Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jak odpalić i co to dokładnie jest PTU 2.1?

Cholera, ta sama sytuacja z 3x Omnisky III, po zakupie, brak w hangarze na holotable :(

Edytowane przez Kbbari01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Hej!

Jak grasz na grafice low to czasami nie widać przedmiotów w holotable.

Shield jest S3 a na Gladiusa wchodzi S2 więc nie będzie pasować i się nie pojawi w HT.
Działka powinny być ok, nie wiem tylko jak się zachowa slot na dziobie, gdzie teraz masz Scorpiona.
No i tak jak pisał @Tommy Rich każdy element wyposażenia jest w osobnej sekcji w HT(shields, weapons, itd.).

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Rozumiem że odpalasz wersję 2.0 live i tam kupiłeś bronie za punkty REC. Dla pewności zapytam, uruchamiasz holotable wybierasz statek, przechodzisz do menu "Weapons" i mimo że przejeżdżasz myszką po prawym brzegu, ( w pionie ), przestrzeń wyświetlaną w HT, to nic Ci się nie aktywuje żadna nazwa itd ?

Jak wspomniał kolega @BHoleVX , czasem HT szwankuje i nie pokazuje przedmiotów. Łatwo to sprawdzić zdejmij dowolną broń z Gladiusa ( w sekcji weapon ), i zobacz czy pojawiła się na bocznym pasku ( symbol graficzny, lub napis, np CF-007 Bulldog ).

Co do tarcz mogą się nie wyświetlać jeśli nie pasują do wybranego statku.

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Umnie za to nie widać rzeczy w holotable zakupionych za UEC.  jakoś tak od 2tygodni


 

Nie masz jaj, zostań pantoflarzem...

Masz jaja, to masz własne zdanie. Masz zdanie, to na ich zdanie masz wy****ne.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1

Mam to samo, kupiłem 2xOmnisky III i 4xOmniskyVI. Po zalogowaniu się brak przedmiotów na HoloTable... Ale zaraz zaraz, chwilunia. Coś jakieś dziury są między przedmiotami... Jeździmy delikatnie myszką albo na końcu listy z działami, albo w środku gdzie występuje dziura, w której coś powinno być. Jak trafimy to po lewej stronie pokaże się nasza Omnisky. Łapiemy, wrzucamy na statek. Nie wystraszamy się kiedy slot na statku zniknie, ale działo się nie pokaże. U mnie po zamontowaniu wszystkich Omni na SuperHorneta, wyglądało to tak, jakby SH był nieuzbrojony :) W Arena Commanderze wszystko w porządku, strzelają wszystkie 6.

Identyczna sytuacja kiedy kupiłem za recki działo C788 i ten specjalistyczny uchwyt do niego. Uchwyt było widać w HoloTable, a samego działa niestety nie. Metodą prób i błędów odkryłem właśnie to, że niektóre rzeczy za recki są po prostu niewidzialne, ale fizycznie w HoloTable występują.

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem rozwiązany, temat zamykam.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności