Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie możecie zadawać pytania "jak to działa" odnośnie forum, a także proponować funkcjonalności jakie chcielibyście aby się pojawiły. Zastępuje on poprzednio funkcjonujący wątek. Jeśli mieliście jakieś pytanie na które nie doczekaliście się odpowiedzi możecie je ponownie umieścić w tym wątku.

Administracja nie gwarantuje wdrożenia czegokolwiek czy odpowiedzi na pytania, lecz miejcie świadomość że dołoży starań aby zachcianki P.T. Userów spełnić (no chyba że będą zarzynać serwer / przekraczać umiejętności OŻW Administracji)

Administracja jest świadoma że pisze o sobie w trzeciej osobie i ma to w nosie. B) 

W niniejszym wątku proszę nie zgłaszać błędów! Za to będą minusy, kasowanie postów i szczucie Mieciem (w kolejności dowolnej). Temat do tępienia bugów [znajdziecie tutaj].


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leci pytanie na temat czasu online :))

Zarejestrowanym członkiem jestem od lutego, czyli rok i niecałe dwa miesiące. No a w moim profilu jest takie coś co się Time Online nazywa. No i tam pokazuje, że jestem na forum już ponad 600 dni :D Zaginam czasoprzestrzeń? :P

 

Edytowane przez zaraz

sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 25.03.2016 at 23:25, zaraz napisał:

Leci pytanie na temat czasu online :))

Zarejestrowanym członkiem jestem od lutego, czyli rok i niecałe dwa miesiące. No a w moim profilu jest takie coś co się Time Online nazywa. No i tam pokazuje, że jestem na forum już ponad 600 dni :D Zaginam czasoprzestrzeń? :P

 

nom, szczególnie że to liczy tylko czas 'online' a nie od zarejestrowania ;-) 

Gratulacje, siedzisz tu 10 razy więcej ode mnie, mimo że masz rok młodsze konto!
 :space:

Inna rzecz, że licznik pojawił się dopiero w wersji 4.0 forum chyba, na początku nie było wiec nic nie liczył. Zhakowałeś, przyznaj się:rotfl:


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Tecon napisał:

Zhakowałeś, przyznaj się:rotfl:

Licznika online nie ruszałem, samo się naliczyło. A zhakowany to ja mam licznik postów dzięki zbugowanej galerii na początku 4.0 :P Ale cicho, bo Mietek przyjdzie i zeźre...

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emmm... Wiem czemu masz ponad 600 dni online. Każda otwarta zakładka w Chrome nalicza osobno czas. Przy 10 zakładkach 10s na forum mija w 1s. Albo coś w ten deseń.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dupa tam cziter, jakbym nie wszedł do tego tematu to bym się nawet nie skapnął, że mam za dużo nabitego online. A jak już wlazłem to mi zaświtała taka myśl, szybkie odwiedzenie profilu i czas skakał o minuty przy odświeżaniu strony gdy miałem te kilka zakładek z forum otwartych. 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja prawie nigdy nie mam otwartego więcej jak jednego okienka. Wiadomo, zdarza się, że otworzę dwa, albo trzy jak coś w galerii robię. Ale tak to jedno forumowe. No ale oprócz tego mam jeszcze 28 innych zakładek :D Tak czy siak nie możliwe przecież, żeby liczyło inne zakładki. Inne w sensie nie związane z forumkiem.

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Oprócz tego zmiana toppera - IMO teraz się będzie z tego fajniej korzystało.

Masz na myśli to?

Nienawidzę tego gówna bardziej niż... muszę się chwilę zastanowić

 

Bardzije niż faceta od niemieckiego z pierwszej klasy.

A tego kto w epoce tabowanych przegladarek wymyślił menu otwierane przez najechanie na nie powinno się powiesić za jaja na drzewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misiupysiu, sugestie odnośnie theme forum do autora (jest w stopce) i do IPS (bo domyślny theme też z tego korzysta). I jesteś pierwszą osobą która na to narzeka. Nie obraź się, ale...

Deal-With-It-Sloth-Meme-05.jpg

Będzie jeszcze inny skin. Ale muszę skończyć go przerabiać. A kiedy to nastąpi... Ech.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łał - widzę że Neb nieco interfejs przemajstrowała ^_^


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z wyszukiwarki wejść od razu na ostatniego posta w topiku?

Na przykład znalazłem fajną promocję, wpisuję w wyszukiwarkę "promocje", wyskakuje mi to

Gwiazdka juz nie działa z jakiegoś powodu, a pozostałe linki odsyłają w najlepszym wypadku do posta nr 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś krzywo szukasz :P, działa jak powinno. A jak wyniki zbyt nieprecyzyjne poniżej zaznaczone co kliknąć i sparametryzować odpowiednio wyszukiwanie.

Gwiazdka jak działała tak działa - nigdy nie jest linkiem jeśli nie masz w temacie nieprzeczytanych postów. :)

 

search.PNG


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nebthtet napisał:

Jakoś krzywo szukasz :P, działa jak powinno. A jak wyniki zbyt nieprecyzyjne poniżej zaznaczone co kliknąć i sparametryzować odpowiednio wyszukiwanie.

Ale ja nie chcę wyszukać (juz znalazłem), tylko skoczyć od razu do ostatniego posta.

 

1 godzinę temu, Nebthtet napisał:

Gwiazdka jak działała tak działa - nigdy nie jest linkiem jeśli nie masz w temacie nieprzeczytanych postów. :)

Więc poproszę o linka do ostatniego posta. Do pierwszego są przynajmniej 3.

 

BTW, druga rzecz: tagi zaraz przy kropce, to niezły troll. Możesz je przenieść za temat, abo pod? Gdziekolwiek, gdzie nie próbuję wysnajpować tych minikropek.

 

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Goomich napisał:

Ale ja nie chcę wyszukać (juz znalazłem), tylko skoczyć od razu do ostatniego posta.

Wyszukiwarka zwraca wyniki spełniające kryterium poczynając od "najmłodszych" - patrz mój screen. Tak więc najnowszy post powinien być pierwszy w wynikach wyszukiwania. Coś utrudniasz sobie życie.

 

16 minut temu, Goomich napisał:

Możesz je przenieść za temat, abo pod? Gdziekolwiek, gdzie nie próbuję wyznajpować tych minikropek.

Sorry, nope.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, żeby po znalezieniu tematu kliknąć coś, co przeniesie mnie do ostatniego posta w temacie, żebym od razu mógł zobaczyć, czy na przykład ktoś nie zapostował tego wcześniej i mieć okienko do pisania zaraz pod ręką.

Ale nie ma niczego, co otworzyło by mi to:

Tylko trzeba wejść na pierwszą stronę poczekać aż się załaduje, przewinąć, kliknąć ostatnią stronę, przewinąć na sam dół, przewinąć kawałek do góry.

 

Ech, nie wiem po co właściwie się przejmuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież jak posortujesz od najnowszych to pokazuje takie właśnie posty u góry a każdy wynik przenosi bezpośrednio do postu tak więc wybacz ale w tym konkretnym przypadku chyba trochę utrudniasz sam sobie życie :|

Jako przykład przytaczasz wynik wyszukiwania który zwrócił pierwszy post z tematu. Po prostu nieprawidłowo korzystasz z wyszukiwarki, użyj dodatkowych opcji tj klikaj opcję najpierw najnowsze wyniki i w razie potrzeby dodatkowymi parametrami doprecyzuj co chcesz aby search zwrócił (por. mój screen)...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nebthtet napisał:

 

2 godziny temu, Goomich napisał:

BTW, druga rzecz: tagi zaraz przy kropce, to niezły troll. Możesz je przenieść za temat, abo pod? Gdziekolwiek, gdzie nie próbuję wyznajpować tych minikropek.

Sorry, nope.

Też czasami mam problem z 'misclickiem': chcę kliknąć na kropkę a ląduje w wyszukiwarce, bo kliknąłem tag.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nebthtet napisał:

 

Przecież jak posortujesz od najnowszych to pokazuje takie właśnie posty u góry a każdy wynik przenosi bezpośrednio do postu tak więc wybacz ale w tym konkretnym przypadku chyba trochę utrudniasz sam sobie życie :|

Ten wątek jest dopiero na czwartej pozycji, odsyłacze do postów 218 i 217 na 9 stronie. Więcej klikania, gorszy efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam postulat. Moze by tak włączyć jakiegoś shoutboxa na czas absencji forumka? Nie bede miał co odświeżać cały weekend, a sprawdzanie spamu pocztowego juz dawno mnie sie znudziło :D 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, zaraz napisał:

Nie bede miał co odświeżać cały weekend, a sprawdzanie spamu pocztowego juz dawno mnie sie znudziło :D 

Syndrom odstawczy ?


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaraz nie bardzo widzę po co. Zapraszam na Discorda, ma tę samą funkcjonalność tylko lepiej. :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Toteo
      No i mam nowy monitor ale jakies moje wewnetrzne cos juz marudzi.
      Wiem, ze jednolitosc podswietlania to loteria, nawet w drogich monitorach i wazniejsza jest jednolitosc kolorow.
      Zrobilem zdjecia po ciemku i sami powiedzcie, czy oddawac, czy ja moze jednak troche przesadzam  (wiadomo, w realnym uzytkowaniu nie jest tak zle)
       





    • Przez Toteo
      Monitor mi padl (zalaczam zdjecie) i poszukuje nowego. Moj obecny to LG 27EA63 - do dzisiaj bylem z niego zadowolony.
      Wymagania co do nowego:
      1. do £200 (preferuje, zeby znajdowal sie na amazon.co.uk ale musi byc do kupienia normalna droga w uk)
      2. 27" - wiekszy tylko jak jest uzasadnienie - np. dobra cena
      3. rozdzielczosc: FHD - do tej pory mialem 1080p i jest mi z tym ok. - jak bedzie QHD w tej cenie to moze i lepiej, ale niewymagane
      4. technologia panelu: IPS LED
      5. VESA mount (takie cztery standardowe dziurki na plecach monitora do montowania na stojaku)
      6. preferowalbym modele z 2019 roku
      7. preferuje znane marki typu: LG, ASUS, Dell, AOC czy co tam jeszcze sie nadaje.
       
      na razie rozwazam: LG 27MK430H-B
       
      Prosze o pomoc, jakby ktos mial czas na male poszukiwania. 

    • Przez Usunięte konto 5
      Poszukuje monitora 32 calowego 4k z matrycą IPS 144Hz, G-sync czy free sync nie wymagane. Jak ktoś ma jakieś info o jakimś modelu niech tu napisze.
    • Przez Nebthtet
      Dla uczczenia Darmolotów Origin dostępnych dla posiadaczy Star Citizena urządziliśmy nasze pierwsze FotoZawody. Dla przypomnienia - tematyką konkursu był screenshot przedstawiający dowolny statek Origin, w dowolnej konfiguracji i sytuacji. A więc mogło to być wnętrze, widok z zewnątrz czy nawet foto smętnych szczątków gdzieś na orbicie... Nasi zawodnicy jednak w przeważającej większości wybrali tematykę związaną ze skokami kwantowymi i ślicznymi efektami, jakie widać w trakcie podróży wokół ich maszyn.
      Odważni stanęli w szranki, a Społeczność dokonała wyboru... Tym razem zwycięzcami w naszych inauguracyjnych FotoZawodach zostali aex aequo:

      @Marcin Przybyłek - praca "W hiperprzestrzeń!"
       

      @ontuto - praca "600i"
      Redakcja Game Armady gratuluje i zachęca całą Społeczność do udziału w kolejnych konkursach! Pozostałe zgłoszenia możecie zobaczyć w archiwum!
    • Przez Game Armada
      Zapoznajcie się ze zmianami, jakie zaszły na Game Armadzie - nasz serwis ewoluuje dla was!
      Artykuł Zmiany na Game Armada: NewsNet pochodzi z serwisu Game Armada.
      Przeczytaj całość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności