Skocz do zawartości
Morzan

10 for the Chairman by Morzan

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że ostatnio na forum pojawiają się skróty Reverse the Verse postanowiłem też dorzucić swoją cegiełkę.

W tym temacie będę wrzucał skróty z 10 dla krzesełkowego. Zobaczymy jak długo wytrzymię ;)

10 for the Chairman: ep. 79

  • pierwsze 3 cześci AQ 42 będą się działy między 2942, a 2946 r. , w którym będzie PU na premierę.
  • W przyszłości siły i momenty generowane przez statek, a także eksplozje mają mieć wpływać na nieprzymocowane obiekty i ludzi wewnątrz.
  • Pirate swarm pojawi się w AC, ale pan CR jest zadowolony z tego co mamy w PU. Nie liczyłbym, że pojawi się to w tym roku
  • Trochę na temat "inforunningu" (?)
    - Nie ma sieci, która byłaby w stanie przesyłać informacje przez jump pointy. Ktoś musi je fizycznie przetransportować.
    - W związku z czym przez pewien czas na Ziemi nikt nie będzie wiedział, że jesteś poszukiwany na Terra
  • Było też trochę o respie postaci
    - Gra będzie się starała Cię odrodzić w bezpiecznej dla Ciebie strefie (piraci pojawią się między piratami, a porządni obywatele w bezpiecznych miastach)
    - W pewnych warunkach bandyta może odrodzić się w wiezieniu
  • Nie jest planowany standardowy system achievement'ów. Będą za to nagrody ingame za konkretne działania.
  • Nie będzie możliwości pominięcia elementu FPS w SQ 42 (a po co komu taka???)
  • Będzie można wymieniać narządy organiczne na elektroniczne odpowiedniki, co będzie wiązało się z pewnymi bonusami (o karach nie wiadomo(może emp wyłączy niektórych graczy z gry?))
  • Polityka ma mieć wpływ na gracza w PU, ale nie wiadomo, czy gracz będzie miał wpływ na nią (dyskusja w CIG trwa...)

Opinia co jest "interesujące" jest subiektywna. Dociekliwych zapraszam na http://imperialnews.network/2016/03/10-for-the-chairman-episode-79/ po więcej informacji/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

implanty to byly poruszane podczas rozmow zwiazanych z mechanika smierci, pytanie brzmi - czy istalowanie implantow redukuje ilosc zywotow jakie mozemy stracic.
Pomijanie FPS w SQ42 - chetnie, nie wspieralem tej gry dla FPS tylko dla latania, motyw znany z Freelancera (gry) nie byl zly gdzie bohaterow zyli poza statkami a cenki jak na tamte czasy byly dobre :)

Reszta nic nowego, jak wiekszosc 10 do ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety poprzedni tydzień miałem trochę zawalony, a sam wywiad z Erin Roberts nie wydawał mi się szczególnie interesujący.

Jedziemy dalej 

10 for the Chairman: ep. 81

- Niektóre statki (np. Reliant) mające 2 tryby lotu będą mogły poruszać się w obu trybach, a w innych (np. Scout) drugi tryb będzie służył tylko do lądowania. 

- Po uruchomieniu lokalizatora (czarnej skrzynki) w przestrzeni innych ras będzie spora szansa, że zostaniesz odnaleziony przez Bank,  Xi’an, czy nawet Vanduul. 

- To raczej nie będzie zaskoczenie: SQ 42 najpierw pojawi się w wersji anglojęzycznej. Później będą dodawane inne lokalizacje.

- Prace nad połączeniem serwerów tak, by w kilka obsługiwały jedną instancję trwają. 

- CIG planuje by w przyszłości umieszczenie w statku części produkowanych przez producenta statku  dawało pewne bonusy.

- Roberts porównuje sterowanie okrętami wielkości RSI Polaris i Idris do dowodzenia współczesnymi okrętami. Ma to być coś w stylu: "leć prosto 100m i zatrzymaj się". Czyli po prostu wydawanie rozkazów. Ciekawie ja AI się w tym odnajdzie? 

- Jeśli masz Vanduul'ski statek przygotuj się na problemy z częściami zamiennymi. W przyjaznej przestrzeni raczej będą trudno dostępne. 

Opinia co jest "interesujące" jest subiektywna. Dociekliwych zapraszam na http://imperialnews.network/2016/04/10-for-the-chairman-episode-81/ po więcej informacji

 
Edytowane przez Morzan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł też czas na:

10 for the Chairman: ep. 82

Oczywiście poślizg jest bo bez tego by się nie obyło... (w moim przypadku)

- W kolejnych wersjach gry nawigacja będzie ułatwiona przez Skyline (aplikacja na MobiGlas) i interface statku (w końcu te ekraniki się na coś przydadzą)

- Przed zakupem statku w PU lepiej przetestować go w AC

- Alfa UEC może zostać zresetowane w każdej chwili i będzie obowiązywało do "wyjścia gry"

- EVA jest zaprogramowane w taki sposób, że osiągnięcie prędkości statku jest zwyczajnie niemożliwe. W związku z tym planowane jest uniemożliwienie otwierania śluz w innych trybach lotu niż "precyzyjny"

- Do używania "med pen" nie potrzeba żadnych umiejętności, ale przy wykonywaniu poważniejszych napraw będzie potrzebne trochę "skila" (Wydaje mi się, że sam CR nie ma pojęcia jak ten system będzie wyglądać)

- Poza miejscowym wyłączeniem tarcz przy startowaniu z lotniskowca wszystko powinno wyglądać tak, jak w pierwszym trajlerze SQ 42 (ciekawe, czy gracz/bot będzie musiał zawsze o tym pamiętać przy wysyłaniu i przyjmowaniu małych jednostek na statek. Jeśli się o tym zapomni może być zabawnie ;) )

- GM'owie będą inicjowali zdarzenia w PU na podstawie działań graczy i AI. Np. jakaś klęska żywiołowa, czy wojna domowa

- W obecnej wersji SC hangary są takiej wielkości ze względu na optymalizację. Docelowo będziemy mogli wynająć tyle pomieszczeń ile bedzie trzeba

- Robertsowi podoba się idea wielkiego skoku na np. transport złota w okolicy Terry, ale będzie to wymagało dużej koordynacji i planowania. Możemy liczyć na jakieś epickie rajdy na transportowce w najbezpieczniejszych strefach, ale reakcja służb porządkowych będzie bardzo szybka i silna. Poza tym będą strefy gdzie noszenie broni będzie całkowicie niemożliwe.

Opinia co jest "interesujące" jest subiektywna. Dociekliwych zapraszam na http://imperialnews.network/2016/04/10-for-the-chairman-episode-82/ po więcej informacji.

 

Edytowane przez Morzan
literówka w ostatniej lini. już myślałem, że się udało :'(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności