Skocz do zawartości
Adhan

Offtop z tematu o pakietach startowych

Rekomendowane odpowiedzi

Wczytalem sie w temat piszecie o jakis prowizjach 9 zl jakies grube przeliczniki specjalne konta walutowe operacje przez peypal . az zelazna piesc dzieciatka jezus sie zaciska . Mowie jak jest zwykle konto karta jeszcze z podpisem :) 3 min na rsi skasowalo powrarzam 124 zl . Panowie komuna sie skonczyla mamy wolny rynek i nawet studenciak dostanie karte debetowa . Nie straszcie nowych oplatami z kosmosu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczytalem sie w temat piszecie o jakis prowizjach 9 zl jakies grube przeliczniki specjalne konta walutowe operacje przez peypal . az zelazna piesc dzieciatka jezus sie zaciska . Mowie jak jest zwykle konto karta jeszcze z podpisem :) 3 min na rsi skasowalo powrarzam 124 zl . Panowie komuna sie skonczyla mamy wolny rynek i nawet studenciak dostanie karte debetowa . Nie straszcie nowych oplatami z kosmosu .

 

To doczytaj sobie o przewalutowaniach i spreadach (nie tu - w regulaminach bankowych i w necie). Plus to, że na moment transakcji blokuje jedną kwotę a później jest update i nieraz np. korekta w te lub wewte jeśli były jakieś wahnięcia kursu.

A za komuny to byś sobie co najwyżej mógł z talonami pójść do Pewexu. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za komuny to byś sobie co najwyżej mógł z talonami pójść do Pewexu. 

 

 

I jeszcze byś cieszył miskę, że wszystko w takich ładnych kolorowych opakowaniach ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze byś cieszył miskę, że wszystko w takich ładnych kolorowych opakowaniach ;)

 

Miskę by cieszył jak by chociażby i talony miał  :D


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

I jeszcze byś cieszył miskę, że wszystko w takich ładnych kolorowych opakowaniach ;)

 

Miskę by cieszył jak by chociażby i talony miał  :D

 

 

Miskę by cieszył, jak by stał pierwszy w kolejce, a nie zaraz.... do Pewexu były kolejki? Zresztą, talony nie było do Pewexu, tam się kupowało w $, a talony były do "zwykłych" sklepów gdzie stano w kolejkach. :D

 

Ogólnie co do opłat związanych z przewalutowaniami, zawsze trzeba się z tym liczyć. :P

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile by się to nie okazały talony na balony, czy papier toaletowy ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miskę by cieszył, jak by stał pierwszy w kolejce, a nie zaraz.... do Pewexu były kolejki? Zresztą, talony nie było do Pewexu, tam się kupowało w $, a talony były do "zwykłych" sklepów gdzie stano w kolejkach. :D

 

Mylisz talony (bony) z kartkami. Więcej o nich przeczytasz [tutaj] - mam nawet kilka w prywatnym archiwum.

Kartki to były karty lub kupony [wiki]

O ile by się to nie okazały talony na balony, czy papier toaletowy ;)

Oj, jak srajtaśmę rzucili to się dopiero ludzie pchali...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oj, jak srajtaśmę rzucili to się dopiero ludzie pchali...O ile by się to nie okazały talony na balony, czy papier toaletowy ;)

 

 

Piękne czasy, nikt nie wybrzydzał, brał i s.... a można było dostać rolki tylko w jednym słusznym kolorze - szare z ekologicznego papieru ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tamtych czasach to ja ledwo głowę z wózka wychylałem. Mogłem się pomylić. :)

 

Tak czy inaczej dzisiaj w naszej ojczyźnie mamy nieudolny kapitalizm, ot co. :D

 

Koniec OT.  


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale rolki papieru w wielu kolorach... 

 

A na poważnie i na temat, zauważyłem że do 120 $, różnice w sposobie zapłaty są znikome i sięgają maksymalnie kilku złotych.

Warto się zastanawiać dopiero przy znacznie większych zakupach.

 

A wątek był założony dla tych co chcą kupić swój pakiet, a nie wiedzą jak i gdzie ( co wcześniej sam przerabiałem ) ;)


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za belkot ???? Watek o tym jak zaplacic za pakiet startowy a tu jakies pierdoly o papierze komunie . Tak sie nie robi profesjonalnego forum panowie . Cos mi tu smierdzi amatorka mam nadzieje ze sie myle i macie w smokach wiecej graczy niz 3 . A na lanie zuru sa inne miejsca niz poradniki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za belkot ???? Watek o tym jak zaplacic za pakiet startowy a tu jakies pierdoly o papierze komunie . Tak sie nie robi profesjonalnego forum panowie . Cos mi tu smierdzi amatorka mam nadzieje ze sie myle i macie w smokach wiecej graczy niz 3 . A na lanie zuru sa inne miejsca niz poradniki .

 

Wahałem się czy skomentować Twój post czy odpuścić, ale mam dla Ciebie jedną cenną radę.

 

Przeszkadza Ci, że ludzi łączy coś więcej niż tylko uniwersum SC, żartują sobie bo temat jest już mocno wyczerpany.

Sam nawet nie potrafisz przeczytać całego wątku ze zrozumieniem, przykładem jest twoja doskonała arytmetyka gdzie 40 x 3  = 124 , tego chyba nie trzeba komentować ! 

 

Zarzucasz bełkot i amatorszczyznę ludzi wypowiadających się w tym temacie, więc krytykę proponuję Ci zacząć od samego siebie, chyba pora wyciągnąć słomę z butów i czytać to się pisze, zanim zacznie się komentować wypowiedzi innych.

 

"kupiłem se rakiete za 40 dolców płaciłem karta inteligo w kantorze 1 dolec rowna sie 3 zł"  -  Adhan, dnia 29 maja 2014 - 01:23

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za belkot ???? Watek o tym jak zaplacic za pakiet startowy a tu jakies pierdoly o papierze komunie . Tak sie nie robi profesjonalnego forum panowie . Cos mi tu smierdzi amatorka mam nadzieje ze sie myle i macie w smokach wiecej graczy niz 3 . A na lanie zuru sa inne miejsca niz poradniki .

 

Oj, tak się nie robi profesjonalnego trollingu proszę pana, prosze się doszkolić i wtedy spóbować, bo na razie nie wychodzi.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja zawsze odpawiadam za swoje słowa .
Zauwaz sam moderator zobaczył ze mam racje  bełkoczecie i wycioł wątek brawo mu za to . szkoda ze dał mi ostrzezenie no cóz nie kazdy ma dystans do siebie tego trzeba sie nauczyc czym  mniej kompleksów tym  łatwiej . punkt dla mnie .
tommy piszesz (Przeszkadza Ci, że ludzi łączy coś więcej niż tylko uniwersum SC, żartują sobie bo temat jest już mocno wyczerpany.) mi w poradniku zarciki przeszkadzaja to nie to miejsce nie ten czas .
temat wyczerpany ????nie wydaje mi sie nastraszyliscie ludzi kto tu walnoł tego babola z prowizja 9 zł ? 
porównaj moj post gdzie szybko i super jasno napisałem cały koszt zakupu rakiety podałem kurs mniej wiecej na ten czas.myslałem o ludkach co wpadna obejrzec watek za pół roku nie podawałem 3,1243 bo to bez sensu podałem ostateczny koszt zeby nie było paniki .i to dopiero  moja wypowiedz zakonczyła wątek idealnie. jak mówiłem dalej to juz bełkot .

a jak mówimy o zalach no to mam zarzut do moderatora ten tekst powinien zostawic --------Wczytalem sie w temat piszecie o jakis prowizjach 9 zl jakies grube przeliczniki specjalne konta walutowe operacje przez peypal . az zelazna piesc dzieciatka jezus sie zaciska . Mowie jak jest zwykle konto karta jeszcze z podpisem :) 3 min na rsi skasowalo powrarzam 124 zl . Panowie komuna sie skonczyla mamy wolny rynek i nawet studenciak dostanie karte debetowa . Nie straszcie nowych oplatami z kosmosu .
moderatorze wrzuc ten tekst spowrotem !!!!!!!!
pieknie konczy temat ale boli armie smoka dyplodoka w ilosci 3 sztuk .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adhan, powiedź mi że Ty jesteś prawdziwy, bo ja w to nie wierzę. :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja zawsze odpawiadam za swoje słowa .

Zauwaz sam moderator zobaczył ze mam racje  bełkoczecie i wycioł wątek brawo mu za to . szkoda ze dał mi ostrzezenie no cóz nie kazdy ma dystans do siebie tego trzeba sie nauczyc czym  mniej kompleksów tym  łatwiej . punkt dla mnie .

Primo: nie jestem facetem więc otwórz waść oczka i przestań proszę do mnie zwracać się w formie męskiej.

Secundo: nie moderator, a admin. :P

Tertio: zacznij proszę pisać po ludzku, bo kończy mi się cierpliwość do zdań zaczynających się od małej litery i spacji przed znakami przestankowymi. To ani nie wygląda, ani nie uchodzi w treści generowanej przez kogokolwiek kto ukończył nauczanie początkowe.

Quatro: owszem, punkt. Ostrzeżeń. Będzie drugi jak nie wyhamujesz  :devil:

 

tommy piszesz (Przeszkadza Ci, że ludzi łączy coś więcej niż tylko uniwersum SC, żartują sobie bo temat jest już mocno wyczerpany.) mi w poradniku zarciki przeszkadzaja to nie to miejsce nie ten czas .

temat wyczerpany ????nie wydaje mi sie nastraszyliscie ludzi kto tu walnoł tego babola z prowizja 9 zł ? 

porównaj moj post gdzie szybko i super jasno napisałem cały koszt zakupu rakiety podałem kurs mniej wiecej na ten czas.myslałem o ludkach co wpadna obejrzec watek za pół roku nie podawałem 3,1243 bo to bez sensu podałem ostateczny koszt zeby nie było paniki .i to dopiero  moja wypowiedz zakonczyła wątek idealnie. jak mówiłem dalej to juz bełkot .

 

 

Błagam, korzystaj z cytatów, bo inaczej Twoja wypowiedź jest nieczytelna.

Od oceny tego co jest spamem/bełkotem a co nie jest zespół administracyjno-moderatorski. Jeśli masz problem z jakąś wypowiedzią to się wysyła raport do moderatorów przy pomocy opcji "zgłoś" a nie usiłuje wygenerować flejma na forum.

 

a jak mówimy o zalach no to mam zarzut do moderatora ten tekst powinien zostawic --------Wczytalem sie w temat piszecie o jakis prowizjach 9 zl jakies grube przeliczniki specjalne konta walutowe operacje przez peypal . az zelazna piesc dzieciatka jezus sie zaciska . Mowie jak jest zwykle konto karta jeszcze z podpisem :) 3 min na rsi skasowalo powrarzam 124 zl . Panowie komuna sie skonczyla mamy wolny rynek i nawet studenciak dostanie karte debetowa . Nie straszcie nowych oplatami z kosmosu .

moderatorze wrzuc ten tekst spowrotem !!!!!!!!

 

 

Wraca temat jasności wypowiedzi - wierz mi, wielu ludzi nie skojarzy co to "peypal" i jaki związek z płatnościami za statki ma żelazna pięść dzieciątka Jezus (trąci mi to jakąś obsesją religijną).

Moderator Admin odpowiada: nie, nie wrzucę.

 

pieknie konczy temat ale boli armie smoka dyplodoka w ilosci 3 sztuk .

 

 

Wycieczki osobiste w kierunku największej grupy użytkowników na forum fanów Ci nie przysporzą. 

Poza tym diplodocus to był dinozaur -> więcej przeczytasz [w artykule wikipedii]. :)

blog_mt_5042078_7820519_tr_09.jpg


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem właśnie całą rozmowę i lekko zeszliście z głównego tematu ale i tak czyta się fajnie:D Najlepsze jest zdjęcie diplodoka:P
Tak się zastanawiam czy by nie zmienić tematu coś typu "Pakiety startowe/wspomnienia z komuny/ABC pisania po ludzku/poznaj diplodoka" ale skoro jest to w Off-topic to chyba nie ma to jakoś większego znaczenia.
A i jeszcze jedna ważna rzecz schowajcie wszystkie harpuny, bo coś mam złe przeczucia do połączenia Anger-a z harpunem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nebhet jesteś kobietą i do tego adminem ???? lol  jak bym  wiedział to bym wogle nie zaczynał konwersacji tyle straconego czasu bo na obiektywizm i sprawiedliwość nie ma co liczyć  .

Ps
Ale jaja jednak coś mnie tknęło i napisałem o kompleksach nawet z wpisów na forum można wyczaić pleć niemożliwe a jednak . 

Zaraz się znajda obroncy na białym koniu więc wyjasnie swą odpowiedz .

Admin mógł wybrać 2 drogi .
Odrzucić moją prośbę o przywrócenie posta bo czytaj co wyzej
albo
Napisac wyrzuć żelazna pieść dzieciątka Jezus oraz flajm związany z komuna i studenciakami .

człowiek prosi drugiego człowieka i co dostaje oczywiście odmowę dlaczego ??? bo mogę powiedzieć nie przykre .

a dla reszty rycerzy niech spojrzą w swe serca i odpowiedzą ze naprawdę ten tekst poniżej jest offtopowy ? zarzut literówka  paypal - peypal

 

Wczytalem sie w temat piszecie o jakis prowizjach 9 zl jakies grube przeliczniki specjalne konta walutowe operacje przez peypal . az zelazna piesc dzieciatka jezus sie zaciska . Mowie jak jest zwykle konto karta jeszcze z podpisem :) 3 min na rsi skasowalo powrarzam 124 zl . Panowie komuna sie skonczyla mamy wolny rynek i nawet studenciak dostanie karte debetowa . Nie straszcie nowych oplatami z kosmosu .

 

a na koniec odniosę sie do tego strasznego tekstu chcącego odebrać mi i wam naszą wolność .
człowiek z kotem w awatarze pisze .

 

 

Od oceny tego co jest spamem/bełkotem a co nie jest zespół administracyjno-moderatorski. Jeśli masz problem z jakąś wypowiedzią to się wysyła raport do moderatorów przy pomocy opcji "zgłoś" a nie usiłuje wygenerować flejma na forum.

To już jest system totalitarny na forum mam zarzut do  admina - moderatora i nie mogę powiedzieć publicznie co mi się nie podoba ? bo każde słowo wypisane elektronicznie to stracone drzewo ?
Uważam ze trzeba  zwracać adminom uwagę aby pamiętali ze są tu po to aby nam służyć a nie rządzić .
A na koniec ciekawe czy admin będzie ponad swoją prywatą i puści ten post w co wątpię .
Ale mam nadzieje ze miło mnie zaskoczy  .

Edytowane przez Adhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nebhet jesteś kobietą i do tego adminem  jak bym  wiedział to bym wogle nie zaczynał konwersacji

W najlepszym razie, za tą wypowiedź szykuj się na kolejnego warna, bo jak ja bym miał coś do powiedzenia jeżeli chodzi o forum, to już wystosował bym w Twoją stronę Ban, za męsko - szowinistyczne poglądy.

To juz jest system totalitarny na forum mam zarzut do  admina

Jeżeli system w którym ktoś próbuje utrzymać jakiś porządek to od razu system totalitarny, to myślę że nie masz czego tu szukać jeżeli chodzi o Twoje zapędy anarchistyczne.

A na koniec ciekawe czy admin będzie ponad swoją prywatą i puści ten post w co wątpię .

Post zostanie, to masz jak w banku, trudniej już stwierdzić co się stanie z autorem jeżeli dalej będzie źle dobierał argumenty i formę wypowiedzi.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drato tego sie własnie obawiałem ze zaraz mi zarzuca ze jestem szowinistą . to nie ja zwróciłem uwage na płec dla mnie to był admin z kotem . a ze są różnice w psychice między kobietami a mężczyznami to fakt i tyle . w dalszej części postu napisałem co mam do zarzucenia adminowi płec nie ma nic do tego .
pisze w off temacie ze mam zarzut do admina a ty mi piszesz ze to nie totalitaryzm a porządek no bez jaj sam w to wierzysz ??

Nathianel tez jesteś kobietą  ?
kobietą dlaczego ???
Ponieważ  nie możesz sie zdecydowac czy robić  popkorn ? lub   mnie wyrzucic ?.

zaraz napisze cos wiecej bo juz mamy kolejne posty .i nie zdążyłem przeczytac .

Edytowane przez Adhan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności