ale nie mojej. Myśliwców mam zdecydowanie za dużo. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

NIE MA czegoś takiej jak ZA DUŻO MYŚLIWCÓW! :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeeee? Przecież w RTV mówili, że w poniedziałek Turbulent ma zapuścić skrypt i rozdzielą broń od statku. Trzeba jednak mieć statek zakupiony inaczej nic z tego.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności