Skocz do zawartości
  • 0
Marshal3d

Problem z instalacją gry

Pytanie

Napisano (edytowane)

Witam

Mam problem z instalacją gry a w sumie to z jej pobraniem. Gdy uruchamiam launchera i zaczynam pobierać grę to wyskakuje mi krytyczny błąd windows DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL (UrlFilter.sys) i następuje restart systemu. Miał ktoś podobne przygody? Pomożecie mi to rozwiązać? 

Specyfikacja komputera

Procesor Intel i7-4720HQ 2,6 GHz

16 GB RAM

Nvidia GTX860M

Windows 10 64bit

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Edytowane przez Marshal3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Problem rozwiązany. SC gdy się uruchamiało korzystało z zintegrowanej grafiki, trzeba było we właściwościach nvidia wymusić aby korzystał z karty graficznej. Teraz gra mi chodzi na maksymalnej rozdzielczości i na najwyższych detalach :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

coś ze sterownikami, jest taki programik jak Slim Drivers zainstaluj tylko bez śmieci i sprawdź ile masz konfliktów.

Ten program może nawet sam pobrać brakujące lub przestarzałe sterowniki i je zainstalować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A no tak win 10 .... , ja się męczyłem 2 tygodnie wróciłem do win 7  i nastąpiła stabilność :D a o instalacji samoistnie sterów jakie system chce to już nie wspominając , instalujesz swoje to system ładuje swoje  i inne cuda heh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dzieki za odzew, pomógł program Slim Drivers - musiałem zaktualizować sterowniki. Gra się ściągnęła i zainstalowała, nawet udało mi się ją odpalić ale...

Gra chodzi mi na najniższych ustawieniach grafiki - lapka mam dosyć mocnego, wiele nowych gier chodzi mi na wysokich ustawieniach i wszystko działa płynnie ale to zapewne wina optymalizacji.

Problem mam z tym że gra zawiesza mi kompletnie cały komputer, pomaga tylko reset. Dzieje się to w każdej sytuacji, gdy chodzę po stacji, gdy polatam chwilę statkiem, czasami nawet jak się tylko ładuje gra to łapię zwiechę... Czego to może być wina?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

spoko, system reputacji po prawej stronie postu pozwala nadać wdzięczności wirtualną wartość... :aha:

Co do zawieszania to powodów może być naprawdę wiele jednak na chwilę obecna o optymalizacji można jedynie pomarzyć jednak z każdą kolejną poprawkę jest coraz lepiej.

Mimo to SC na Lapku to spore wyzwanie.

Sprawdź parametry komputera podczas pracy SC (procesor, pamięć, grafika) może znajdziesz odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest wiele programów ale jako ciekawostka to ostatnio na tapecie mam Roccat Grid, w czasie rzeczywistym wyświetla na ekranie tabletu lub telefonu parametry komputera. Oczywiście było już wcześniej wiele pomysłów tego typu ale ten jest dosyć uniwersalny i bardzo łatwo dostępny bez względu na markę płyty głównej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bardzo fajna appka (jest tam możliwość podpatrzenia obciążenia procesora graficznego - bo nie widziałem takiej opcji?) 

. Gdy odpaliłem SC obciążenie CPU wynosiło około 50% i podobnie z pamięcią RAM czyli chyba było jeszcze trochę zapasu mocy obliczeniowej a mimo to gra się cieła ale już przynajmniej mi nie crashuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

tej nie znalazłem ale pewnie jest do pobrania, trzeba poszukać.

Jak nie to coś innego do monitoringu, afterburner lub coś podobnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

no i mnie zaskoczyłeś :blush:,

jak wspomniałeś o tych problemach to  pierwsze co mi przyszło do głowy to, że odpala się na niewłaściwej grafie, a potem że na integrze to SC raczej nie ma prawa ruszyć. 

a jednak, swoją drogą to spoko lapek jak daje radę na wysokich.

Pochwal się modelem bo takie info może się przydać.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności