Skocz do zawartości
Dako

Zmiany w systemie topienia statków i pozyskiwania store credits

Rekomendowane odpowiedzi

We wczorajszym RtV Ben zapowiedział zmiany w systemie topienia statków oraz pozyskiwania w ten sposób store credits na dalsze zakupy.

Testują nowy system i w przyszłym tygodniu powinniśmy poznać szczegóły. Jedyne co padło to stwierdzenie o jakiś tokenach związanych z przetopionym statkiem a co za tym idzie z  credits :confused:

 

Szkoda jeśli to ograniczą bo możliwość wyboru topienia i zakupu kolejnych statków za kredyty jest fajną dającą dużo możliwości opcją. W przypadku zmian trzeba będzie już dziś podejmować decyzje co do ostatecznego wyglądu naszej floty albo inwestować kolejne dziesiątki/setki USD w sklepie RSI ;) Z drugiej strony dzięki temu dopływ milionów na konto RSI w kolejnych miesiącach/latach nie zostanie zagrożony a dzięki temu SC będzie się rozwijać ... :devil:

Pozostaje czekać na bardziej szczegółowe informacje.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to kiszka, mam złe przeczucia ale nie spekuluję jednak raczej nie wyciągnę z Buy Back żadnego CCU za 0$ bo może to skutkować utratę tokena a to nie było by fajne. 

 

a co tam raz kozie śmierć, sprawdziłem i prostuję, właśnie odkupiłem Archimedesa z LTI  za kredyty z konta. I teraz mogę już odkupować dalej ale za kasę z zewnątrz. 

ciekawy jestem co wygeneruje kolejnego tokena? Ilość wydanej kasy czy stopionych przedmiotów?

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nexus za poświęcenie i  sprawdzenie ;)

Co do statuetek to chyba nie będzie nadal kłopotu bo:

1. Odkupujemy je za realną kasę

2. Topiąc kilka/kilkadziesiąt uzbieramy jakąś łączną kwotę store credits i dopiero za nie wykorzystując "token" coś tam odkupimy - będzie to chyba jeden statek (a nie zbiorczy zakup kilku pozycji/statków/upgrade)

Ps.

Mam nadzieję, że tokeny będą odnawialne np. raz na miesiąc

Czekam na zasady od CIG

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ben w RtV właśnie powiedział, że otrzymujemy JEDEN token na KWARTAŁ ...

Za jeden token można odkupić jeden statek.

Tokeny się nie kumulują.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się odnosi tylko do odkupywania starych pledge, za store credits? To o co ta drama? Lepsze to niż nie można by wcale. :P 
Poza tym dalej można normalnie mielić statki/pakiety/whatever i kupować za to inne, nowe, ze sklepu?

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Drama może nie ale zawsze ograniczenie w możliwościach stworzenia swojej wymarzonej floty.

Wszystko zależy od tego ile kto ma pozycji (statki/upgrade) w Buy Back Pledge i na ile lubi kombinować  nie wydając kolejnej gotówki.

Wydaje mi się, że w tym roku będziemy mogli polatać wieloma naszymi statkami i coś takiego w jakiś tam sposób nas ogranicza.

Tragedii nie ma ale mimo wszystko szkoda bo najpierw dali nam "piaskownice, wiaderko, łopatkę i grabki" a później powiedzieli, że będziemy mogli z niej korzystać tylko raz na trzy miesiące ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje kotleta...

Pytanie mam o Buy back pledge. Mam tam statek. Relianta z LTI, który był apgrejdnięty do 325a. Potem spalony w celu pozyskania kredytów. No i teraz w zakładce Buy Back pod tym statkiem jest napis:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Czyli rozumiem, że jak odkupię tę paczkę to dostanę Relianta bez upgrade do 325a, tak?


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, to można z powrotem zakopać kotleta :P

 

Edytowane przez zaraz

sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Skoro tak, to jest to swojego rodzaju UnCCU. A co się stanie jeśli zmielimy paczkę od AMD z Omegą, która przeszła CCU do czegoś tam? Próbował ktoś to mielić i potem odkupować? Omega była paczką specjalną to podejrzewam, że nie da się jej odkupić z BBP. A może się da? :>

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaraz Nie da się odkupić takiej paczki, bo jest to "przedmiot" limitowany, podlegający specjalnej promocji i kosztuje 0 USD.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tak, ale tylko raz na 3 miesiące. Nie da się odkupić więcej za RSI credits, więc albo czekasz albo $$$.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaraz tak jak @Quelen pisze, stracisz paczkę. Zawsze możesz spróbować napisać do supportu, że to tak głupio wyszło, byłeś pijany, kot wyszedł z domu wieczorem i wrócił rano. Tam też są ludzie, może zostaniesz wysłuchany ;)


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No taka polityka mocno uderza w osoby co zainwestowały dużooo pieniędzy, ale na przykład dla mnie nie stwarza dużego problemu bo już mało inwestuje w grę a bardziej w sprzęt i dla tego 1 token na 3 miesiące w zupełności mi wystarczy. Zapewne CIG chce ukrócić trochę te przetapianie i motywować to płacenia w $ :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności