Skocz do zawartości
Jazz

Word Press

Rekomendowane odpowiedzi

Ok nie sadziłem, że kiedyś do tego dojdzie ale życie zmusiło mnie do zgłębienia Word Pressa. Po zabawie z darmowymi szablonami zdecydowałem się na zakup szablonu komercyjnego. 

No i na dzień dobry zaliczyłem wtopę. Szablon: http://themes.rascals.eu/themes/?project=Elite_Force jak widać obsługuje bez problemu rozwijalne podmenu. Niestety na moim serwerze tego za cholerę nie chce zrobić. 

 

Pytanie czy jest u nas na forum ktoś kto zna się na tyle na PHP i WP aby pomógł mi uruchomić to cholerne podmenu. Jest to o tyle wkurzające, że jest to jedyny motyw, który nie chce obsługiwać rozwijalnego podmenu na moim serwerze.

Powiem, że nie wiem na ile jest to ważne Szablon obsługuje WP 4 ale wersji 3.1 a ja mam zainstalowany 4.4.2. Poprosiłem o pomoc na Wordpres.org.pl Ale jak na razie odpisał mi tylko admin radząc przejrzeć kod strony i napisać do twórców szablonu. 

Zatem towarzysze proszę Was o pomoc. Strona firmy mojej żony przez mój brak wiedzy w tej materii jest martwa, a co za tym idzie ja też niedługo będę ;)

 

 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w zakupionej paczce masz readme? Jeśli tak, to powinna byc instrukcja krok po kroku - razem z wczytaniem przykładowych danych takich jak w szablonie prezentowanym w sprzedaży.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz po pierwsze gdzie się hostujesz? Bo możliwe że to serwer jest inwalidą :P

Ogólnie to podrzuć instalkę theme'a i jak chcesz zrobię Ci testinstall u nas do psucia (tu wszystko działa więc jeśli będą problemy to przynajmniej 100% pewności że nie od strony serwerowej). 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dmger Niestety nie ma. Są dwa pliki poza paczką zip Dummy-content i theme-setings nie wiem gdzie je wrzucić. 

@Nebthtet Po testach z października 2015 najlepiej wypadł LH.pl i tam mam hosta. To raczej nie jest wina serwera inne motywy prawidłowo obsługują rozwijalne podmenu. Dziękuję Uprzejmie podeśle na PW. 

@pticu Bardzo chętnie przyjmę Twoją pomoc. 

Zasadniczo podejrzewam, że to problem z instalacją, niemniej po wybraniu motywu pojawia się taki komunikat:

Thank you for purchasing our theme. If you have any support question, please visit our Premium Support page

  • GD libary is installed on your server.
  • CURL extension is installed on your server.
  • Default settings: Saved!

Zanim napisze do suportu wole się upewnić, że nie zrobiłem jakiegoś lamerskiego błędu. PRzy instalacji samego WP lub Motywu. 

Adres Strony to http://artego.com.pl/ pod butonem case po najechaniu powinien pojawiać się rozwijany buton case 2.

Jestem w kropce i nie wiem co robić. Dzięki za Wasze zainteresowanie. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jazz wyślij mi ten theme na maila albo podeślij link do pliku na google drive :)

Zaraz zrobię test install wp


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dummy content to właśnie przykładowa zawartość. Dziwna paczka bez readme. Zawsze kupuje na envato market i tam jest ok.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest readme :)

I powiem tyle - theme działa już ^^


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności