Skocz do zawartości
  • 0
Tommy Rich

Pakiet startowy - jak płacić.

Pytanie

Witam drogą społeczność SC.

 

Po długotrwałej burzy mózgów, ( męczyłem tym tematem bardzo wielu rozmówców ), wreszcie dokonałem wyboru pakietu startowego i postanowiłem, że będzie to Cutlass. Chciałem kupić coś droższego, nie tylko dlatego, żeby na początku mieć nieco lepszy statek niż startowa Aurora ale także po to aby nieco bardziej wspomóc realizację projektu. Za swój minimalny wkład uznałem kwotę powyżej 100 dolarów. 

 

Ponieważ czekam i czekam, na wirtualną kartę mBanku ( rozliczaną w USD ), i jakoś nie mogę się doczekać rozważam wcześniejszy zakup za pomocą innych kanałów płatniczych.

 

Rozważam opcje:

 

PayPal - przelew natychmiastowy z rachunku PL, przewalutowanie i dokonanie płatności

Karta Debetowa - zapłata kartą debetową mBanku ( o i ile będzie się dało, bo słyszałem że mBanku się nie da )

eKarta - czekać cierpliwie i zapłacić za jej pośrednictwem ( bezpośrednio ), albo powiązać ją z PayPalem, nie będzie chyba wtedy opłaty za przewalutowanie.

 

Doradźcie proszę jaki wybór jest najlepszy z ekonomicznego punktu widzenia.

Zależy mi na zakupie pakietu jak najszybciej, choć by dziś, chciałby już stać się pełnoprawnym gwiezdnym obywatelem  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">

 

 

 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Roberts mowil na gamesconie ze ubezpieczenie spokojnie bedzie mozna sobie wykupic za wirtualną kase np za przemyt albo sprzedaz twoarow. a ubezpieczenie np polroczne jest po to zeby sie wgrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Neb proszę nie wprowadzaj w błąd, najtańszy pakiet Aurora MR nie posiada dostępu do bety.

 

Wystarczy przeczytać opis pakietu a w nim:

 

WARNING : Please note that this package does not include access to the Alpha and Beta of the game.

 

 

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Aurora-MR

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

W takim razie coś zmieniali. Z tego co pamiętam, to wcześniej było tak, że kończyły się sloty do alphy a beta była dalej.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Po prostu najtańszy pakiet to tak jakby zwykły preorder, pomoc w projekcie bez otrzymania wyraźnych korzyści takich jak dostęp do fazy beta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie dało mi to spokoju i pogrzebałam trochę. Zerknij sobie na ich własne FAQ: https://robertsspaceindustries.com/faq/alpha-slots (to, które tłumaczyłam tu na stronę)

Oni sami chyba nie wiedzą jeszcze ile będzie beta slotów.

 

Niestety wniosek taki że samo CIG ma na własnej stronie sprzeczne info.

 

Natomiast faktycznie należy się pogodzić z faktem, że podstawowa paczka dostępu do bety mieć nie będzie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pewnie będzie tak, sprzedadzą wszystkim beta sloty a później będzie jak z dostępem do multiplayera, od numeru 1 do 20 tyś, a reszta czeka na swoją kolej  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sad.png">


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności