Skocz do zawartości
Kbbari01

Kbbari01

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Kbbari01 napisał:

Panowie czy można i ew. gdzie kupować nowe działa do statku?

Poszukaj informacji na forum na temat uzbrojenia i gdzie takowe dostać, Ciebie będą interesować zakupy za REC. :)

https://robertsspaceindustries.com/electronic-access

Jeżeli nie znajdziesz sam na własną rękę odpowiedzi, zadaj swoje pytanie w odpowiednim dziale. :)

 

PS

Ogólnie jako AterDracones mamy więcej statków niż ludzi do nich, więc zachęcam do przyłączenia się jeżeli wyrażasz taką chęć. ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Dastro napisał:

Poszukaj informacji na forum na temat uzbrojenia i gdzie takowe dostać, Ciebie będą interesować zakupy za REC. :)

https://robertsspaceindustries.com/electronic-access

Jeżeli nie znajdziesz sam na własną rękę odpowiedzi, zadaj swoje pytanie w odpowiednim dziale. :)

 

PS

Ogólnie jako AterDracones mamy więcej statków niż ludzi do nich, więc zachęcam do przyłączenia się jeżeli wyrażasz taką chęć. ;)

Wielki dzięki za pomoc. Jestem jeszcze noobem w SC :)

PS

Destro z miłą chęcią mogę się zaciągnąć :) Jak na razie latam 325A i próbuje rozgramiać hordę dronów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kbbari01 jak chcesz się zaciągnąć do Smoków to zgłoszenie wg tego szablonu leci tutaj.

Ja osobiście zachęcam do podjęcia tejże jakże istotnej, ale na pewno intratnej w przyszłości (niekoniecznie dalekiej) decyzji.

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Amb3r napisał:

@Kbbari01 jak chcesz się zaciągnąć do Smoków to zgłoszenie wg tego szablonu leci tutaj.

Ja osobiście zachęcam do podjęcia tejże jakże istotnej, ale na pewno intratnej w przyszłości (niekoniecznie dalekiej) decyzji.

Co najciekawiej, nowy kolega by zamknął nas z liczbą 300 smoków na RSI! :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Dastro napisał:

Co najciekawiej, nowy kolega by zamknął nas z liczbą 300 smoków na RSI! :D

Trzeba to uczcić! Tylko jak? Uścisk dłoni szefowej odpada, bo jest pewnie jak zwykle zajechana. Na ciepłe słowo w godzinach funkcjonowania normalnego śmiertelnika też mała opcja...

 


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spectytuł nie bardzo, natomiast witam @Kbbari01 i tutaj :) - @Jazz z resztą jaki proponujesz? :)

A tak de facto jest to 299-ty członek AD - jedno konto to redakcyjny pożyczak tak więc ciężko liczyć je jako osobę :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum @Kbbari01;) 

Na forum to raczej bym się skupił na wysokich numerach np każdy 1000 user, co i tak jak na kosmiczną skalę ( na jaką liczmy ), jest bardzo blado ;)

Można by stosować np 1AU, 2AU .... itp :D

Choć ja bym się z takimi rzeczami na forum nie bawił, ten pomysł lepszy byłby w przypadku AD !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam jest za mało ranków żeby można było takie rzeczy robić niestety.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Kbbari01 napisał:

Panowie nie wiecie kiedy będzie jakiś nowy patch bo wywala mnie tak często, że się nie da grać :( 

niestety to jest alfa, jedyne serwery sa za oceanem. Ilosc graczy chcacych grac je zapycha :) Trzeba czekac :) 


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Dmger napisał:

niestety to jest alfa, jedyne serwery sa za oceanem. Ilosc graczy chcacych grac je zapycha :) Trzeba czekac :) 

Problem u mnie raczej tkwi w niezgodności sprzętowej, bo gra się wiesza niemiłosiernie, niż w zapchanych serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dmger napisał:

Zobacz mojego kompa w podpisie. Czasami mam dropy do 1 FPS.

Dmger, mam podobny sprzęt do Twojego:

Intel Core i7-5930K, ASRock X99 EXTREME6, DDR4 Kingston Fury Black 16GB (2*8GB) 2133MHz

Samsung dysk SSD SM951 512GB M.2 PCIe 3.0 - R:W (2150/1500 MB/s)

Samsung dysk SSD 850 EVO 1TB SATAIII, 540/520MBs,

HDD WD PURPLE 4TB WD20PURX SATA III 64MB

OBUDOWA BE QUIET! SILENT BASE 600 BLACK USB3.0

MSI GeForce GTX 980 4096MB

CHIEFTEC GPM-1000C (1000W) MODULARNY 80+ GOLD

może problem w małej ilości pamięci :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Kbbari01 napisał:

Dmger, mam podobny sprzęt do Twojego:

Intel Core i7-5930K, ASRock X99 EXTREME6, DDR4 Kingston Fury Black 16GB (2*8GB) 2133MHz

Samsung dysk SSD SM951 512GB M.2 PCIe 3.0 - R:W (2150/1500 MB/s)

Samsung dysk SSD 850 EVO 1TB SATAIII, 540/520MBs,

HDD WD PURPLE 4TB WD20PURX SATA III 64MB

OBUDOWA BE QUIET! SILENT BASE 600 BLACK USB3.0

MSI GeForce GTX 980 4096MB

CHIEFTEC GPM-1000C (1000W) MODULARNY 80+ GOLD

może problem w małej ilości pamięci :(

Sprzęt zacny, bardziej wygląda mi tu raczej na problem z softem. Wyłącz wszystkie niepotrzebne programy działające w tle, często takie duperele zliczające czas gry itd wpływają negatywnie na stabilność SC. Sprwdziłbym  jeszcze sterowniki, różne wersje różnie się zachowują.

A co do braku dostępu do lokacji PU, i błędów typu disconnected czy, server full, to nic nie poradzisz, SC przeżywa oblężenie, a mocy przerobowych jeszcze brak :(  


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Chłopaki mam teraz Gladiusa. Za Rec dokupiłem Shield Generators - INK-Mark 304-ID ale nie widzę go w hangarze, pytanie dlaczego, bo jakiś błąd czy zakupiłem osłonę, które nie pasuje do mojego statku?

2 Jaki jest przeliczników punktów zdobytych na arenie do otrzymanych REC?

Edytowane przez Kbbari01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy użytkownicy, to jest forum do powitań. Pytania proszę zadawać w odpowiednim do tego dziale (przypominam o zasadzie 1 wątek - 1 pytanie).

Ze względu na panujący tu już bałagan wątek zamykam.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez qla18
      witam ....mam zamiar pobawic sie w SC...zastanawiam sie od czego zaczac gre i szukam porad na waszym forum,mam nadzieje ze znajde tu potrzebne informacje....
       
    • Przez vinnie89
      Cześć wszystkim!!
      Jestem nowy na forum i w grze  liczę na pomoc przy pierwszych krokach
      pozdrawiam!!
    • Przez Larva
      Cześć wszystkim, jestem Larva
      Chciałem się przywitać i podziękować niektórym osobą za dotychczasową pomoc (one będą wiedzieć)
    • Przez Tedxxx
      Czesc jestem Tedxxx
      cos o sobie... ucze sie latac, nowy w grach typu "space shooting" tak ze chetnie sie wszystkiego naucze
    • Przez SATAN
      Witam wszystkich,
      jestem Gracjan mam 32 lata i obecnie mieszkam w woj. lubuskim. Star Citizenem interesuje się od ponad roku, a od paru miesięcy należę do grona szczęśliwych posiadaczy własnego statku:)).  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności