Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Pytanie odnosnie sygnaturki. Przy wyborze mialem maksymaly rozmiar 400x60 i jest troche malo czytelna a widze u innych forumowiczow wieksze. Trzeba sobie czyms zasluzyc aby uzyskac dostep do wiekszej sygnaturki? Z gory dziekuje za odpowiedz.


BQztkO9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupa w które jesteś aktualnie ma maksymalny rozmiar grafiki w podpisie 600x100. Grupy dla osób które dopiero co dołączyły dla społeczności mają dopuszczone mniejsze sygnatury.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie !

Na górze forum jest taka ikonka z pędzlem zatytułowana "Zmień tło".

Za każdym razem kiedy wchodzę na forum i się loguję to muszę ją klikać bo poprzednim razem gdy wybrałem odpowiadające mi tło nie zostało ono zapamiętane.

 

SUGESTIA

Czy nie byłoby fajnie gdyby tło zostawało zapamiętywane ?

Drobna rzecz ( teoretycznie ) a jakże by ucieszyła.

 

Pozdrawiam Bardzo Serdecznie !

Jacek ( Tronuss ) Sieńko


 

ad_sig_tronuss.png.5b438f8e6324ae880bd98d7554d296f7.png.404f09bf64d2ba9f6065cc4d481b082e.png

 Zapraszam Serdecznie na LIVE  !!!

Referral Code for Star Citizen : STAR-7YLP-94PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej kasują Ci sie cookies przy zamykaniu przeglądarki, dlatego tło nie zostaje zapamiętane :) U mnie działa tak jak powinno, czyli raz kliknięte tło zostaje do czyszczenia pamięci przeglądarki :)


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tronuss to kwestia cookies, zapewne masz restrykcyjne ustawienia (przeglądarka nie zapamiętuje) i takie są efekty. Niestety tutaj już musisz działać po swojej stronie bo na forum działa jak powinno :).


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie !

Dziękuję za odpowiedź ! W takim razie muszę coś tu ( u siebie ) popatrzeć.

 

Pozdrawiam Bardzo Serdecznie !

Jacek ( Tronuss ) Sieńko

 

edit : Przeglądarka kasowała ciasteczka przy zamknięciu - już to zmieniłem

Edytowane przez Tronuss

 

ad_sig_tronuss.png.5b438f8e6324ae880bd98d7554d296f7.png.404f09bf64d2ba9f6065cc4d481b082e.png

 Zapraszam Serdecznie na LIVE  !!!

Referral Code for Star Citizen : STAR-7YLP-94PL

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety na to wygląda ;) 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Nebthtet napisał:

Cały czas wiadomo i pisałam o tym przecież :). I tu nie jest miejsce do rozmowy o tym

 

Wiadomo, że jest konwertowane. Ale na jakim etapie są pracę? Jakieś szczegóły znamy? Ile to potrwa, jakieś estymacje? ;) 

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była mowa na ten temat bodajże na discordzie. Będzie when it's done (w odróżnieniu od CIG nie będę ci wyciągać terminu s d**y) - a nie ma sensu kupować na tzw. tymczas innego za 25$. Przecież jest tymczasowy ciemny :) 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Nebthtet napisał:

Przecież jest tymczasowy ciemny :) 

 

No właśnie go używam, dlatego pytam o ten motyw docelowy... ;P

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to proszę nie marudać ;) - póki co nie ma lepszego ciemnego za free niestety.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wniosek o powrót do starej wersji galerii z najnowszymi zdjęciami. Obecnie daty z 2015 i 2016 sugerują, że forum jest martwe.

Kolejna sprawa: Odpalając stronę Game Armada i klikając na forum uruchamia się kolejna strona główna zamiast forum. Wprowadza to chaos. Można wrócić do wersji gdzie uruchamiało się forum?


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Meandester napisał:

Wniosek o powrót do starej wersji galerii z najnowszymi zdjęciami. Obecnie daty z 2015 i 2016 sugerują, że forum jest martwe.

Dobrze prawi. Tak samo @Dako ma rację. I ja się podpisuję rękami. Daty wprowadzają w błąd. Zazwyczaj w takich nagłówkach są najnowsze informacje, a nie odgrzewane kotlety.  Skąd mają się brać nowe obrazki, skoro garstka ludzi ma dostęp do najnowszej wersji? 

 

15 minut temu, Meandester napisał:

Kolejna sprawa: Odpalając stronę Game Armada i klikając na forum uruchamia się kolejna strona główna zamiast forum. Wprowadza to chaos.

A tutaj się nogami podpisuję :P Zauważyłem to dzisiaj rano, jak czegoś tam szukałem. Jak ja to się zdziwiłem, że wchodząc na forum nie ma forum... Chwilę mi zajęło odgadnięcie gdzie mam kliknąć, żeby trafić tam gdzie chcę. Ja w pracy adresy piszę "z palca". W sensie nie mam ulubionych ani nic innego. Piszę sobie po prostu forum.gamearmada.org i mam. Dlatego się pogubiłem. I nie jest to zmiana na dobre, bo na prawdę robi zamieszanie. 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nebthtet wiem, że święta za pasem ale zrobisz nam prezent i wprowadzisz zmiany o które prosimy? :D Wnioski są merytoryczne.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zrobię.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to zamierzone, ale we Flight School nie można podbijać odpowiedzi, które uważa się za pomocne (przynajmniej jak nie pisało się w wątku, a czasami po prostu najlepsza możliwa odpowiedź już się pojawiła i nie ma pisać tego samego).


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Working as intended. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rozwijając powyższe - historia pokazała że wartościowe odpowiedzi i tak zazwyczaj nie były upvote'owane i ogólne wykorzystanie funkcjonalności było delikatnie mówiąc średnie. Do tego rozpieprzało flow wątku, bo jeśli już ktoś coś upvotował to leciało wyżej, a jako że tutaj zawsze się tworzą jakieś dywagacje i dyskusje, to wątek niejednokrotnie robił się totalnie bezsensowny.

 

Ot i tyle :) 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nebthtet
Kilka próśb o zmiany dotyczących nawigacji na forum:

Tematy z datami ostatniego napisanego posta:

Prośba o dodanie w tematach info kiedy został w nim napisany ostatni post. Obecnie brak tego info utrudnia nawigację i zniechęca do śledzenia forum bo daty tworzenia tematów są sprzed np 4 lat. Informacja kiedy był pisany ostatni post w danym temacie pozwoli na ożywienie aktywności w pewnych sektorach forum w myśl zasady: "coś tam piszą więc przeczytam i może też napiszę".

image.thumb.png.4db98f1bf1d50f1a2333e7db4116e662.png

Przesunięcie przycisku forum w górnej wstążce w bardziej widoczne miejsce:

Obecnie przycisk do forum po wejściu na główną stronę Game Armada jest ukryty w "...Więcej" utrudnia to nawigację nowym użytkownikom i irytuje stałych użytkowników. Przenieść go obok galerii.

image.thumb.png.8f6cbfce55dca37cc51ee0439e156ca6.png

Przenieść do listy rozwijanej "Więcej..." takie przyciski jak:

Przyciski do przeniesienia z górnej wstążki do listy rozwijanej: Galeria, Nagrody dla donatorów, Foto Zawody. Zwiększy do czytelność górnej wstążki w przeglądarkach n PC i na innych urządzeniach.

image.thumb.png.405acd723609fba86567d3b0a452ccfd.png

 

Uwagi są natury użytkowej.


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Meandester napisał:

Tematy z datami ostatniego napisanego posta:

Prośba o dodanie w tematach info kiedy został w nim napisany ostatni post. Obecnie brak tego info utrudnia nawigację i zniechęca do śledzenia forum bo daty tworzenia tematów są sprzed np 4 lat. Informacja kiedy był pisany ostatni post w danym temacie pozwoli na ożywienie aktywności w pewnych sektorach forum w myśl zasady: "coś tam piszą więc przeczytam i może też napiszę".

image.thumb.png.4db98f1bf1d50f1a2333e7db4116e662.png

Od tego jest sortowanie (domyślnie wg ostatniej aktualizacji czyli ostatnio napisanego postu bo niestety na razie plugin przemodelowujący tę część skina tego nie obsługuje. Kliknięcie w temat i tak przenosi do ostatniego nieprzeczytanego.

 

2 godziny temu, Meandester napisał:

Przesunięcie przycisku forum w górnej wstążce w bardziej widoczne miejsce:

Obecnie przycisk do forum po wejściu na główną stronę Game Armada jest ukryty w "...Więcej" utrudnia to nawigację nowym użytkownikom i irytuje stałych użytkowników. Przenieść go obok galerii.

image.thumb.png.8f6cbfce55dca37cc51ee0439e156ca6.png

 

Jest na pierwszym miejscu, zmień rozdzielczość (masz za małą). Dla standardu (1980x1080) jest ok.

image.png


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nebthtet

Zrzut z przeglądarki Opera ale na Chrome mam taki sam problem. Rozdzielczość ekranu standardowo 1980x1080. Ma ktoś jeszcze taki problem jak ja czy jestem jedyny? :D

 

Opera.png


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Meandester napisał:

Ma ktoś jeszcze taki problem jak ja czy jestem jedyny? :D

Wyczyść cache przeglądarek. Możliwe, że zaciąga Ci z dysku jakąś starszą wersję tego menu, bo faktycznie kiedyś było schowane w "więcej". U mnie jest tak jak u Neb. Też mam 1980x1080.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może poszła jakaś aktualizacja Opery bo dziś Forum odpaliło się w nowym widocznym miejscu :) problem solved!


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Toteo
      No i mam nowy monitor ale jakies moje wewnetrzne cos juz marudzi.
      Wiem, ze jednolitosc podswietlania to loteria, nawet w drogich monitorach i wazniejsza jest jednolitosc kolorow.
      Zrobilem zdjecia po ciemku i sami powiedzcie, czy oddawac, czy ja moze jednak troche przesadzam  (wiadomo, w realnym uzytkowaniu nie jest tak zle)
       





    • Przez Toteo
      Monitor mi padl (zalaczam zdjecie) i poszukuje nowego. Moj obecny to LG 27EA63 - do dzisiaj bylem z niego zadowolony.
      Wymagania co do nowego:
      1. do £200 (preferuje, zeby znajdowal sie na amazon.co.uk ale musi byc do kupienia normalna droga w uk)
      2. 27" - wiekszy tylko jak jest uzasadnienie - np. dobra cena
      3. rozdzielczosc: FHD - do tej pory mialem 1080p i jest mi z tym ok. - jak bedzie QHD w tej cenie to moze i lepiej, ale niewymagane
      4. technologia panelu: IPS LED
      5. VESA mount (takie cztery standardowe dziurki na plecach monitora do montowania na stojaku)
      6. preferowalbym modele z 2019 roku
      7. preferuje znane marki typu: LG, ASUS, Dell, AOC czy co tam jeszcze sie nadaje.
       
      na razie rozwazam: LG 27MK430H-B
       
      Prosze o pomoc, jakby ktos mial czas na male poszukiwania. 

    • Przez Usunięte konto 5
      Poszukuje monitora 32 calowego 4k z matrycą IPS 144Hz, G-sync czy free sync nie wymagane. Jak ktoś ma jakieś info o jakimś modelu niech tu napisze.
    • Przez Nebthtet
      Dla uczczenia Darmolotów Origin dostępnych dla posiadaczy Star Citizena urządziliśmy nasze pierwsze FotoZawody. Dla przypomnienia - tematyką konkursu był screenshot przedstawiający dowolny statek Origin, w dowolnej konfiguracji i sytuacji. A więc mogło to być wnętrze, widok z zewnątrz czy nawet foto smętnych szczątków gdzieś na orbicie... Nasi zawodnicy jednak w przeważającej większości wybrali tematykę związaną ze skokami kwantowymi i ślicznymi efektami, jakie widać w trakcie podróży wokół ich maszyn.
      Odważni stanęli w szranki, a Społeczność dokonała wyboru... Tym razem zwycięzcami w naszych inauguracyjnych FotoZawodach zostali aex aequo:

      @Marcin Przybyłek - praca "W hiperprzestrzeń!"
       

      @ontuto - praca "600i"
      Redakcja Game Armady gratuluje i zachęca całą Społeczność do udziału w kolejnych konkursach! Pozostałe zgłoszenia możecie zobaczyć w archiwum!
    • Przez Game Armada
      Zapoznajcie się ze zmianami, jakie zaszły na Game Armadzie - nasz serwis ewoluuje dla was!
      Artykuł Zmiany na Game Armada: NewsNet pochodzi z serwisu Game Armada.
      Przeczytaj całość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności