Skocz do zawartości
Dako

Konkurs: Kiedy wyjdzie PTU 2.4.0 (nie dla Avocado) :)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Data wydania PTU 2.4.0: 23.05.2016 22:00

Data wydania Live 2.4.0: 01.06.2016 23:00

Godzina postu: 16:27

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data wydania PTU 2.4.0 to 26.05.2016 godzina 04:00

Data wydania wersji LIVE 2.4.0 to 02.06.2016 godzina 05:00

Data wpisu na forum 14.05.2016 godzina 23.33

PS: Super inicjatywa :) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typowania:

Data wydania PTU 2.4.0 to 02.07.2016 godzina 20:00

Data wydania wersji LIVE 2.4.0 to 14.10.2016 godzina 16:00

Data wpisu na forum 08.06.2016 godzina 21:00

Dziękuję i cześć - nie będę tu zaglądał żebym nie czitował ;)

 

 


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

(ten post nie zalicza się do konkursu)

A ja to ujmę tak:

Data wydania PTU 2.4.0: Jak przestanie wybuchać co 30 min czyli Soon™

Data wydania wersji LIVE 2.4.0: Soon Soon™

:D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to poprawiam:

Data wydania PTU 2.4.0 to 24.05.2016 godzina 23:00

Data wydania LIVE 2.4.0 to 03.06.2016 godzina 23:00

Data wpisu na forum 15.05.2016 godzina 05.27

 

Nowy post: "Jak przestanie wybuchać co 30 min ". To aż tak źle? Coś czuje że 2.4 nie będzie tak szybko. :grumpycat:

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Och jej, ktoś nie czyta regulaminu... Biedak Dako teraz wie jak ja się czuję (tzn wkur*iam) w podobnych sytuacjach... ;)

@Dako - na cholerę ludzie mają pisać jakieś daty postów (dorabiasz sobie pracy z weryfikacją czy się kupy trzymają zgłoszenia), wszystko widać na forum (jak się najedzie na termin napisania postu masz datę, godzinę, minuty - do edycji jest szczegółowy log ze zmianami i w razie wątpliwości Administracja służy screenami, :) wystarczy PM). Kudos za konkurs.

@Blackjack to nie miejsce na wylewanie "gorzkich żali" - nie tylko Ty czekasz na grę. Nie śmieć.

@Zgudi - w takich sytuacjach proszę się nie wdawać w zbędne polemiki tylko zgłaszać coś, co jest śmieceniem w temacie :) (bo potem tylko się obrywa rykoszetem)

 

Moje trzy grosze - jak się komuś konkurs nie podoba, proszę zignorować. Jeśli narusza regulamin ogólny forum, proszę korzystać z PM lub formularza kontaktowego i przyjdzie oddział pacyfikacyjny. Czasem jak się nie ma czegoś miłego lub wnoszącego minimum jakości do dyskusji do powiedzenia to lepiej się wstrzymać...

Anyway, śmietnik wycinam, jak ktoś znów będzie rozrabiać to zaklęcia na summon znacie.

PS - doprecyzuj że "naszego czasu" oznacza CET... Bo jak ktoś siedzi w UK to "nasz czas" dla niego to GMT ;) etcetc


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Minęła godzina 20.00 dlatego niniejszym ogłaszam:

ZAKOŃCZENIE KONKURSU :)

Z tego co wiadomo PTU 2.4.0 doszło już do patcha z literą "F"

Co do prawdopodobnego terminu wydania 2.4.0 mała być może wskazówka od CIG

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Pozostaje cierpliwie czekać na rozstrzygnięcie ale to już leży w gestii CIG ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem kiedy wyjdzie PTU i LIVE: SOON™ but not so SOON™. But SOONISH™ than not so SOON™.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CIG uruchomił PTU 2.4.0 https://ptu.cloudimperiumgames.com/comm-link//15320-Star-Citizen-Alpha-240

Można imho przyjąć, że datą i godziną wydania jest 20.05.2016 godzina 06.50 rano

Kto był najbliżej ? 

Niech się przyzna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi też wydaje się, że zwycięzcą jest @Corni

Jego głos spełnia wymogi formalne bo on i kilka osób musiało edytować swój wpis na moją prośbę (post 13.05.2016 godz 16.14) w ramach aktualizacji zasad konkursu czyli dodatkową nagrodą od @Dastro (typowanie daty LIVE)

Ps.

Czy ktoś z Uczestników uważa inaczej ? Jakieś obiekcje?

Czy możemy oficjalnie uznać Zwycięzcę ?

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uznaję. Też z rana przejrzałem listę i tak samo @Corni mi wyszedł z obliczeń :)

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przynajmniej nie jebnąłem się o tydzień :D


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra będzie część oficjalna :)

Zwycięzcą Naszej Zabawy został Kolega @Corni

 

FYSimLf.gif

 

P-72 Archimedes z LTI odleciał do Hangaru nowego właściciela :thumbsup:

 

ps.

Nadal czekamy na część drugą konkursu czyli datę wydania LIVE :D

Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratki :nyan:


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ dziś 11.06.2016 o godz 05.15 CIG opublikowało 2.4.0 LIVE to czas na rozstrzygnięcie drugiego etapu naszego konkursu :)

Jeśli się nie mylę to najbliżej był @BHoleVX

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Proszę o ewentualną weryfikację czy czasem się nie pomyliłem tak aby @Dastro mógł odpalić swoją Aurorę ES i dostarczyć ją do Zwycięzcy :)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BHoleVX daj mi namiary na PM gdzie chcesz, żeby to powędrowało. :) Gratulacje! :D

 

Ok, nagrody rozdane tak więc zamykamy temat, gratulację dla zwycięzców! :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności