Skocz do zawartości
Adhan

Offtop z tematu o pakietach startowych

Rekomendowane odpowiedzi

@Nathaniel - kurczę, a ja sobie zrobiłam kanapki właśnie (lunch) a nie popcorn. Bóóóó me, bóóó ;)

 

@Adhan - ty człecze tak na serio jesteś? Nie trollujesz świadomie? Naprawdę? Bo - i myślę że mówię nie tylko w swoim imieniu - beka z Ciebie przepotężna.

W moją stronę wycieczki osobiste możesz robić do usranej śmierci - nie pierwszy raz na adminowanym przez mnie forum jakiś mamlas fanzoli i z reguły kończy się to gorzej dla niego ;)

 

Sugestia: 

admin-kick-o.gif


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdym forum znajdzie się buc (trollmastah) jak Adhan.  :devil:

Edytowane przez rpr13

rpr13.png
Życie jest grą, śmierć to tylko zmiana planszy.
i5 6600K | Nitro+ RX 470 8G | 16G DDR4 | Asus Z170 Pro Gaming | PSU XFX XTR 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja tak serio . napisałem co myślałem . możecie próbować nieudolnie bronić admina jak dratro . wyśmiewać nie odnosić sie merytorycznie do zarzutów . ale każdy i tak wie jaka jest prawda mogłaś wybrać dwie 2 drogi . wybrałaś jaką wybrałaś   . życie składa się z wyborów . a na koniec zostaniemy ocenieni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drato tego sie własnie obawiałem ze zaraz mi zarzuca ze jestem szowinistą . to nie ja zwróciłem uwage na płec dla mnie to był admin z kotem . a ze są różnice w psychice między kobietami a mężczyznami to fakt i tyle . w dalszej części postu napisałem co mam do zarzucenia adminowi płec nie ma nic do tego .

pisze w off temacie ze mam zarzut do admina a ty mi piszesz ze to nie totalitaryzm a porządek no bez jaj sam w to wierzysz ??

Nathianel tez jesteś kobietą  ?

kobietą dlaczego ???

Ponieważ  nie możesz sie zdecydowac czy robić  popkorn ? lub   mnie wyrzucic ?.

zaraz napisze cos wiecej bo juz mamy kolejne posty .i nie zdążyłem przeczytac .

 

aad9a8c39f01.gif


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nebthtet podziwiam za cierpliwość :P bo @Dratro już nie wytrzymuje z tego co zrozumiałem:
 

bo jak ja bym miał coś do powiedzenia jeżeli chodzi o forum, to już wystosował bym w Twoją stronę Ban, za męsko - szowinistyczne poglądy.

 

@Adhan dróg na pewno było i więcej, a z tymi osądami to też różnie być może. Jak na razie najważniejsze jest aby jakoś zakończyć ten spór i się ugadać. Bo w syndykacie przyda się każdy jak dojdzie co do czego...

Oj coś myślę że z porozumienia dyplomatycznego będą nici:( to pewnie w SC się to rozwiąże za pomocą honorowego pojedynku:P

Edytowane przez ShangTai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


@Dratro już nie wytrzymuje z tego co zrozumiałem

 

No co Ty ;), po prostu dobrze jest bronić pewnych wartości, a swoją drogą wracam do: 

 

Stephen_Colbert_popcorn.gif


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D :D nie no nie wytrzymiem i to jeszcze w 3D (ale podobno czytanie w 3D jest bardzo niezdrowe dla oczu więc uważaj), ten temat trzeba zachować dla przyszłych pokoleń będzie ubaw.

Edytowane przez ShangTai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja tak serio . napisałem co myślałem . możecie próbować nieudolnie bronić admina jak dratro . wyśmiewać nie odnosić sie merytorycznie do zarzutów . ale każdy i tak wie jaka jest prawda mogłaś wybrać dwie 2 drogi . wybrałaś jaką wybrałaś   . życie składa się z wyborów . a na koniec zostaniemy ocenieni .

 

Jak dotąd chyba bardziej merytorycznie odnosić się do Twoich postów nie da (+1 dla mnie za powstrzymanie się od kpin).

 

Co do wyborów - owszem. Według zdrowego rozsądku już dawno powinieneś mieć bana na tydzień dla ochłonięcia. Ale z czystej kociej ciekawości czekam jeszcze czym sobie tu ugruntujesz opinię. Kino za darmo.

 

A co do osądów... Czy naprawdę chcesz sobie malować na rufie wielki target? ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nebthet udajesz ze odpowiadasz .
wiec zapytam bezpośrednio dlaczego nie przywrócisz mojej odpowiedzi do głównego wątku ? w poprawionej wersji co proponowałem ?
ciekawe jak tym razem się wykręcisz od odpowiedzi .
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym udawała to by tu posty się nie pojawiały. Daruj sobie wycieczki osobiste bo to już nudne. A znudzony admin zaczyna psocić.

 

Wczytalem sie w temat piszecie o jakis prowizjach 9 zl jakies grube przeliczniki specjalne konta walutowe operacje przez peypal . az zelazna piesc dzieciatka jezus sie zaciska . Mowie jak jest zwykle konto karta jeszcze z podpisem  :) 3 min na rsi skasowalo powrarzam 124 zl . Panowie komuna sie skonczyla mamy wolny rynek i nawet studenciak dostanie karte debetowa . Nie straszcie nowych oplatami z kosmosu .
moderatorze wrzuc ten tekst spowrotem !!!!!!!!
pieknie konczy temat ale boli armie smoka dyplodoka w ilosci 3 sztuk .

 

- usunąć wycieczki osobiste

- usunąć chrzanienie o pięści

- i - natrudniejsze (szczerze powiedziawszy wątpię że Ci się uda) - napisać to po polsku, zgodnie z zasadami ortografii, gramatyki oraz interpunkcji. Na przykład nie zaczynając zdania od "więc", stosując duże litery, polskie znaki diakrytyczne (to nie shoutbox) i odpowiednią ilość spacji przed oraz po znakach interpunkcyjnych.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak się da no proszę !!!!!!!! zbłądziłaś ale wróciłas na sciezke prawości brawo trzymam kciuki byś w tym trwała .
zgodze się ze zasadami ortografii, gramatyki oraz interpunkcji mam na bakier ale się poprawię a przynajmniej postaram  .
ale humor wyrzucić ?  dzieciątko zostawię .

 

Tekst do wrzucenia .
 Wczytałem się w temat piszecie o jakiś prowizjach w wysokości  9 zl!!!!  jakieś grube przeliczniki , specjalne konta walutowe , operacje przez pay pal . Az żelazna pieść dzieciątka Jezus się zaciska . Mowie jak jest zwykłe konto karta jeszcze z podpisem  :) 3 min na RSI  skasowało powtarzam 124 zl . Nie straszcie nowych opłatami z kosmosu .

Edytowane przez Adhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


 Wczytałem się w temat piszecie o jakiś prowizjach w wysokości  9 zl!!!!  jakieś grube przeliczniki , specjalne konta walutowe , operacje przez pay pal . Az żelazna pieść dzieciątka Jezus się zaciska . Mowie jak jest zwykłe konto karta jeszcze z podpisem   3 min na RSI  skasowało powtarzam 124 zl . Nie straszcie nowych opłatami z kosmosu .

 

Wczytałem się w temat, piszecie o jakiś prowizjach w wysokości 9 zł! Jakieś grube przeliczniki, specjalne konta walutowe, operacje przez PayPal, aż żelazna pięść dzieciątka Jezus zaciska się! Mówię kiedy to jest zwykłe konto, karta z podpisem, 3 minuty na RSI i skasowało to 124 zł. Nie straszcie nowych opłatami z kosmosu.

 

Zobacz, pomogłem Ci, a teraz idź i nie grzesz więcej przyjacielu. 


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adhan - I w takiej formie jak Dratro pokazał post możesz dołożyć do tematu. Wtedy go nie skasuję. A teksty o błądzeniu schowaj do kieszeni bo tu poklasku nie znajdą :P

To nie Sejm a.k.a. Cyrk na Wiejskiej™


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adhan - walcz siłą własnego argumentu, nie atakując to co napisali inni. Jeśli masz rację ludzie sami zbiorą się po Twojej stronie. Sposób w jaki prowadzisz dyskusję kompletnie tłumi to co starałeś się przekazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa. Po tym co sobą zaprezentował, niektórzy z nas już sobie wyrobili opinie o Adhan. :-)

Może chciał dobrze... zdecydowanie nie wyszło.


rpr13.png
Życie jest grą, śmierć to tylko zmiana planszy.
i5 6600K | Nitro+ RX 470 8G | 16G DDR4 | Asus Z170 Pro Gaming | PSU XFX XTR 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że bana ani dozoru moderatorskiego (jeszcze) nie dostał to ma szansę się zrehabilitować. Miejmy nadzieję że ją dobrze wykorzysta ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rpr  a cóż to za opinia ???
Bo jestem ciekawy co mozna wywrózyc o człowieku po 15 wypowiedziach na forum . widze ze szybko oceniasz nie ładnie za tym kryje się grzech pychy .

lethe zabawiłem się uśmiałem zmusiłem administratora do przywrócenia mego posta , innegu uzytkownika do jego napisania , do tego grube wejscie na forum pełen sukces żyć nie umierać .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z tym co napisałeś ale nie będę się rozpisywał bo jest dla mnie jasne że przekręcisz to potem po swojemu.

 

Jeśli faktycznie zależy Ci na to by być członkiem tej społeczności to rozważ jakim kosztem odbywa się Twoja zabawa.

 

Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rpr  a cóż to za opinia ???

Bo jestem ciekawy co mozna wywrózyc o człowieku po 15 wypowiedziach na forum . widze ze szybko oceniasz nie ładnie za tym kryje się grzech pychy .

lethe zabawiłem się uśmiałem zmusiłem administratora do przywrócenia mego posta , innegu uzytkownika do jego napisania , do tego grube wejscie na forum pełen sukces żyć nie umierać .

Nikogo do niczego nie zmusiłeś póki co. Ale za chwilę zmusisz mnie do wlepienia Ci bana. A wejście miałeś cienkie jak dupa węża, z wszystkich blisko 100 userów tylko Ty jesteś odebrany negatywnie. Brawo "Jasiu".

 

Poza tym sam grzeszysz pychą płodząc takie posty.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nikogo do niczego nie zmusiłeś póki co.

Trzymajmy sie faktów post powrócił? powrócił . Kolega zredagował ? zredagował .

100 userów co  za prężna społeczność . Jestem pod wrażeniem wielki otwarcie areny a tu 3 użytkowników gdzie są wszyscy na rybach ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajmy sie faktów post powrócił? powrócił . Kolega zredagował ? zredagował .

100 userów co  za prężna społeczność . Jestem pod wrażeniem wielki otwarcie areny a tu 3 użytkowników gdzie są wszyscy na rybach ?

 

Jeśli mamy się stricte trzymać faktów:

  • nie powrócił tylko wkleiłeś poprawioną wersję. Przywracane nic nie było - nie wierzysz to sprawdź sobie ID postu. Przegadywać się możemy do upojenia.
  • ludzie pracują i mają życie poza grą, są gdzie chcą. Wolny kraj
  • 3 użytkowników? Proponuję powrót do pierwszej klasy szkoły podstawowej.

    kEHSQeg.png

KKTHXBAI.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajmy sie faktów post powrócił? powrócił . Kolega zredagował ? zredagował .

100 userów co  za prężna społeczność . Jestem pod wrażeniem wielki otwarcie areny a tu 3 użytkowników gdzie są wszyscy na rybach ?

 

Zredagował?! To wyglądało bardziej z litości niż "zmuszenia".

Dodatkowo fakt, że sam nie umiesz napisać poprawnie i inni muszą Cię wyręczać dobrze o tobie nie znaczy.


rpr13.png
Życie jest grą, śmierć to tylko zmiana planszy.
i5 6600K | Nitro+ RX 470 8G | 16G DDR4 | Asus Z170 Pro Gaming | PSU XFX XTR 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


100 userów co  za prężna społeczność .


@Adhan sądzisz że to kiepski wynik? jak dla mnie jak na nową grę która jeszcze jest w alfie to 100 to bardzo dobry wynik, a co do ilości to niektórzy nie lubią grać w alfy albo nie mogą (gra nie jest jeszcze zoptymalizowana i na słabszych kompach nie chodzi) więc na razie się jakoś zbytnio nie interesują.
A i jeszcze jedno co ty masz z tymi spacjami przed znakami interpunkcyjnymi bo nie mogę tego ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności