Skocz do zawartości
marcusdavidus

Manifestacja przeciw imgaranckim terrorystom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapraszam wszystkich na warszawska manifestacje przeciwko wpuszczaniu do polski i do strefy shengen islamistow , oraz za delegelizacja islamu w polsce, juz 3.04.2016 roku zbiorka pod grobem nieznanego zolnierza uprzedzajac zapedy "poprawno polityczne" adminki : konstytucja zaapewnia mi prawo wypowiedzi . jesli dostane bana za ta wypowiedz sprawa skonczy sie w sadzie , poniewaz CENZURA upadla w 91 roku, internet to nie PRL a ja nie jestem Bareia i mama prawo zapraszac ludzi rozumnych  i zarazem myslacych  na wspolny wiec. 

Pozdrawiam Sobolewski 

 

tqak ps podpisalem sie wlasnym nazwiskiem  BO czasy sa takie jakie sa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze popraw literówki to będzie bardziej poważnie i oficjalnie. A cenzura była, jest i będzie i nic na to nie poradzisz.

Szkoda tylko, że cenzuruje się nie to co trzeba i każdego przeciwnika multikulturowej europy nazywa się islamobofami.

A to moje zdanie na ten temat, na prostym przykładzie:

W misce jest 100 cukierków i wiesz, że 10 z nich jest zatrute. Śmiało, poczęstuj się iloma chcesz! Ja już zjadłem 3 i były ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, marcusdavidus napisał:

uprzedzajac zapedy "poprawno polityczne" adminki : konstytucja zaapewnia mi prawo wypowiedzi . jesli dostane bana za ta wypowiedz sprawa skonczy sie w sadzie ,

Gdyby to było moje forum, to byś wyleciał za to zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, marcusdavidus napisał:

Witam

Zapraszam wszystkich na warszawska manifestacje przeciwko wpuszczaniu do polski i do strefy shengen islamistow , oraz za delegelizacja islamu w polsce, juz 3.04.2016 roku zbiorka pod grobem nieznanego zolnierza uprzedzajac zapedy "poprawno polityczne" adminki : konstytucja zaapewnia mi prawo wypowiedzi . jesli dostane bana za ta wypowiedz sprawa skonczy sie w sadzie , poniewaz CENZURA upadla w 91 roku, internet to nie PRL a ja nie jestem Bareia i mama prawo zapraszac ludzi rozumnych  i zarazem myslacych  na wspolny wiec. 

Pozdrawiam Sobolewski 

 

tqak ps podpisalem sie wlasnym nazwiskiem  BO czasy sa takie jakie sa

Ty najpierw naucz się pisać w ojczystym języku, a potem bierz czepiaj się innych. :wallbash:

Edytowane przez Nevarion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby nie było niedomówień: autor tematu otrzymał 1 punkt ostrzeżenia (niewygasający) plus trzy dni na ochłodę i spędzenie Świąt z rodziną przy stole a nie na forum ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności