Skocz do zawartości
Dako

Życzenia Noworoczne :) 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy wokoło strzelają korki od szampana,
Ty graj w Star Citizena do białego rana.
Gdy na niebie rozbłysną ognie sztuczne,
Z CIG Nowy Rok witaj hucznie!

ps.

Oczywiście są też inne lub ciekawsze sposoby spędzenia dzisiejszej nocy ;)

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jedziemy - 366 dni do spędzenia ^_^
Wszystkiego Najlepszego ludziska!!! :woot:


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim gwiezdnym towarzyszom życzę aby ten rok był dla Was jak najlepszy. Nie tylko pod względem naszej ulubionej gry ale przede wszystkim prywatnie. 

Spełnienia marzeń przyjaciele. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Whyduck napisał:

A tak po prawdzie to jako zapaleni Gwiezdni Obywatele powinniśmy świętować nowy 2946 rok !

:wcloaf:

:approved:

 

No i Szczęśliwego Roku Nowego i smacznego jajka zarąbistych statków!


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione ale szczere Hepi Nju Jer (i kłódka na temat ;))


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Nebthtet
      Koniec roku to zawsze czas podsumowań - tak więc i my podzielimy się z Wami odrobiną danych (nie, to jeszcze nie wyniki badania naszych Czytelników ).
      Star Citizen Polska w 2014
      Ale Star Citizen Polska to nie tylko strona. Nasze Forum cały czas się prężnie rozwija - nasi Użytkownicy napisali  13 751 postów w 601 tematach. Jest nas już 335 osób i codziennie przybywa kilka nowych!
      Mam nadzieję że ten rok był dla Was pomyślny i następny będzie jeszcze lepszy - czego życzę w imieniu swoim oraz całej Redakcji Star Citizen Polska!
    • Przez Nebthtet
      Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia, szczęścia, pomyślności i dostatku, pełnego hangaru i zadowolenia z życia oraz czegokolwiek jeszcze sobie możecie wymarzyć!
      Redakcja i Administracja Star Citizen Polska
    • Przez komandor_tarkin
      Na jakie gry czekacie w 2019 roku? Nie licząc oczywiście Star Citizena i Squadrona oraz Cyberpunka 2077.
      Ja najbardziej czekam na:
      Wasteland 3
      Division 2
      Outer Worlds
      Zapraszam do dzielenia się swoimi życzeniami oraz do dyskusji
    • Przez Nebthtet
      Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz pomyślności w nadchodzącym Nowym Roku życzy wam zespół Game Armady!
      W czasie świąt mnóstwa rodzinnego ciepła, spokoju i ciepłej atmosfery, spełnienia marzeń, wymarzonych prezentów pod choinką, obfitości i zdrowia.
      W Nowym Roku powodzenia, samych sukcesów i spełnienia postanowień noworocznych, jeśli jakieś będziecie mieć .
      No i nam wszystkim zapewne jak najszybszej premiery Star Citizena, chociaż to akurat pewnie będzie wracać w życzeniach jeszcze ładnych parę lat .
      Grafiki wykorzystane w newsie to zgłoszenia stworzone przez społeczność SC na konkurs świąteczny CIG.
      Tytułowa - Shaded
      W treści newsa - Vega
       
    • Przez Dako
      Ogarnia mnie powoli świąteczny nastrój czyli miłość do bliźniego, nienawiść do karpia (w końcu trzeba go w spokoju sumienia jakoś zatłuc ) i tym podobne pierdoły  ...
      No to może ja trochę wcześnie tu zainauguruję ...
       

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności