Skocz do zawartości
  • ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Podobna zawartość

    • Przez Toteo
      No i mam nowy monitor ale jakies moje wewnetrzne cos juz marudzi.
      Wiem, ze jednolitosc podswietlania to loteria, nawet w drogich monitorach i wazniejsza jest jednolitosc kolorow.
      Zrobilem zdjecia po ciemku i sami powiedzcie, czy oddawac, czy ja moze jednak troche przesadzam  (wiadomo, w realnym uzytkowaniu nie jest tak zle)
       





    • Przez Toteo
      Monitor mi padl (zalaczam zdjecie) i poszukuje nowego. Moj obecny to LG 27EA63 - do dzisiaj bylem z niego zadowolony.
      Wymagania co do nowego:
      1. do £200 (preferuje, zeby znajdowal sie na amazon.co.uk ale musi byc do kupienia normalna droga w uk)
      2. 27" - wiekszy tylko jak jest uzasadnienie - np. dobra cena
      3. rozdzielczosc: FHD - do tej pory mialem 1080p i jest mi z tym ok. - jak bedzie QHD w tej cenie to moze i lepiej, ale niewymagane
      4. technologia panelu: IPS LED
      5. VESA mount (takie cztery standardowe dziurki na plecach monitora do montowania na stojaku)
      6. preferowalbym modele z 2019 roku
      7. preferuje znane marki typu: LG, ASUS, Dell, AOC czy co tam jeszcze sie nadaje.
       
      na razie rozwazam: LG 27MK430H-B
       
      Prosze o pomoc, jakby ktos mial czas na male poszukiwania. 

    • Przez Usunięte konto 5
      Poszukuje monitora 32 calowego 4k z matrycą IPS 144Hz, G-sync czy free sync nie wymagane. Jak ktoś ma jakieś info o jakimś modelu niech tu napisze.
    • Przez Nebthtet
      Dla uczczenia Darmolotów Origin dostępnych dla posiadaczy Star Citizena urządziliśmy nasze pierwsze FotoZawody. Dla przypomnienia - tematyką konkursu był screenshot przedstawiający dowolny statek Origin, w dowolnej konfiguracji i sytuacji. A więc mogło to być wnętrze, widok z zewnątrz czy nawet foto smętnych szczątków gdzieś na orbicie... Nasi zawodnicy jednak w przeważającej większości wybrali tematykę związaną ze skokami kwantowymi i ślicznymi efektami, jakie widać w trakcie podróży wokół ich maszyn.
      Odważni stanęli w szranki, a Społeczność dokonała wyboru... Tym razem zwycięzcami w naszych inauguracyjnych FotoZawodach zostali aex aequo:

      @Marcin Przybyłek - praca "W hiperprzestrzeń!"
       

      @ontuto - praca "600i"
      Redakcja Game Armady gratuluje i zachęca całą Społeczność do udziału w kolejnych konkursach! Pozostałe zgłoszenia możecie zobaczyć w archiwum!
    • Przez Game Armada
      Zapoznajcie się ze zmianami, jakie zaszły na Game Armadzie - nasz serwis ewoluuje dla was!
      Artykuł Zmiany na Game Armada: NewsNet pochodzi z serwisu Game Armada.
      Przeczytaj całość
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności