Skocz do zawartości
Dastro

Krótkie info na temat SC 2.4

Rekomendowane odpowiedzi

Oto kluczowe info jakie zostały nam przedstawione podczas ostatniego, marcowego wydania RTV dla subskrybentów:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

TL:DR/DW

  • Patch ma być na miarę 2.0 czyli "Wejście Smoka"
  • Dużo zmian w interfejsach (mobiglass/holotable itp)
  • Dużo rzeczy zacznie być zapisywane na serwerach (uzbrojenie statków,posiadane statki w hangarze itp) a nie tak jak jest teraz czyli w plikach gry
  • Zostanie wprowadzany system "zdrowia" jaki nam przedstawiono wcześniej (Tutaj znajdziecie dokładny opis)
  • Wprowadzenie testowej wersji waluty in-game aka "Alpha UEC" (nie zarabiajcie milionów na start bo ta kasa wyparuje przy wyjściu z alfy)
  • Nowe bugi :D
  • Zakupy in game za "Alpha UEC"
  • Kosmiczne kobitki czyli model postaci płci pięknej!
  • Tworzymy własną postać!!! :D (8 bazowych mordek dla babek i facetów na start, a z czasem możliwość kosmetycznych zmian czyli... suwaczki ;))
  • Starfarer moooooooże fly ready

Kiedy? Oczywiście że:

Soon™

EDIT:

Yaaay, uprzedziłem w czymś @Dako :D

 

EDIT:

Co do facjat w 2.4 to jednak była mowa o tym, że 2.4 ma rozpocząć "podróż" w stronę wprowadzenia tego, szkoda. :(

 

 

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooo zapowiada się naprawdę przednio, system przyciągania i odpychania może być ciekawy ale na to jak widać jeszcze poczekamy, customizacja postaci no rewelacja, waluta w grze itp... No ale prawdziwym hiciorem było by wprowadzenie holotable 2.0 ! Tak na to czekam od dawna i pewnie nie jeden z Was ! ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Z tego co można przeczytać, to CIG wpadł na pomysł wepchnięcia całego zakresu holotable do mobiglass, tak więc holotable jako taki z czasem przestanie istnieć (podzieli losy stojaka z hełmem hehe) a wszystko będziemy ustawiać z poziomu... zegarka. :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Hmmm, to chyba nie głupi pomysł, jeśli wszystko będzie wyglądało jak na projekcie Holotable 2, a dodatkowo będzie można zmienić fita w dowolnym miejscu mobiglasem bez dobiegania do stolika który jest zawsze taaaaaaaak daleko, to jestem nawet bardziej niż ZA ! ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

@Dastro nie wiem czy się cieszyć z tego jak doceniasz moje "radosne zaangażowanie" czy płakać nad kondycją forum :P

A tak poważnie jest przecież kilkanaście osób aktywnych które piszą, tłumaczą, wyjaśniają, komentują (nie będę ich Wszystkich wymieniał bo jest ich tak wielu i boję się, że Kogoś pominę) więc proszę nie demonizujmy mojego wkładu ... ;)

Moim marzeniem jest aby jeszcze więcej osób brało w tym udział imho przecież każdy z Nas ma widzę/doświadczenie/spostrzeżenia z życia/gier/pracy których inni nie posiadają ( i nie piszę tu tylko o "przysłowiowych" wojskowych ... :D )

Ale żeby było na temat to dorzucę jeszcze tzw.

DoOvfTs.jpg

Ship updates:

  • Starfarer dla Wszystkich w naszych Hangarach (jak już sygnalizowano na forum :like:)
  • system tankowania zostanie dodany do gry w momencie gdy Starfarer będzie gotowy do lotu (teoretycznie w 2.4.0 - sugestia Pana CR)
  • Orion: prace trwają
  • Banu Mechantman: stara koncepcja zostaje
  • MISC Mining Ship: mały statek górniczy od MISC będzie prawdopodobnie najbliższym w sprzedaży koncepcyjnej
  • możliwość zabezpieczania swoich statków (ograniczony dostęp/blokowanie drzwi/kody itp) pojawi się nie wcześniej niż w 2.6.0 ale i tak będzie można dostać się do nich metodą siłową (materiały wybuchowe, prucie kadłuba) lub metodą hackowania (elektroniczne ominięcie blokad)
  • indywidualne dostosowanie statków (customization) ma aktualnie niski priorytet ale gracze docelowo będą mogli nakładać swoje oznaczenia (kalkomanie/decals) lub kolory kadłubów. Będzie podział na podstawowe oraz dodatkowe kolory

 

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że co, nawet jak ktoś takowego nie posiada to się u niego w hangarze pojawi i będzie można zwiedzać ? @Dako rozwiń temat, bo chyba mi coś umknęło :)


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Przez całe 2.3 Starfarer siedzi u każdego w hangarze, bez względu na to czy go masz bądź nie. :)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A miałem już nic nie kupować....

Jesli cena będzie w miarę rozsądna, to pewnie się skuszę.


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, ja miałem kupić Oriona jak będzie już Live. Aż to nagle, i to jeszcze moja kochana firma MISC eh... biedny portfel.


baner.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w zasadzie interesuje głównie to:

"everything that was temporary or local before will now exist serverside and remain there."

W CE obliczenia tego co dzieje się w uniwersum rozdzielanie są pomiędzy pecetami graczy. Jest to dobre wyjscie na szybkie rozgrywki multi na 16 graczy ale bardzo złe w świecie mmo. Teraz spory kawałek przejmie serwer więc będzie można zwiększyć limity (więcej graczy, statków, npcków), jednocześnie spodziewając się wyższej wydajności. Już nie będzie tak, że PC każdego gracza będzie liczył zachowanie AI na całej mapie.

Niestety jest to bardzo duża modyfikacja silnika i prawdopodobnie będzie wiązać się z kraszami trwającymi tygodnie, częstymi patchami i wyliczaniem: B jak bulshit, D jak disaster, F jak facepalm, H jak horror i td. :) Więc nie nastawiałbym się na to że na początku będzie fajnie.

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zgudi tu chodzi raczej o ustawienia statków przez holotable i inne takie pierdoły. Do tej pory wszystko siedziało w plikach XML na dysku twardym klienta, teraz ustawienia będą zachowywane na serwerach gry.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też daawno nie zaglądałem do hangaru z powodu nawał pracy... ale widać że szykują się ciekawsze zmiany, trzeba będzie wysupłać trochę czasu z harmonogramu.


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tylko tyle, że to ma być jedno lub dwu osobowe "coś". :)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wg informacji z wczorajszego RtV powinien być w sprzedaży pod koniec kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności