Skocz do zawartości
Nebthtet

Netflix oficjalnie w Polsce!

Rekomendowane odpowiedzi

Włażę właśnie na gmaila i COJAPACZE! Ale niespodzianka na początek roku! Super :) Niech rodzime platformy zaczną w końcu się starać o klienta!

Zaraz sprawdzam jaka mają ofertę na naszej platformie :) (chociaż i tak największy wybór pewnie będzie przez VPN na USA).

Pakiet Standard za 10€/miesiąc - mogło by być taniej, ale i tak nie jest źle w porównaniu z kablówką.

netflix.thumb.jpg.21bab0e4b48aa2dd4091d9

Dodam tylko że wybór w polskiej ofercie jest naprawdę kapitalny. Nie spodziewałam się aż tylu tytułów na nasz region. Teraz niech tylko zadbają o przetłumaczenie platformy na polski, oraz dodanie chociaż napisów - wtedy sama wykupię dostęp (bo i mama skorzysta).

EDIT: niestety nie ma House of Cards. Ale do premiery kolejnego sezonu jeszcze trochę czasu, myślę ze zadbają by się pojawiło skoro wiemy że w Polsce bardzo ten serial piracono.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dodadzą polskie napisy biorę od razu :D 


MOBO: MSI B85-G43 Sc | CPU: I5-4570 3.6GHz | RAM: Kingstone HyperX 16GB 1600 CL10 (2x8 DC) | GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G |
HDD: Seagate 1 TB 7200rpm | SDD: Crucial MX200 | PSU: Be Quiet! Pure Power L8-CM-630W | LCD: BENQ 21.5" LCD G2220HD | OS: Windows 10 Pro x64

IO9k0oz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że o to zadbają. IMO powinni jak najszybciej przetłumaczyć też stronę i interfejs. Ale plus że już jest i że nie trzeba kombinować by obejrzeć wiele rzeczy.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziecie coś po polsku to piszcie co to - zarówno napisy jak i lektor. Będzie przydatne dla tych osób, które mają problem z angielskim.

  • Gotham (lektor i napisy)
  • Peaky Blinders (napisy)
  • Penny Dreadful (lektor)
  • Daredevil (lektor i napisy) - uwaga, tu widziałam opcję polskich tylko na iOS
  • Jessica Jones (lektor i napisy) - uwaga, tu widziałam opcję polskich tylko na iOS
  • Ray Donovan (lektor i napisy) - uwaga, tu widziałam opcję polskich tylko na iOS
  • Under the Dome (napisy) - uwaga, tu widziałam opcję polskich tylko na iOS
  • Orange is the New Black (napisy) - uwaga, tu widziałam opcję polskich tylko na iOS

jerst też nadzieja na 4 sezon HOC - [tutaj] piszą więcej. Pierwsze trzy fani już dawno widzieli ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no oby, na razie założyłem konto na miesiąc, przejrzałem ofertę i anulowałem subskrypcję, mają miesiąc na poprawienie oferty :-D


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z fb Netflix Polska:

Ok to jeszcze raz, bo pytania często się pojawiają. Po kliknięciu w poniższy link (jeśli mace aktywne konto) wyświetlą Wam się wszystkie pozycje z polskimi napisami.
1 - Pozycje cały czas są uaktualniane o napisy.
2 - Katalog będzie się zwiększał.
3. - Aplikacje na Smart TV, Tizen etc. będą się pojawiać.
4. - Strona będzie przetłumaczona na język polski.
5 - Płatności również będą się wyświetlać w naszej walucie.
Nie pytajcie plz kiedy, bo nikt nie posiada takich informacji na daną chwilę.


MOBO: MSI B85-G43 Sc | CPU: I5-4570 3.6GHz | RAM: Kingstone HyperX 16GB 1600 CL10 (2x8 DC) | GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G |
HDD: Seagate 1 TB 7200rpm | SDD: Crucial MX200 | PSU: Be Quiet! Pure Power L8-CM-630W | LCD: BENQ 21.5" LCD G2220HD | OS: Windows 10 Pro x64

IO9k0oz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, PanKrolik napisał:

Po kliknięciu w poniższy link (jeśli mace aktywne konto) wyświetlą Wam się wszystkie pozycje z polskimi napisami.

Link: http://www.netflix.com/browse/subtitle/pl


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w końcu poprawili babol przez który niektóre pozycje miały PL tylko na iOS - teraz dla tych pozycji lektor/napisy są również na przeglądarkach.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak anuluje członkostwo, i potem wznowie to będę mieć miesiąc za darmo czy już nie ?

jak przesortować pozycje z PL napisami, bo ten link wyżej nie działa...


 

Nie masz jaj, zostań pantoflarzem...

Masz jaja, to masz własne zdanie. Masz zdanie, to na ich zdanie masz wy****ne.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daję im czas na uzupełnienie oferty wszystko co maja już widziałem. Zatem na razie nic ciekawego ale to i tak ogromny krok na przód.


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.01.2016 at 18:19, M_Paul napisał:

jak anuluje członkostwo, i potem wznowie to będę mieć miesiąc za darmo czy już nie ?

jak przesortować pozycje z PL napisami, bo ten link wyżej nie działa...

Jak założysz konto to masz miesiąc za free, jak anulujesz to dalej liczy i można oglądać. Różnica taka, że nie pobiorą ci automatycznie kasy z konta jak się skończy ;-)

Ja sobie teraz Blacklist oglądam, bo jakoś nigdy nie skończyłem tego serialu ;-P


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blacklist jest super, jak dla mnie nie traci klimatu z kolejnymi sezonami. Jak nie widziałeś zobacz też Jessikę Jones.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest aplikacja, która daje dostęp do pełnego katalogu netflixa (jeśli coś jest w jakimkolwiek kraju, to aplikacja to odtworzy). To jakiś mix przeglądarki z proxy. Póki co jest to beta więc za darmo, później ponoć ma kosztować 8$. 

Aplikację znajdziecie tutaj: https://www.smartflix.io/

Jest jeden minus: jeśli ktoś chce content po polsku to tam go nie znajdzie, nawet rzeczy dostępne u nas appka zaciąga z konkretnych krajów.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Nebthtet napisał:

Jessikę Jones.

Niestety Jess trochę kuleje fabularnie ale aktorsko wymiata, Kyisten Ritter która raczej do tej pory dała się poznać z naprawdę kiepskich kreacji komediowych i oczywiście Breaking Bad, tutaj daje prawdziwy popis aktorski. Jeśli będzie drugi sezon to dam jej szansę. I powiedzmy sobie w prost JJ i Daredevil to produkcje (nareszcie) z uniwersum Marvela dla dorosłego widza. 

Edytowane przez Jazz

 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ona nie była zła, ale najlepszy z całości jest Kilgrave.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec obchodzenia blokad regionalnych. Netflix zablokuje dostęp

"David Fullagar – wiceprezes Netflixa do spraw architektury dostarczania zawartości zapowiedział, że nowe restrykcyjne podejście do blokad regionalnych wprowadzone zostanie za kilka tygodni. Fullagar zauważył jednocześnie, że jego firma będzie robić wszystko, by oferować każdemu takie same filmy i seriale w każdym kraju na świecie. Ale jednocześnie musi respektować licencje na zawartość w zależności od kraju. Nowy system określany jest jako kilka technologii, które dokładnie sprawdzać będą, gdzie przebywa dany użytkownik. W efekcie, wyświetlona zostanie mu tylko lokalna baza filmów i seriali. Nawet gdy zmieni IP na – przykładowo – amerykańskie."

Więcej tutaj: http://naekranie.pl/aktualnosci/koniec-obchodzenia-blokad-regionalnych-netflix-zablokuje-dostep-769452

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam koniec. Jak obchadzarki działały tak działają, a teraz po prostu poblokują znane publiczne proxy. O ile zakład że zaraz będzie coś, co rozwiązuje 'problem'? :)

Ale oficjalnie walczyć muszą bo licencjodawcy podniosą raban...


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Nebthtet napisał:

A tam koniec. Jak obchadzarki działały tak działają, a teraz po prostu poblokują znane publiczne proxy. O ile zakład że zaraz będzie coś, co rozwiązuje 'problem'? :)

 

no i ustawień lokalnych przeglądarki, jak np preferowany język strony, ustawienia lokalne windowsa... ale z proxy/vpn będzie największy problem (bo polskiego używać nie chcemy ale to inny temat ;-P)


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez MUHIx
      Witam serdecznie. Jako że dużo oglądam i do nie dawna miałem możliwość  korzystania z servisu Netflix  bardzo się przyzwyczaiłem do tej opcji mam zapytanie. Czy ma ktoś możne wolny slot na koncie by podzielić się kontem? Jestem na Discordzie cały czas chyba ze spie wiec można porozmawiać gdyby znalazła się dobra duszyczka   z chęcią pomocy . Pozdrawiam Dariusz
    • Przez Shivon
      Zasady są poniżej:
      Zasady
      WWW.IAU100.PL Dalsze informacje:

      http://www.iau100.pl/planety/komunikaty/nazwij-planete-pozasloneczna

      W skrócie:
       
       
    • Przez Nebthtet
      Cóż, Netflix właśnie ubił ostatnie dwa marvelowskie seriale. Nie jest to jakieś zaskoczenie, ale... Cholernie szkoda. Bo ich rodzime produkcje jakoś nie dorastają do poziomu tego, co robili z postaciami Marvela. Co więcej, anulacje nie były inicjatywą Disneya / Marvela tylko Netflixa.
      Netflix Has Cancelled 'The Punisher' And 'Jessica Jones,' Completing Its Marvel Extermination
      WWW.FORBES.COM Netflix has already cancelled Iron Fist, Luke Cage and Daredevil, and now has axed The Punisher, shortly after its second season, and Jessica Jones, shortly before its third season, which will still air despite this news. Na pewno jest to zakończenie jakiegoś okresu w telewizji. Ciekawe, co przyniesie przyszłość i czy Disney zdecyduje się na kontynuację któregoś z seriali z obsadą jaka tak świetnie dawała sobię radę na netfliksowych "deskach".
    • Przez Nebthtet
      Raport wideo Artykuł  

       
      Pamiętam jeszcze te czasy, gdy zazdrościliśmy Czechom robiącym genialne gry. Ale w XXI w. myślę że Polska nie ma się czego wstydzić - wręcz może służyć za przykład "jak to robić".
    • Przez Nebthtet
      Nowy film Netfliksa z Willem Smithem. Gliniarze, wróżki, elfy i orkowie. Może być naprawdę fajne. Premiera już 22 grudnia.
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności