Skocz do zawartości
Dastro

Metal Gear Solid Online (Beta) PC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, ostatnio ruszyła beta Metal Gear Solid Online (trzeba posiadać MGS5:TPP żeby mieć do niej dostęp).

 

Gra ktoś, coś? Chętnie pobiegał bym tam z kimś kto rzeczywiście osłania tyłek lub współpracuje na wysokim poziomie (np duo sniper + scout).


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dastro a to ciekawe bo tak się składa, że mam podstawkę i zagrałem może z godzinkę ale w online chętnie bym spróbował. Niestety mój internet nie na wszystko mi pozwala więc jak tylko uda mi się go pobrać dam znać. 

Zrób proszę jakiś wywiad czy jest to grywalne i warto pobierać oraz podaj proszę to co najistotniejsze dla mnie obecnie, a mianowicie ile waży ta beta.

Wygląda to naprawdę ciekawie:

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TL:DR

Grywalne nawet jest, nie ma jakiś super wkurzających bugów lecz na pewno gra potrzebuję parę "fixów" imo jeżeli chodzi o jakość gry online (fixy typu: lepszego zabezpieczenia przed spawn killami itp).

 

Jeżeli dobrze pamiętam, to doinstalowanie MGO do MGS5:TPP to jakieś 2-2.5 giga (instaluje się przez zmianę w ustawieniach steam, że MGS5:TPP ma być (betą MGO).

 

Jak znalazło by się 2 osoby, to jeszcze jest trick jak szybko wymaksować postacie! Zwłaszcza teraz jak jest dla PC userów: xp boost na 20 dni od rozpoczęcia MGO. :D Więc @Nexus dawaj puki patcha zrobią! :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Instaluje właśnie toto.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Quelen napisał:

Instaluje właśnie toto.

Dodałem Cię na steam, daj znać jak będziesz gotowy. :)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dastro niestety jestem po formacie i nawet podstawki brak, najwcześniej będę miał to po 21.01, może mi zerknąć ile waży całość z patchem?

Albo @Quelen zerknij proszę ile ci pobierze w całości z betą.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nexus napisał:

@Dastro niestety jestem po formacie i nawet podstawki brak, najwcześniej będę miał to po 21.01, może mi zerknąć ile waży całość z patchem?

Około 30 GB. :)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to jest pierwszy target, BF poczeka a po 26 to istnieje szansa na kabel więc może nie będzie już to takim problemem.

Tak swoją drogą to dajcie cynk jak wam się grało i czy jest sens pobierać...

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexus instalowałem tylko open bete -> 3,8 GB.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Quelen napisał:

@Nexus instalowałem tylko open bete -> 3,8 GB.

no i to rozumiem...  :ulan:na nockę zapodam pobieranie. A jakie wrażenia?

 

Czy to jest to MGO-Open-beta bo jeśli tak to mi pokazuje tylko 2,7 

i to wystarczy do multi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexus Znaczy inaczej, MGS:TPP miałem już na dysku, dodałem tylko betę MGO :P 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i udało się, mam i działa, wystarczyło pobrać samą betę bez podstawki i faktycznie docelowo było to 3,7 GB.

To kiedy walczymy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez -mr.Bok-
      Witam, 

      Chętnie sprzedam konto w grze Albion Online.  Postać jest prowadzona jako Łucznik, zbieractwo drewno i skóra.  Sława ok 8.8mln.
      Zainteresowanych proszę o PW, reszta rzeczy jak Srebro, Punkty Nauki, Reputacja, Okres premium nie wymieniam ponieważ codziennie się to zmienia ( nadal gram  ).

      Cena do uzgodnienia.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności