Skocz do zawartości
Dako

Podano datę wydzielenia Squadron42 z pakietów startowych Star Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w RTV Ben poinformował, że dniem od kiedy Squadron42 nie będzie wchodził w skład pakietów startowych jest dzień 14 luty 2016 czyli Walentynki ... :devil:

O cenach na razie cisza ...

 

ps.

Później jest mowa o tokenach i ograniczeniach w topieniu statków na kredyty :wallbash: (ale to już inna historia której szczegóły poznamy jutro :( )

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już wszystko co zbędne zmieliłem. Kasa czeka na target, a statuetki na  spadek kursu dolara. No i na możliwość odkup za kasę z konta. 

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

E tam, ja już mam co chciałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

squadron to single player, star citizen to multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie te lepsze dni na stronie RSI? Kiedy wszystko było w dużych pakietach i bez vatu? To były piękne czasy na wydawanie pieniędzy w internetach! :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak najprościej mówiąc Hornet to nazwa jednego ze statków, Szwadron 42 to osobna część gry SC. 


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zacytuję sam siebie ;) (coś co kiedyś pisałem na forum Frontiera)

Można powiedzieć, że nie kupujemy statków tylko "finansujemy rozwój gry" a w ramach podziękowania od CIG mamy (mocno uproszczając) w zależności od kwoty wsparcia :tongue: możliwość wyboru:

  • pakietu startowego
  • samodzielnego statku
  • dodatkowych rzeczy


1. Kupując do 13 lutego 2016 jakiś pakiet startowy Lista Game Packages zyskujesz całą grę w przyszłości czyli kampanię offline Squadron42 oraz grę online tzw Persistent Universe czyli Star Citizen oraz jakieś tam bonusy przypisane do pakietu I to wystarczy by już dziś się bawić i grać ale tylko tym statkiem z pakietu. Nic więcej nie potrzeba do zabawy dziś i posiadania dostępu w przyszłości do całej gry Star Citizen.

Od 14 lutego 2016 z pakietu wydzielona zostanie kampania offline Squadron42 i trzeba będzie ją kupić osobno. Ile co będzie wówczas kosztować jeszcze nie wiadomo.
W najtańszym pakiecie jest Aurora lub Mustang.

Zakup pakietu startowego jest niezbędny aby grać, natomiast kupno samego dowolnego statku bez posiadania pakietu nic nie daje.

2. Dodatkowo jeśli podoba Ci się SC/nie wiesz co robić z pieniędzmi/szczególnie chciałbyś posiadać jakiś statek/wiesz czym chciałbyś zająć się w grze (niepotrzebne skreślić ) możesz nadal kontynuować wspieranie SC kupując sobie dodatkowo jakiś samodzielny statek (tak jak pisałem należy mieć już wcześniej pakiet startowy)
Lista statków Standalone Ship

3. Oprócz tego można w ramach wsparcia projektu kupować różne upgrade do statków, ich konwersje, CCU i inne pierdoły ...

Co do samej idei dalszego wsparcia projektu czy dalszego kupowania (jak zwał tak zwał) statków/upgrade już dziś za gotówkę można brać pod uwagę fakt, że po wydaniu Persistent Universe Star Citizen (2016/2017/2018 ...) statków nie będzie można już kupować (gra będzie wydana i nie będzie to możliwe) a ceny statków w grze będą trzy-czterokrotnie wyższe w walucie gry niż obecnie. Inna sprawa, że cześć statków będzie miała ograniczoną dostępność (np. statki obcych, duże wojskowe jednostki itp)

Było tego więcej ale to chyba na początek wystarczy ...

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz pytanie. Kupować w ciemno bez maszyny na której pogram, żeby oszczędzić. Czy poczekać na nowego kompa i dopiero dopłacać osobno za Multi i SQ42 :\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE!!! 

To nie forum na pytania i odpowiedzi. Jak nie zaczniecie tam kierować ludzi zadających pytania w nieodpowiednich wątkach, to po wsze czasy burdel będzie a admin (ja dla niekumatych) zejdzie na wściekliznę i ku*wicę.

Druga sprawa - żaden szwadron tylko eskadra. Żesz do jasnej cholery, ktokolwiek tłumaczy takie rzeczy dosłownie - don't make a village :grammar:

Wątek zamykam, bo wykoleiliście. Znowu. Zamordowaliście go. I to na waszych sumieniach jest jego przedwczesne odejście. RIP.

/me odtrąbia Marsz Żałobny na wuwuzeli.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności