Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polatałam na saiteku x52 pro zarówno na Originie 300 jak i na Hornecie. Mapy przesadnie małe, więc ciągle trzeba uciekać z końca mapy. Sama gra joystickiem na pewno wymaga dodatkowych opcji dla ustawień czułości itd. Natomiast widać że daje spore możliwości manewrowania podczas walki i latania między asteroidami. Jak dla mnie walki z AI są zbyt arcadowe. Za wcześnie żeby cokolwiek krytykować bo od końcowego zbalansowania dzieli nas wiele lat świetlnych. Jednak na chwilę obecną wszyscy latają wokoło siebie i kręcą się jak bączki strzelając, pewnie dlatego że mapa jest tak mała że nie da się inaczej. Nie ma możliwości na zabawę jak w zajawkach filmowych z Originem, Hornetem i Aurorą gdzie ganiali się w polu asteroid. Tu również powinni zmienić wytrzymałośc na obrażenia bo zarówno my giniemy po 3 udanych strzałach jak i przeciwnik, ja wolę za kimś trochę polatac bo w tym jest fun  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> . Czekam na rozwinięcie tematu o grę online, na razie to produkt mega surowy jak należało się spodziewać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie kumam nic . Wchodzę do jednej i drugiej Aurory i nic nie moge wylecieć z hangaru....musze coś na uspokojenie zapodać bo zejde z nerwów

 

Coś ktoś doradzi

 

 

 

AAA rozkminiłem Kask wystarczy założyć

Edytowane przez sponti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwala działko laserowe które strzela impulsami  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> i ktoś zapomniał o prędkośći światła  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">  Do produktu to temu jeszcze daleko powiedzmy że to dopiero pierwsza część szkicu  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> :)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">  i do tego wstępna 

 

 

Jack Wolf    na razie mamy fana bo można polatać w końcu każdy za grę już zapłacił i chociaż jakąś namiastkę fajnie jest mieć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Walki kołowe na razie sobie odpuszczam zbyt niedopracowane , wybieram free flight  a i to jest Baaaaardzo surowe 

Zobaczymy jak moją Connie dodadzą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Edytowane przez Robal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Misiek nie martw się  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_happy.gif"> weekend zbliża się wielkimi krokami, będziesz masakrował Vanduul'i aż Ci oczy wysiądą :laugh:  


4173473624.png

Sic itur ad astra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak opinie o arenie?

jak dla mnie to nie wiem, dziwnie trochę bo mam wrażenie że czołgiem jeżdzę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> (zwrotne to to nie jest i szybkości też nie czuć). Ale wygląda nieprawde nie źle.

Może jak ogarnę klawiszologię to będzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odkryłem że na mapce Dying star w trybie free flight można wylądować na małym lądowisku, opuścić kokpit (klawiszem F) i skoczyć w próżnie aby polatać sobie trochę na jetpacku:D! Jakby co jetpack działa ale generuje bardzo mały ciąg więc z początku może się wam wydawać że nie działa w ogóle. Sterowanie jak w Space Engineers:D (jak dla mnie bomba). Polecam samemu wypróbować. Jeśli nie możecie wysiąść po wylądowaniu polecam przełączyć tryb lotu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo na padzie pod B są magbuty (czyli na klawie pewnie tam gdzie normalnie dopalacz)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przekręcić licznik na Vanduul swarm przy 15.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

 

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> kusi, żeby upgrade do 300I zrobić... 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jakiś patch wyszedł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Tutaj po angielsku lista zmian:

 

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ w trakcie walki trudno jest zobaczyć wroga z bliska AnythingFPS zamieścił film z Scythe PBR w

hangarze  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.gif">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po mojej pierwszej rundzie w vanduul swarm. Zamieszczę tutaj moją opinię na temat AC:

 

Otóż na początku miałem spore problemy z uruchomieniem gry (cały czas pisało access invalid, więc musiałem reinstalować i znowu ściągać tego patcha 11gb) ale po wielu godzinach użerania się z tym w końcu włączyłem SC. Od razu się zdziwiłem, że mam hangar w wersji deluxe (dokładnie go zwiedziłem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">) i kilka dodatkowych statków, do których jednak nie da się wsiąść. Przy okazji razu zauważyłem, że nasza postać wcale nie podrzuca nonszalancko hełmu przy wsiadaniu do statku, zaś po wejściu do któregoś trybu gry nie ma nawet animacji wylotu z hangaru - trochę szkoda... Generalnie jeśli chodzi o moją aurorę to zauważyłem że jest nawet zwrotna, aczkolwiek czasem ciężko jest dogonić vanduula jak nam ucieka  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

Sterowanie na myszce i klawiaturze jest ok, po kilkunastu minutach je w pełni opanowałem. Jeśli chodzi o broń, to mamy 2 lasery i wyrzutnię rakiet (z tym, że w tej drugiej amunicji starcza tylko na kilka salw). Rakiety faktycznie są OP, aczkolwiek na bardzo bliskich odległościach lub nieco dalszych, gdy nie możemy namierzyć rakiet prym wiodą lasery.

 

Jeśli chodzi o zniszczalność naszego statku to jest świetnie, odpaść może nam dosłownie wszystko. Od skrzydła, aż po niewielkie elementy kadłuba lub elementy wyposażenia. Uszkodzenia takie znacząco wpływają również na naszą zdolność bojową. Oko cieszy wyszukana grafika z wieloma detalami i dopracowana w najdrobniejszych szczegółach (gram na medium w rozdziałce 1680x1050), chociaż występują czasem bugi np. przenikanie niektórych obiektów  w hangarze bądź ich niedopasowanie (w jednym miejscu jest taka jakby dziura w ścianie i widać tam kanciastą, pustą mapę na zewnątrz hangaru). Optymalizacja nawet ok, myślałem że będzie gorzej (chociaż szału też nie ma, czasami gra potrafi złapać sekundowego laga).

 

Pograłem sobie przez pół godziny, przeszedłem przez 4 fale vanduuli i po kolejnym zniszczeniu mojego statku przywitał mnie komunikat o tym, że wyczerpała mi się już liczba dostępnych żyć. Poczułem pewien niedostyt, spowodowany pewnie nieco za małą mapą (spodziewałem się, że będzie większa a tak naprawdę walczymy na niewielkim skrawku terenu - AI jest tak głupie, że tylko leci za nami i nie robi nic innego).

 

Podsumowując, gra wymaga jeszcze wiele dopracowania. Irytujące bugi, małe mapy i głupie AI potrafią skutecznie zniechęcić do grania na dłuższą metę, aczkolwiek nie jest źle. Szkoda tylko, że po półrocznym opóźnieniu (wytłumaczonym chęcią dopracowania rozgrywki) dalej mamy bardzo słabo rozwinięty produkt, który nie jest w stanie konkurować z żadną inną tego typu grą. Czekam teraz tylko na update, który doda rozgrywkę multiplayer - na pewno będzie wtedy o wiele ciekawiej, bo na razie wieje trochę nudą.

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są dwie Broken moon i Dying star  wszystko się ładuje 


Centurionix to jeszcze nie Gra ....... ledwie śakiś taki sobie moduł treningowy , aby Rzesza  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">  Backerow     dosłownie COŚ  , Cokolwiek  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png"> dostała .

Potencjał jest ogromny , ale i pracy jest ogrom  .

Zobaczymy jak się sprawa będzie rozwijać   ,  po wydaniu AC wpływy na konto RSI lecą jak szalone  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wpływów gotówki to się zgodzę, mimo że dogfight tak naprawdę na chwilę obecną jest do niczego to i tak pinionżki lecą  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">

 

+ Próbowałem teraz zagrać drugi raz i po 15 minutach wywaliło mi do pulpitu. Coś czuję, że to tak zwane testowanie będzie festiwalem bugów... No ale nie narzekam, ważne że dogfight jest. Przynajmniej można sobie pograć - satysfakcja ze zniszczenia vanduula przy braku rakiet i uszkodzonych 80% modulów jest ogromna :D

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do AI - Elitki są "mądrzejsze" i szyją pociskami aż (nie)miło. W późnieszych falach pojawiają się też wyższe "levele" bekonów i te też już lepiej sobie radzą.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Pogadamy po 10 fali. ;)

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, że w późniejszych falach to jest sajgon... Szczególnie jak padną skrzydłowi...

 

Z ciekawostek których niestety nie nagrałem to rakietą wyeliminowałem raz silniki Scythe i podleciałem tak na metr i mu odstrzeliwałem resztę. Fajnie się obracał na jednym czy dwóch manewrowych silnikach. Naprawdę dopracowali to.

Polecam taktykę "na przelot" szczególnie w Aurorze LN się sprawdza. Jak jest kilku wrogów to wrzucamy się w krótką manewrówkę i w momencie jak nas minęli to szpula do przodu obrót na thrusterach i lecąc tyłem walimy w tych co nas gonią. Pozwala to na zdejmowanie kilku goniących nas gości, często pierwszy wróg co jest na szpicy po serii obrażeń w osłony odbija i następny podlatuje.. Na raz udaje się zdjąć wtedy 1-3 wrogów. Największym minusem jest wielkość planszy, bo po chwili jesteśmy już przy granicy i próba walki z kilkoma gościami na ogonie jest wtedy masakrą. Lecąc tyłem można wywalać flary i łapią one pociski wroga.

Z podstawowych laserów ciężko kogoś zdjąć... polecam ręcznie przełożyć lasery z Aurory LN, dłużej strzelają i szybciej się regenerują.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latam hornetem i tam naprawde trzeba sie nastrzelac zeby kogos zdjac , podstawowa broń jest slaba , srodkowy w myszy mi nie dziala  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png"> . Czy da sie przelozyc broń z connie do horneta ? . Z utrzymaniem sie przy zyciu jest spoko czesciej sam na cos wpadam niz jakis valek mnie straci .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświadczam, że latanie Aurorą powyżej 5 fali to ból dupy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> Rakiet są fajnie, ale później wróg też używa flar i chybiają one tak samo jak te wystrzelone w nas... Do tego na dwóch pew-pew ledwo da się zdjąć osłony, a zestrzelić to masakra.... Do tego prawie, zawsze jedno PEW-PEW mi oderwą... i latanie z jednym laserem jest mega wkurwiające :P


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności