Skocz do zawartości
zaraz

PTU 2.4.0 - umowa poufności vs. forum - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Też mam dostęp do Evocati i to ja wrzuciłem link do strony która zassała patch notes z API RSI. I nie - to nie moja strona :) I nie ja się przyczyniłem do wycieku. 


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tylko @Quelen jesteśmy jeszcze my czytelnicy SC PL, nie tylko CIG. Forum istnieje dzięki czytelnikom i osobom które się tutaj udzielają. Nie będzie możliwości pisania, nie będzie forum.. Jeżeli pójdziemy w kierunku, że kasujemy tematy bo CIG może się obrazić to już nie jest to forum, tylko ołtarzyk CIG. Każdy z nas niech sam sobie wyrobi zdanie na temat przecieku. Piszemy tutaj o rzeczach dobrych i złych dziejących się w CIG... Nie zachowujmy się jak wasale CIG, obecnie jako SC PL nie widzę żebyśmy od nich za dużo dostali.. Piszmy tu i róbmy swoje, czyli podawajmy informacje o grze. Wszystkie informacje a nie tylko te wybrane :P 

Poczekajmy może jednak na głos administracji (osoby co usunęła temat). Wiemy już, że był to błąd (przynajmniej wg mnie). Jak zaradzić temu na przyszłość?


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Problem jest taki, że to administracja forum/portalu poniesie częściowe konsekwencje, bo oni są od moderacji i to w ich interesie jest usuwać to, co może szkodzić innym firmom/instytucjom/ble ble ble. Ty możesz dostać warna/bana od admina, a administracja prawdopodobnie będzie przyciśnięta przez poszkodowanego do wydania twoich danych (np. adresu IP etc.). I do innych rzeczy, jak zdjęcie tematu z forum czy inne dziwactwa. Nie wiem, nie znam się, nie wyobrażam też sobie, żeby CIG zrobiło to swoim wiernym fanom, ale nigdy nic nie wiadomo. Wszystko ma swoje granice i nawet anioły tracą kiedyś cierpliwość.

Dobrze myślę czy źle myślę?

Jeśli źle, to wybaczcie, miałem takie rycie bani na dzień dobry w nowej pracy z bezpieczeństwa danych i innych dziadostw, że patrzę na niektóre rzeczy inaczej niż wcześniej, niekoniecznie w lepszy sposób. :D 

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Administracja to ma chyba ciężki dylemat. Wiadomo, że jak administracja zachowa się "poprawnie" i zrobi to co "słuszne" czyli zaknebluje to i owo to znów podniesie się krzyk, protest i zgrzyt na forum, a i ja jako jeden z wielu to poprę. Jest takie przysłowie: "Jak się nie obrócisz, dupa zawsze z tyłu".

 

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

hm,czytam to wszystko i nie wiem czym tu sie podniecac,ptatch po patchu a i tak dalej to jest tylko demo ,kiedy to wszystko ogarna i bedzie (jak bedzie) z tego gra  niektorzy z nas beda juz poruszac sie na wozkach inwalidzkich i wpierdzielac owsianke przez slomke ,juz jakis czas dalem sobie spokoj,wole shipy i dreda,przynajmniej jest w tym multum adrenaliny

ioon

Edytowane przez Blackjack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak czytam te wasze posty i się zastanawiam WTF ????? Czy wy myślicie że CIG niema co robić tylko ścigać takich biednych szaraczków z Polski którzy coś tam wkleili czy coś tam napomknęli na temat rzeczy która będzie dostępna za parę dni/tygodni dla wszystkich? jaki ban i kasacja konta??? , ja jakoś jak płaciłem za grę nie widziałem żadnego zapisku który by mi zabraniał rozmawiać ani pisać o grze. A że coś tam ludzie popodpisywali to wątpię czy oni mają prawo zabrać wam coś za co zapłaciliście wcześniej .

Jedynie  pewnie co mogliby zrobić to wytoczyć takiej osobie sprawę w sądzie co by było JEDNĄ WIELKĄ PORAŻKĄ MARKETINGOWĄ  ZE STRONY CIG,  i jeżeli ktoś by się tego podjął w obecnej sytuacji Firmy (opóźnienia , hejt itp.) by był według mnie kompletnym idiotą.

Jakoś nie słyszałem żeby Derek Smart albo inne gady non-stop hejtujące SC po internecie mieli z tego tytułu jakieś większe nieprzyjemności a dzięki nim napewno CiG-owi uciekło sporo pieniędzy (dużo ludzi się zniechęciło do wsparcia) i napewno o wiele więcej przysporzyło to kłopotu firmie  niż jakiś tam post na jakimś forum o wielkiej tajemnicy dostępnej tylko dla wybrańców namaszczonych przez samego Chrisa Robertsa (sarkazm).

 

Zejdźcie na ziemie i się ogarnijcie !!!!!

Taaa pozwą was do sądu,zabiorą wam dom ,wszystkie wasze kieszonkowe i wsadzą do jednej celi z Włochatym i Parówą , a oni akurat szukają dziewczyny na lato :suicide:.

 

Z drugiej strony jestem ciekaw co tam mieliście napisane w tym śmiesznym cyrografie .Czy napisali konkretnie co was czeka (np. podanie do sadu za naruszenie tajemnicy itp) czy tylko napisali ze zostaniecie pociągnięci do odpowiedzialności bo jeśli to drugie to takie coś mogą sobie wsadzić wiecie gdzie .Pewnie jakiś informatyk stworzył sobie takie pisemko, nierozumiejąc pewnie połowy tego co napisał,byle jaki prawnik pewnie by to obalił w 5 minut  a wy się wystrachaliście :turned:

Kim-a Dotcoma wkońcu dopadli teraz czas na was !!! :rotfl:

 

P.S Cenzura to zło

Edytowane przez Wyga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Quelen i @Dastro się boją, a @Nebthtet dała ciała kasując cały topic. Tylko że jak zwykle Neb nie ma czasu aby tu cokolwiek od siebie napisać.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możne zmieńmy nazwę tego topiku na "Testy NDA" albo coś w tym stylu bo "ciuteczkę" odbiliśmy od tematu związanego z PTU 2.4.0 a jak w końcu wejdzie to trzeba będzie się przebijać przez ścianę tekstu bez związku z tematem, jak na razie to tylko @damian wrzucił coś pod ten temat konkretnego. Nie to że mam cos przeciwko tej dyskusji raczej chodzi o to że zaburzy to chronologie bliźniaczych tematów. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Według mnie najważniejsze jest to, że mamy u nas elitę :) To oni, małe misie, kształtują SC i testują go jako pierwsi:) 

NDA jak każda umowa, powinna być respektowana i nie miejcie do nikogo pretensji jeśli ktoś to właśnie robi.
Jak wyjdzie PTU 2.4.0 to pochwalą się babolami jakie znaleźli, może będą mieć nawet jakieś filmiki czy screeny :) 

"Avocado" - działajcie prężnie, byśmy dostali 2.4 jak najszybciej :) 

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Problem polega nie na tym, że oni respektują umowę. Problem polega na tym, iż Q&D domagają się bysmy my respektowali umowe którą oni podpisali.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Kto się domaga? Ja tylko prosiłem, więc proszę (widzisz, ja tylko proszę :tongue:) mi nie dopisywać takich rzeczy. :)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Czyli jednak jesteście Elitą :) 200 na 1375000 wszystkich, wychodzi 0.000145 czyli 0.0145% wszystkich backerów :) 

Niedługo będę się chwalił, że @Dastro cytował mnie w swoim poście :) 

Jeszcze raz życzę owocnych testów.

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To jak to w końcu jest, jest to wolne forum czy nie? Dlaczego nie moge wklejać? Ja nic nie podpisywałem. Wszystkie serwisy przeklejają wycieki, a tutaj nie można? WTF?!

EDIT: chyba że zwracasz się do Evocatowców, jak tak to sorry ;)

Edytowane przez damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Na pewno? Sprawdź może w regulaminie forum coś jest przemycone drobnym drukiem albo w informacji o plikach cookies gdzie klikasz "zgadzam się". :rotfl:Po Dastro nic nie wiadomo. :rotfl:

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz Jeden z nielicznych co nie pieni piany z tego powodu ;) 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestrzeganie zasad poufności przez testerów to oczywista sprawa i to nie jest tylko kwestia kary, ale przede wszystkim zwykłej uczciwości. Natomiast czym innym jest stawianie się w roli policjanta poprawności, gdy nikt tak naprawdę tego nie wymaga - bo wątpię, żeby CIG zażądał od swoich testerów, aby wyszukiwali w sieci przecieki i walczyli o ich usuwanie (włącznie nawet ze swoimi macierzystymi forami). Jeżeli pojawia się na forum przeciek z podanym zewnętrznym źródłem, to oczywistym jest dla CIG, że tym źródłem nie jest lokalny tester, więc nie ma uzasadnionych powodów do pretensji wobec testerów z takiej społeczności, albo do tej społeczności jako takiej. Jestem pewien, że CIG doskonale rozumie, że fora organizacyjne muszą czymś żyć, bo inaczej wystarczyłby organizacjom Reddit. 

Rozumiem, że jakiś temat spadł w pierwszym odruchu niepokoju i nie uważam żeby to był jakiś dramat. Ot, zdarzyło się. Podarujmy sobie odrobinę kredytu życzliwości. Nie zapominajmy, że CIG kiedyś skończy robić tę grę i najważniejszym się stanie, jak się nam spędza ze sobą, setki lub tysiące godzin gry ;)

Pozdrawiam wszystkie Smoki.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chyba powoli zaczynają odchodzić takie mowy jak w filmie "Independence day" przed kluczową bitwą o ziemię :D (taki żarcik). Już czuję ten klimat, kiedy Tharsys i Jazz na TS rozgrzewają pilotów do obrony Stanton 5 przed 10x silniejszym przeciwnikiem: "We will fight! For the human victory! For all of us! Even to the end of the death!" :)

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od teraz ;)

Pośród eonów lat świetlnych nieprzejednanych, los nasz wspólny został związany, od tej chwili aż po kres wieczności w pamięci ludzkości będziemy znani... garść wybrańców... my kompania braci!  

No to zaszalałem ;) kilka browarków i Shakespeare'em pojechałem...

Kurna muszę przestać składać rym bo będzie z tego dym...

litości...


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności