Skocz do zawartości
  • 0
Tommy Rich

Pakiet startowy - jak płacić.

Pytanie

Witam drogą społeczność SC.

 

Po długotrwałej burzy mózgów, ( męczyłem tym tematem bardzo wielu rozmówców ), wreszcie dokonałem wyboru pakietu startowego i postanowiłem, że będzie to Cutlass. Chciałem kupić coś droższego, nie tylko dlatego, żeby na początku mieć nieco lepszy statek niż startowa Aurora ale także po to aby nieco bardziej wspomóc realizację projektu. Za swój minimalny wkład uznałem kwotę powyżej 100 dolarów. 

 

Ponieważ czekam i czekam, na wirtualną kartę mBanku ( rozliczaną w USD ), i jakoś nie mogę się doczekać rozważam wcześniejszy zakup za pomocą innych kanałów płatniczych.

 

Rozważam opcje:

 

PayPal - przelew natychmiastowy z rachunku PL, przewalutowanie i dokonanie płatności

Karta Debetowa - zapłata kartą debetową mBanku ( o i ile będzie się dało, bo słyszałem że mBanku się nie da )

eKarta - czekać cierpliwie i zapłacić za jej pośrednictwem ( bezpośrednio ), albo powiązać ją z PayPalem, nie będzie chyba wtedy opłaty za przewalutowanie.

 

Doradźcie proszę jaki wybór jest najlepszy z ekonomicznego punktu widzenia.

Zależy mi na zakupie pakietu jak najszybciej, choć by dziś, chciałby już stać się pełnoprawnym gwiezdnym obywatelem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

 

 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Właśnie stałem się szczęśliwym posiadaczem pakietu Cutlass !

 

I cieszę się jak dziecko, dziękuję wszystkim tu zgromadzonym za podanie pomocnej dłoni, w szczególności Nebthtet !

Teraz pora na zaciągniecie z RSI Hangar module i będzie ciekawie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

A co do płatności za dodatkowe moduły, można się było spodziewać że wszystko będzie płatne, coś czuję że SC to będzie skarbonka bez dna !

Arena Commander Pass na pewno kupię z innymi modułami historia zapewne się powtórzy.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Jeżeli zależy Ci tylko na czasie, skontaktuj się przez PM z @Nebthtet, szefowa na pewno może Ci pomóc jako pośrednik przy zakupie (jak dobrze pamiętam nawet na topicu RSI proponowała Ci to). Albo po prostu PayPal. 

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pamiętam, tak to było na forum RSI.

Nie chciał bym jednak komuś robić problemów, dlatego nie drążyłem zbytnio tematu.

Sadzę, że takie przysługi robi się osobą bardziej zaufanym, zapewne ja do nich jeszcze nie należę ale zamierzam udowodnić że jest inaczej.

 

A zależy mi na czasie z dwóch powodów:

 

- po prostu nie mogę się doczekać łażenia po własnym hangarze

- chciałbym zmieścić się przed barierą 44 mil $

 

Ktoś spyta dlaczego, już wyjaśniam, to pierwsze bo od dawna ślinię się na myśl że mogę się ślinić łażąc wkoło statku ( crazy  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> ) !

Drugi powód jest mniej idiotyczny, zauważyłem wyraźny spadek szybkości z jaką rosną fundusze i niebawem może się okazać, że progresu w tej sprawie żadnego nie będzie.

 

Z jednej strony jak na tytuł AAA, to nie jest jakaś oszałamiająca kwota, z drugiej jak pomyślę że SC jest tworzone bez wydawcy w dodatku za pomocą "Crowd fundingu" i bez milionów trwonionych na reklamy, pośredników oraz pośredników pośredników, to robi to wrażenie i powinno już naprawdę wystarczyć.

 

Może zamiast robić miliony odcinków "Wingman hangar" i innych dodatków robiących ruch w mikropłatnościach CI oraz RSI, powinno skupić się na samej grze i wszystkie fundusze pakować bezpośrednio w nią, może to by dało projektowi niezłego kopa.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Same pieniądze gry nie zrobią. Potrzebny jest czas i ludzie. Poczytaj sobie ile zajęło Blizzowi zrobienie World of Warcraft...

Co do middlemaństwa - napisz mi PM i powiem Ci co i jak - jeśli taka opcja Cie zadowoli to chętnie pomogę.

 

A tak w ogóle temat przenoszę bo w złym dziale był  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Masz całkowitą rację, ( choć znam takich co twierdzą, że w życiu liczy się tylko kasa ).

Ludzie już są, otwarto też dwa duże studia developerskie oraz dodatkowe własne zaplecze do motion capture, a sam Chris Roberts to już legenda sama w sobie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

Teraz tylko żeby dobrze lokowano zdobyte środki i będzie znacznie lepiej czasowo niż developing WoW  ( choć takiej samej ilość stałych subskrybentów życzył bym dla SC ). 

 

Napiszę na PM i powiem że bardzo doceniam chęć udzielenia pomocy.

 

PS. psioczyłem, ale powiem szczerze, oglądałem wszystkie odcinki "Wingman Hangar", i mimo że to straszne medium do podgrzewania atmosfery to i tak kocham wszystko co związane ze społecznością SC :D 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

29 maja będzie Alfa a nie Beta.

I zdajesz sobie sprawę, że jeśli kupujesz teraz statek to bez dodatkowego zakupu Arena Commander Pass nie będziesz miał do niej dostępu.

https://robertsspaceindustries.com/store/403-arena-commander-pass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nieeeeeeeeeeeeeee, 

 

Czyli trzeba doliczyć dodatkowe 5$ za Arena Commander Pass, naprawdę myślałem że to już będzie beta !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Tak, a później $5 za każdy kolejny pass (do modułu FPP itp, w sumie tych modułów będzie ze 2-4)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moja wina, bo SC wiem od bardzo dawna ( od pierwszych zagranicznych informacji ), jednak nigdy nie byłem zwolennikiem kupowania pozycji przed ich wydaniem i teraz się to zemściło. No ale cóż trzeba z tym żyć  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. Ja mam ceny w RSI w €,

płace PayPalem, pod którego mam podpiętą kartę mBank VISA EUR, z pominięciem salda PayPal

no i nie mam wtedy żadnego przewalutowania  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

EDIT: choć fakt ceny w $ wydają się mniejsze, przynajmniej na dzisiaj. No ale nie mam konta USD. Jak masz to działa to identycznie (musisz mieć kartę debetową w mBanku do konta USD i tyle).

Jedynie mBank nie obsługuje transakcji walutowych na USD/GPB (nie możesz przyjść z plikiem dolarów do banku i wpłacić na konto)

Edytowane przez Tecon

tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ceny sobie można przestawić, klient decyduje w czym płaci  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie wiem czy w innych bankach też da się zrobić w ten sposób ale mam jeszcze prostszy system. 

 

Do PayPal-a mam podpiętą normalną kartę w PLN, płacę ze środków które są na niej dostępne z zaznaczeniem że bank ma być obciążony w oryginalnej walucie jakiej wymaga zamówienie.

 

Efekt jest taki że mój bank automatycznie przelicza z PLN na jakąkolwiek walutę która jest potrzebna i nie muszę pilnować by na innych rachunkach była odpowiednia ilość odpowiednich pieniędzy. A przy okazji jeszcze wychodzi taniej - jak porównywałem to mój bank zawsze ma niższy kurs wymiany niż PayPal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. Bank przelicza walutę z końcem okresu rozliczeniowego zazwyczaj (znaczy nie z dnia aktualnego, ale jakiegoś tam).

Ja mówię, że nie mam żadnych przeliczeń, bo kasa na koncie EURo nigdy nie była złotkami  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jakieś dziwne rzeczy mówicz, że mBank nie obsługuje USD/GPB, mam od nich tą standardową kartę i jakoś normalnie zapłaciłęm za statki. Dodatkowo czasami robie zakupy w zagranicznej walucie, i mBank problemó z tym nie ma.

Edytowane przez Misiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie obsługuje USD/GPB walutowo - znaczy, nie możesz wpłacić/wypłacić gotówki w banku w tej walucie. Tylko przelewy / przewalutowanie na PLN/EUR.

Wczoraj zakładałem konto GPB więc pogadałem sobie z panią.


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Spokojnie bez emocji.

 

Wczoraj udało mi się zapłacić kartą mBanku, po prostu musiałem ustawić co nieco w konfiguracji karty.

A dokładnie zdjąć blokady transakcji internetowych i ustawić odpowiednie limity.

 

Konto walutowe w walucie EUR,  faktycznie nie potrzebuje przewalutowania i jest najkorzystniejsze, inna sprawa, że i tak pomimo faktu prowizji za przewalutowanie, bardziej opłaca się płacić na RSI w USD.

 

Konto w PLN jest obsługiwane nieco inaczej, na przykładzie mBanku:

 

- po zakupie w USD waluta jest przeliczana na złotówki po kursie sprzedaży USD w banku ( średnio o jakieś 6% drożej niż standardowy kurs NBP, bo tak duży jest w mBanku sphread ). Do tego jest doliczana prowizja za przewalutowanie od 2 do 3% ( jest to zależne od kwoty transakcji ), przy czym bank w regulaminie ma zapis ze nie może to być mniej niż 9 zł.

 

PayPal - można przelać transferem błyskawicznym pieniądze z konta w PLN, i dokonać przewalutowań za pomocą opcji "konwerter walut", zwykle kurs na PayPal jest nieco droższy niż w banku ( bo jest dodawana od razu prowizja ). I teraz jeśli kupujesz za USD do odbiorcy krajowego ( mieszczącego się na terenie Polski ), to nic to Cię więcej nie kosztuje i zwykle taka operacja opłaca się bardziej niż za pośrednictwem banku. Jednak jeśli zapłata wędruje poza granice naszego pięknego kraju to PayPal dolicza sobie prowizję za transakcję transgraniczną, ( zależną od kraju odbiorcy ), w przypadku USA jest to 1% ( cała płatność  musi być pokrywana z bieżącego salda ).

 

Gdy do PayPal, mamy dodaną kartę ( kredytową, debetową ), i bezpośrednio z niej następuje płatność to prócz przewalutowania za transakcję transgraniczną jest liczona prowizja 3,9% +0,30 $, a to już wychodzi dużo drożej od przelicznika bankowego nawet w złodziejskim mBanku.

 

Wczoraj przeliczyłem wszystko na 100 sposobów i przewertowałem masę artykułów i wpisów na bankowych forach więc już mogę się trochę bardziej świadomie wypowiadać.

 

W przypadku mojego wczorajszego zakupu Cutlass za 115 $

 

PayPal - kurs 3.1787 = 1$ ( z przewalutowaniem ) + 1% = 369,21 zł  ,czyli kurs dolara to 3,2105

mBank - kurs 3.1507 = 1$ +( przewalutowanie = 9zł )      = 371,33 zł  ,czyli kurs dolara to 3,2289 

 

I w tym przypadku mBank wyszedł drożej bo przy tak małej transakcji, cwaniaczki doliczają od razu stałą w wysokości 9 zł.

PayPal minimalne korzystniej, bo całość płacona z salda (  wcześniejszy przelew z konta bankowego ), gdyby pieniądze szły automatem z powiązanej karty płatniczej,  to wczorajszy kurs wyniósł by  3.3213

 

Wniosek:

Przy małych kwotach transakcji płacić kartą płatniczą rozliczaną w PLN w mBanku to praktycznie to samo co płacić z PayPala ( po wcześniejszym zasileniu konta z rachunku bankowego i przewalutowaniu konwerterem walut ). To kto okaże się o 2 zł tańszy zależy od kursu dnia.

Więc jeśli nie musisz koniecznie oszczędzić na bilet MPK, to płać kartą, mniej operacji niż metodą PayPal  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> 

 

Płacić PayPalem, za pomocą powiązanej karty płatniczej w PLN, się nie opłaca, prowizja jest za duża.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No ale popatrz - jak płacę kartą 1$ to mi pobiera te 3,25 czy coś w tych okolicach a nie 12 zł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

A testowane wielokrotnie bo się różne bundle kupuje w ten sposób.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Masz rację, za dużo wczoraj czytałem i dziś trochę pokręciłem, to 9 zł obowiązuje przy wypłatach z bankomatów za granicą, obliczana jest procentowa prowizja, gdyby nawet wyszło 3 zł to i tak bank odciągnie minimalnie 9  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

mBank - sprostowanie ( przewalutowanie to wartość procentowa - bez minimalnej opłaty ), cytat z regulaminu prowizji i opłat:

 

1 W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonywanych kartami, których walutą rozliczeniową jest EUR: mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonywanych w EUR w wysokości 2% od wartości transakcji. W przypadku transakcji dokonywanych w walucie innej niż EUR lub PLN mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 3% od wartości transakcji.

W przypadku transakcji bezgotówkowych i wypłat gotówki dokonywanych kartami, których walutą rozliczeniową jest PLN: mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji dokonywanych w EUR w wysokości 5% od wartości transakcji. W przypadku transakcji dokonywanych w walucie innej niż EUR lub PLN mBank pobiera dodatkowo prowizję za przewalutowanie transakcji w wysokości 6% od wartości transakcji.

 

Zaktualizowane obliczenia:

 

PayPal - kurs 3.1787 = 1$ ( z przewalutowaniem ) + 1% = 369,21 zł  ,czyli kurs dolara to 3,2105

mBank - kurs 3.1507 = 1$ + ( przewalutowanie 3% )      = 373,20 zł  ,czyli kurs dolara to 3,2452

 

Reszta mojego opisu powinna się zgadzać, przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Napisano (edytowane)

Widzę że najlepszym sposobem był by pośredniki w syndykacie, z USA, i pobierał tylko aktualną "cenę" waluty $ za dane dobro i dokonuję zakupu dla klienta, z tego co widzie ta sama metoda w euro była by już mniej efektywna. Tylko pewnie przelewy do USA na konto prywatne i tak będą kosztować z Polski, więc co by nie było, ciężko o idealną formę dla wszystkich.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Albo zostaje (przynajmniej mi) doładowywanie nieszczęsnego PayPala, z mojej perspektywy to wygląda normalnie, ładuje przelewem dokładną ilość Euro jaką chcę a potem kupuje w walucie Euro na RSI. 

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jest jeszcze jedna alternatywa ale warta rozpatrywania tylko jeśli się sporo kupuje w internecie.

 

Na przykładzie mBanku:

 

Można zamówić za 25 zł rocznie, wirtualną kartę płatniczą "eKartę" rozliczaną w walucie USD.

Karta działa tak że przelewa się na nią wewnętrznie z rachunku powiązanego niewielką kwotę w PLN ( błyskawicznie ).

Przy jej pomocy dokonujesz zakupu w dolarach na stronach RSI (  można nią płacić tylko w internecie, bo nie ma paska magnetycznego ), wtedy bank przelicza ( bez prowizji ), walutę z PLN na USD po kursie sprzedaży.

 

Czyli dolar kosztował by 3.1507, a biorąc pod uwagę że kupować na RSI opłaci się bardziej w dolarach to chyba najtańsza opcja.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

w mBanku możesz założyć konto w USD z normalną kartą debetowa w USD (przydatne jak chcesz tam np jechać).

Ja z vitrulanej eKarty zrezygnowałem.. bo przestałą mi być potrzebna (wszystkie transakcje opłacam debetówkami)


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Jeśli masz debetów-kę, rozliczaną w USD ( zakładam, że tak jak napisałeś, da się ją założyć ), to faktycznie eKarta się nie opłaca.

W innych przypadkach jest to jakaś tam alternatywa.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

podam swój przyklad kupiłem se rakiete za 40 dolców płaciłem karta inteligo w kantorze 1 dolec rowna sie 3 zł . cały koszt tyle mi zdieło z rachunku 124 zł polecam inteligo 5 min roboty  a hangar sie zasysa . pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności