Skocz do zawartości
  • 0
goompas

Podstawowe pakiety a tryb fps i lądowanie

Pytanie

17 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1

Tak, pakiet z grą daje dostęp do wszystkich modułów jakie się ukażą. Wycofali się Access Passów z 3 miesiące temu.

Z tym że nie wszystko jest jeszcze dostępne dla publiki, np. nadal wszyscy czekają na moduł Star Marine (FPS).

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

FPS to już jest. Nie pamiętasz jak jakiś czas temu zadekowałeś się z Dmgerem i kimś jeszcze na stacji w której można poprać broń i broniliście jej jak reduty ;)


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W skrócie:

Kiedyś były moduły, już ich nie ma. Każdy pakiet z grą (Squadron 42 Digital Download i Star Citizen Digital Download są zawarte w opisie paczki) dają dostęp do każdego "otwartego" (czyli publikacji wersji live) modułu gry na poziomie alfa i beta. :)

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Kolega goompas zadał to pytanie, :P nie Quelen. No i jak rozmawia się o FPS ogólnie w SC to raczej każdy ma na myśli Star Marine. :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Berecik26 Czytanie ze zrozumieniem się kłania: napisałem o module Star Marine, w nawiasie jest tylko informacja o tym, że to moduł skupiający się na FPS. :) 

To że FPS jako tako jest to wiemy, nie ma natomiast dedykowanego modułu, który według obietnic miał być koło lata/jesieni 2015 roku. :P 

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Niestety Star Marine narazie przypomina białego, wieloryba wszyscy o nim mówią ale nikt go nie widział. Liczę jednak, że w ciągu najdalej pół roku dostaniemy do niego dostęp w Alfie. 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

W wielkim skrócie, rzeczowo i jednoznacznie: TAK


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy przypadkiem ktoś gdzieś nie wspominał, że niebawem mają rozdzielić Squadron 42 od Univers i istnieje ryzyko, że ci co jeszcze nie kupili będą niebawem musieli kupić 2 paczki albo paczkę i dostęp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nic takiego nie slyszalem. A jestem bardzo na biezaco.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

no własnie mogę przysiąc, że gdzieś to słyszałem lub czytałem i mam nadzieje ze to jakaś plotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Możliwe że ja takie coś przytoczyłem, ale zaznaczyłem że nie wiemy tego co z tym będzie. To jest jedynie ewentualność która może nas zastać w przyszłości. Dlatego warto brać SC puki jest w alfie i mamy w paczkach 2 w 1. Wnioskuje też to wszystko po tym ponieważ możesz grać w SQ42 bez Univers i odwrotnie, a to oficjalne info. :)

Nigdy nie wiesz co CIG wymyśli, puki nie wyda oficjalnego info. :D

PS

Pewnym jest też, że za każdy dodatkowy epizod do SQ42 będzie trzeba dopłacić (pomijam osoby z kickstartera które mają w paczkach "season pass" do nowych epizodów i dostali je gratis).

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Winny ... tzn. ja o tym pisałem - było o tym w Livestream 2015 Chyba będą to dwa odrębne produkty w sklepie CIG ...

Tu macie spekulacje na temat tego na reddit-cie

https://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/3y8rrn/are_star_citizen_and_squadron_42_going_to_be_two/

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Z wypowiedzi lando, wynika że jednak to co napisałem to jest realna przyszłość. PU będzie trzeba kupić osobno lub paczka z obiema będzie wyceniona drożej ponieważ PU do tej pory wpadało nam w "gratisie". :P

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

@Dastro ta "przyszłość" ma stać się faktem chyba w połowie lub na koniec stycznia 2016 roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fajnie by było  a jak bedzie to się okaże :D a ta cała przyszłość  to co premiera gry czy co heh ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ta "przyszłość" to moment kiedy zawartość dzisiejszych pakietów startowych ze statkiem zostanie rozdzielona i nie będzie już można kupić razem kampanii offline Squadron42 oraz dostępu do gry online czyli Star Citizen.

Będą to odrębne produkty (pewnie przez to droższe niż dziś) produkty w sklepie  i prawdopodobnie nastąpi to w styczniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Dako a to nie fajnie :D  , ale w sumie   nie każdy chce grac w mmo nie którzy wola sobie pograć tylko w kampanie, podejrzewam że nadal bedzie  razem  tylko bedzie wybór coś w stylu wersja tylko mmo za tyle i tyle i wersja SQ42 za tyle i tyle a jeszcze jedna opcja to połączona paczka tego i tego za tyle i tyle :) .
Ja sie nie dziwie  bo tworzą w sumie  drugą gre .

Edytowane przez krzychu072

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności