Skocz do zawartości
Frosty

Statki w War Thunder

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji 1 kwietnia Gaijin wprowadza do WT wydarzenie, w którym będzie można powalczyć XVIII-XIX wiecznymi okrętami. Jest to także test ich systemu wody i warunków atmosferycznych, a także wstępnej mechaniki. Jeszcze trochę czasu minie aż wprowadzą jednostki z okresu II wojny światowej :P

http://warthunder.com/pl/devblog/current/123

Edytowane przez Frosty

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się przypomniała gierka Piraci z Karaibów z 2003 roku :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tym razem to już całkowicie na serio!!!

War Thunder: Knights of the Sea

 

a tu chyba można "załatwić sobie dostęp" do zamkniętej bety jeszcze w tym roku
 
Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Nexus napisał:

a tu chyba można "załatwić sobie dostęp" do zamkniętej bety jeszcze w tym roku

Załatwić za 25 Euro :P


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Frosty napisał:

Załatwić za 25 Euro :P

Niestety... Szkoda wielka :(


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale to co pokazano na tym filmiku nie ma podskoku do shipow w WOW's pod zadnym wzgledem,tj.grafika(wyglad i wiernosc odtworzenia szczegolow okretow) wogole wyglada na gniot i chyba plagiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Blackjack napisał:

no niestety ale to co pokazano na tym filmiku nie ma podskoku do shipow w WOW's pod zadnym wzgledem,tj.grafika(wyglad i wiernosc odtworzenia szczegolow okretow) wogole wyglada na gniot i chyba plagiat

Odkąd War Thunder był w zamkniętej becie to z czasem miał zawierać wszystkie 3 aspekty pola walki: powietrze, ląd i wodę. Graficznie, fizycznie i realistycznie żadna gra Wargamingu nie umywa się do War Thundera, więc statki po przejściu do otwartej bety też będą dobrze wyglądały. Technicznie War Thunder nawet nie miał premiery mimo, że od 4 lat można w niego grać.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj BlackJack! O co Ci chodzi? Nie pokazano gameplay tylko filmik na silniku gry.

Jeśli przybliżysz do tego stopnia kamerę w WoW to dostanie nawet gorszą kwadratową grafikę, a eksplozje i ogień w samolotach zapamiętałem bardzo dobrze, więc to z pewnością naprawią. A! I tyko w jednej z tych gier zobaczysz załogę (Puste Hellcat'y zawsze mnie irytowały). Wargaming na swoim silniku nie zrobiłby nic lepszego...

Pokazują, że będą do dyspozycji okręty, statki, samoloty i w zasadzie to tyle... A niektórzy już wiedzą swoje.

Kiedyś byłem wielkim fanem WT, ale po wypuszczeniu czołgów całkiem mi przeszło. Nie grałem w to już ponad rok... może warto by wrócić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie nadal nie wiem, co jest lepsze: WoT i spółka, WT, czy AW... :/


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Ja właśnie nadal nie wiem, co jest lepsze: WoT i spółka, WT, czy AW... :/

Każda gra jest całkiem OK, ale w rzeczywistości sprowadza się do wielo... WIELO miesięcznego gringu. Ja już jestem na to chyha za stary, kiedyś jako młody student może by mi się jeszcze chciało. :P

A propo, są jakieś dobre mechy do ogrania? Coś w stylu wiekowego MW3/4 lub MC2?

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze MechWarrior Online. Ale OK pany - nie róbmy już tu offtopu, ok? ;)


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawię się ostatnio w WOW i powiem że fajna zabawa, w statki z WT jeszcze nie bo najzwyczajniej w świecie nie ma jeszcze możliwości, a nawet jak będę miał to opowiem o wrażeniach i własnym upodobania, a nie będę malkontencił i porównywał jakość grafiki. 

Tak swoją drogą to jak ktoś kogoś wciąga do gry to warto poświęcić slota kupić statek pierwszego tieru i popływać z nim aby podszkolić kolegę. Ale nie co tam farma najważniejsza, szkoda czasu dla kolegów bo na niskich to za mało expa leci. I żeby była jasność nie mówię o sobie. 

Swoją drogą takie wlasnie gry pokazują u kogo nie warto się będzie zaciągać na okręt jak wyjdzie SC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Berecik26 napisał:

@Nexus jak masz ochotę pośmigać w World of Warships to daj znać przekażę Ci całą (nikłą) wiedzę :)

Spoko, pływam sobie wieczorkami z Markiem ale chętnie przyda się jakiś doświadczony marynarz we flocie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2016 at 13:57, Morzan napisał:

 A! I tyko w jednej z tych gier zobaczysz załogę (Puste Hellcat'y zawsze mnie irytowały). Wargaming na swoim silniku nie zrobiłby nic lepszego...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Meandester
      Jak w temacie ktoś lata i chętny na hb?
      Ja chwilowo latam troszkę rzadziej ale i tak można mnie często spotkać o różnych godzinach dnia i nocy nick w WT taki sam jak w SC czyli " meandester "
       
      Chętnych do wspólnego polatania zapraszam, piszcie na privie  lub tutaj a jakoś się skomunikujemy w samym WT w razie czego.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności