Skocz do zawartości

Pytanie

 

Z racji, że administracja nie chciała bądź nie mogła przenieść poprzedniego tematu, jako kontynuacja powyższego wątku zakładam kolejny. Mam nadzieję, że w końcu pod dobrym adresem :)

Przywróciłem oryginalne ustawienia sterowania i niby spoko, tylko szkoda, tylko starowania statkiem dalej ogarnąć nie mogę. Na ruchy myszką reaguje on dosłownie jak mu się podoba, już pomijając fakt, że jej sterowanie jest w domyśle odwrócone, a przestawienie jakichkolwiek opcji inwersji myszy w grze tego nie zmienia (kto wymyśla takie rzeczy?!!!). Odwracają się ruchy w trybie widoku pierwszoosobowego i tam działa normalnie, a w statkach nie. Dodatkowo, nie jestem w stanie prawie nigdzie dolecieć, bo nacelowanie tym na jakiekolwiek miejsce graniczy z cudem. Mogę sobie ruszać myszka do góry, a statek nic, później ruszę w lewo, w prawo, znowu do góry, a on zacznie się obracać w dół i tak się kręci. O co chodzi?

 

W poradnikach, które zapodaliście, nikt nie tłumaczy takiej sytuacji :( W ogóle sterowanie myszką całym statkiem to super nieporęczne rozwiązanie już z samego założenia... Powie mi ktoś, czy ja mam coś nie tak z tą grą czy coś? Bo naprawdę nie potrafię tego ogarnąć.

Edytowane przez Dastro
Ucinam pytanie z racji podstawowej zasady co pisze czerwonymi literkami na Flight School: "Jedno pytanie - jeden wątek".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Witaj w klubie starych troli, sam miałem kiedyś podobnie ale zamiast pisać zacząłem czytać i 70% odpowiedzi na moje pytania znalazłem w starych postach innych użytkowników.
Resztę pytań i wątpliwości rozwiali koledzy na TS tak więc jeśli coś Cie trapi i nie masz czasu czytać lub ochoty pisać wpadnij na TS, pomogę na tyle na ile będę w stanie pomóc, a jeśli nie ja to zapewne ktoś inny. 

P.S. kilka lat siedziałem i skrobałem na nieco innym forum i nie było tam taki obostrzeń jak tutaj ale to jaki się tam off-top szerzył wołało o pomstę do nieba bo aby coś znaleźć musiałem czasami przerzucić tone śmieci w temacie. Do tego się trzeba niestety przyzwyczaić ale naprawdę z czasem zaczyna się szanować nadzór adminów bo w wielu aspektach ułatwia to znacznie robotę, a przede wszystkim dszczędza czas.

na TS jestem zazwyczaj po 20-tej

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A od poważnych rozmów o życiu i w ogóle wszechświecie i egzystencji jest Teamspeak :D

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zwłaszcza w piątek i sobotę w godzinach po 24 - do puki rozmówcy się nie wykruszą ;) 

Offtop end


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Skoro już tak pociągnęliście off-top to przyznam szczerze, że wyszukiwarka po hasłach jeśli dopuszcza się off-top w temacie (a to jest nieuniknione) i tak znajdzie co chce, a osobny wątek na jedno pytanie wcale w tym wypadku moim zdaniem nie pomoże. A to przez to, że tytuł, jak chociażby tu, nie zawsze w pełni może sprecyzować tematykę wątku (chociaż powinien być jak najbliżej), a i w toku rozmowy nienaturalnym jest przenoszenie kolejnych kwestii do nowego wątku, jak ktoś chce się o coś tylko "dopytać". Takie urywanie i zakładanie nowych wątków dla użytkowników wcale nie jest (wg mnie oczywiście) udogodnieniem, chociaż tu dla forum plus za cytat postu po wklejeniu linku.

 

Niemniej wydaje mi się, że dla adminów również takie rozwiązanie jedynie dodaje pracy... Bo jest więcej tematów do przeglądania, najprościej rzecz ujmując. No ale jeśli już tak bardzo chcą spójności i rozdzielania wątków, to można by chociaż zrobic tak jak chciałem na początku - sprecyzować 2 kwestie w temacie wątku i po sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chciałem odświeżyć temat, bo teraz sterowanie mi notorycznie zacina - i na nogach i w statku. Sama gra chodzi płynnie, a zacinają się tylko ruchy myszą.

 

Próbowałem jeszcze raz usunąć folder USER na wszelki wypadek, nic nie pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Daj specyfikacje komputera wraz z zainstalowanym systemem operacyjnym.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Omega ma buga, nie wiem jak inne mustangi, ale omega składa się jak papier.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Omega szybka jest... Niestety ma size 1 bronie i to tylko 2, przez co nie zadajesz za dużo obrażeń.. Możesz spróbować założyć jej inne bronie zakupując je w electronic access, jednak cudów nie oczekuj. Statek przeznaczony do wyścigów.

Jednak na M50 które jest również "wyścigowcem" ludzie latają i walczą.

Omega dobra jest na wyścigi ;) ma przedłużony boost. W walce musisz polegać na ciągłych manewrach.

@MoonWalk spróbuj może z tymi broniami: https://robertsspaceindustries.com/electronic-access/Weapon-Roms/Omnisky-III

Wolniej strzelają, przegrzewają się szybciej ale zadają większe obrażenia podczas trafienia.

Będziesz zawsze musiał się trochę namęczyć, żeby coś zestrzelić ale za to z łatwością zwiejesz ;) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bo Omega to papier w porównaniu do statków którymi większość lata.  my używamy statków z mocniejszym opancerzeniem i uzbrojeniem. A omega?... Tak jak mówili koledzy wyżej to wyscigówka. No a z gówna bata nie ukręcisz :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • -1

Przestało się tak dziać po kilku uruchomieniach ponownych gry

 

Edit: Pytanie jedno przenoszę do osobnego wątku żeby nie było, tutaj tylko z lataniem będzie:

Kolejne pytanie mam taki - czemu inni w AC w normalnej walce rozwalają mnie jednym strzałem, a ja mogę sobie strzelać i trafiać w nich po 10 razy i nic im się nie dzieje? Ta Omega to aż taka słaba jest, aż takie dysproporcje są w tych statkach i sile rażenia ich broni?

Edytowane przez MoonWalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności