Skocz do zawartości
krzychu072

krzychu072

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów , nie mam gry star citizen ale śledzę jej rozwój i jak bedzie bliżej końca pewnie zakupie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

naoglądaj się YOUTUBE i kup póki jest taniej i wszystko w pakiecie :D 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @krzychu072,

Wspomniany konfig przy drobnych modyfikacjach ini gry na pewno da radę, choć szału nie ma i faktycznie zanim wyjdzie gra będzie trzeba zmodernizować komputer. Na tą chwilę jednak ludzie bawią się SC na podobnych konfigach, choć to już do takich przyjemnych nie należy ( wiem bo odpalam czasem SC na laptopie ).

Co do pakietu, to prawda jest taka, że teraz jest najtaniej, nie dość że można jeszcze kupić pakiety Aurura MR Anniversary Sale ( od ludzi którzy kupili ich więcej za 30$ + VAT ), to jeszcze przez kilka dni ( prawdopodobnie do 4 stycznia 2016 ), cena pakietów w euro będzie niższa od tych w dolarach, by po tym terminie zdrożeć o 20%.

Następnym krokiem będzie oddzielenie pakietu Star Citizen od Squadron'42, teraz kupujemy oba na raz, a skoro je rozdzielają, to sądzę że ich zakup osobno będzie sporo droższy :(  

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich
nawet tyle dla mnie to spora suma cos ponad 100zł tak na szybko podliczyć , tylko tez problem jest taki że mam limit danych , jak może by się dało pobrać grę na innym PC i przenieść ją na swój np dyskiem przenośnym da się tak ?  i ile wogule jest do pobrania tego ? 
ps.wiem że pisze to w tym wątku , ale poco robić parę kolejnych :) 

Edytowane przez krzychu072

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, krzychu072 napisał:

@Tommy Rich
nawet tyle dla mnie to spora suma cos ponad 100zł tak na szybko podliczyć , tylko tez problem jest taki że mam limit danych , jak może by się dało pobrać grę na innym PC i przenieść ją na swój np dyskiem przenośnym da się tak ?  i ile wogule jest do pobrania tego ? 
ps.wiem że pisze to w tym wątku , ale poco robić parę kolejnych :) 

Aktualnie Star Citizen zajmuje 33,6 GB i wartość ta stale rośnie. Co jakiś czas wychodzą nowe wersję i trzeba ściągnąć update.

Można przenieść całego klienta SC z innego komputera, należy zainstalować launcher, przerwać ściąganie i ręcznie skopiować pliki z innego dysku, komputera ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, krzychu072 napisał:

@Tommy Rich
nawet tyle dla mnie to spora suma cos ponad 100zł tak na szybko podliczyć , tylko tez problem jest taki że mam limit danych , jak może by się dało pobrać grę na innym PC i przenieść ją na swój np dyskiem przenośnym da się tak ?  i ile wogule jest do pobrania tego ? 
ps.wiem że pisze to w tym wątku , ale poco robić parę kolejnych :) 

Nie ma się co w eufemizmy bawić, masz racje gra jest kosztowna jak na przeciętne polskie realia, nie wspominając, że stały i nielimitowany internet to podstawa. Co do zestawu jaki masz to może i pociągnie ale czy nazwiesz to płynnym graniem ? life is a bitch ... 


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż niestety nie mogę mieć nielimitowanego łącza , dlatego poczekam pewnie i z czasem pache  nie będą tak dużo ważyć , tam 1 gb w miesiącu ok może być , wiadomo że 60fps nie będę mil na ultra  ale hmmm na low z te 30-40 może bedzie + jakiś confing ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@krzychu072 a może masz możliwość wykupienia pakietu z darmowymi (nielimitowanymi) nockami. Ja korzystam z internetu w Play z limitem 25gb i od 00.00 do 9.00 bez limitu. Przepustowość łącza na modemie 3G miejscu w którym mieszkam pozwala na ściągnięcie ok 55gb danych przez noc, zakładając, że cały czas ssie na maxa.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Berecik26 tak znam ofertę w play że za 45zł miesięcznie na kartę jest internet nielimitowany "100gb" ale co z tego ze nie mam zasięgu playa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Whyduck napisał:

Nie ma się co w eufemizmy bawić, masz racje gra jest kosztowna jak na przeciętne polskie realia, nie wspominając, że stały i nielimitowany internet to podstawa. Co do zestawu jaki masz to może i pociągnie ale czy nazwiesz to płynnym graniem ? life is a bitch ... 

Hmm ale to chyba nie do mnie powinno być kierowane ;) Gdybyś tylko wiedział ile ja na Star Citizen wydałem to byś ... :wallbash:

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Tommy Rich napisał:

Hmm ale to chyba nie do mnie powinno być kierowane ;) Gdybyś tylko wiedział ile ja na Star Citizen wydałem to byś ... :wallbash:

Dopuki da się to wyprzedawać to w pewnym sensie działa to jak lokata. :P

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Zgudi napisał:

Dopuki da się to wyprzedawać to w pewnym sensie działa to jak lokata. :P

Tak nieoprocentowana z wysokim stopniem ryzyka ;)

Ale przynajmniej można pooglądać ładne obrazki w hangarze, w mojej stopce możesz zobaczyć mniej niż połowę mojej całej, w dużej mierze nie lotnej floty, obrazki są naprawdę ładne, uwielbiam na nie patrzeć :suicide:

 

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Tommy Rich napisał:

Tak nieoprocentowana z wysokim stopniem ryzyka ;)

Ale przynajmniej można pooglądać ładne obrazki w hangarze, w mojej stopce możesz zobaczyć mniej niż połowę mojej całej, w dużej mierze nie lotnej floty, obrazki są naprawdę ładne, uwielbiam na nie patrzeć :suicide:

 

Nie byłbym taki pewien że nie oprocentowania :D

Jak ktoś w połowie 2014 kupił statki za $1000 gdy kurs dolara dlugo był po 3.10 to teraz gdy kurs jest 3.90 zarobił na tym lepiej niż na jakiejkolwiek lokacie czyli ok. 800zł

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Zgudi napisał:

Nie byłbym taki pewien że nie oprocentowania :D

Jak ktoś w połowie 2014 kupił statki za $1000 gdy kurs dolara dlugo był po 3.10 to teraz gdy kurs jest 3.90 zarobił na tym lepiej niż na jakiejkolwiek lokacie czyli ok. 800zł

Ale to bardziej kwestia walutowa ;p Równie dobrze, a nawet lepiej mógłby kupić same dolary, które na pewno szybciej sprzeda :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Zgudi napisał:

Nie byłbym taki pewien że nie oprocentowania :D

Jak ktoś w połowie 2014 kupił statki za $1000 gdy kurs dolara dlugo był po 3.10 to teraz gdy kurs jest 3.90 zarobił na tym lepiej niż na jakiejkolwiek lokacie czyli ok. 800zł

Nie do końca, bo porównujesz kursy NPB, pomyśl że każdy mój zakup był obarczony 6% bankowym spreadem ( różnicą między bankowym kursem sprzedaży i zakupem ), dodatkowo 3% podatku doliczała sobie za przewalutowanie karta kredytowa. Biorąc pod uwagę że w ostatnim roku lokaty bankowe było średnio oprocentowane 4% już bez ździerstwa banku jestem sporo na minusie. Nawet gdybym wszystko teraz sprzedał po mega zawyżonym kursie np dolara to jestem na starcie w plecy jakieś 2% + to co wypracowały by te pieniądze w banku ( a mówimy tu o 40 tyś złotych ).

No ale jest jedna nie pisana zaleta, którą można nazwać zyskiem czy też lokatą, a mianowicie to że wszystko co mam ma LTI, że bawię się tym od początku i w pełni przepychu mając świadomość uczestnictwa w czymś wielkim ( porażce albo sukcesie). No i mam świadomość, że w razie faktycznych podwyżek cen na RSI mogę na tym sporo skorzystać. 

28 minut temu, rivFox napisał:

Ale to bardziej kwestia walutowa ;p Równie dobrze, a nawet lepiej mógłby kupić same dolary, które na pewno szybciej sprzeda :D 

Święta racja, gdybym kupił wtedy dolary i jeszcze miał bym je na oprocentowanej lokacie ( konto walutowe ), to na Anniversary Sale mógłbym to wszystko co mam teraz odkupić i jeszcze by mi z 10% kasy zostało ( tylko tyle bo wcześniej było bez VAT ) ;) No ale te lata spędzone z SC, bezcenne wszystko inne kupię za Mastercard :D 

Dobra dość tej dyskusji o pieniądzach, bo robimy gigantycznego offtopa i zaraz rozprawi się z nami Miecio :miecio:

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Tommy Rich napisał:

Hmm ale to chyba nie do mnie powinno być kierowane ;) Gdybyś tylko wiedział ile ja na Star Citizen wydałem to byś ... :wallbash:

nie nie użyłem cytat z twojego posta 


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez qla18
      witam ....mam zamiar pobawic sie w SC...zastanawiam sie od czego zaczac gre i szukam porad na waszym forum,mam nadzieje ze znajde tu potrzebne informacje....
       
    • Przez vinnie89
      Cześć wszystkim!!
      Jestem nowy na forum i w grze  liczę na pomoc przy pierwszych krokach
      pozdrawiam!!
    • Przez Tedxxx
      Czesc jestem Tedxxx
      cos o sobie... ucze sie latac, nowy w grach typu "space shooting" tak ze chetnie sie wszystkiego naucze
    • Przez podwik
      Witam wszystkich,
      mam na imię Maciek, mieszkam we Wrocławiu, mam 34 lata (od wczoraj, sic!). Pomyślałem, że w prezencie urodzinowym sprawię sobie SC  Po rozczarowaniu No Man's Sky wiążę z grą ogromne nadzieje.
      Pozdrowienia dla wszystkich, do zobaczenia w innych działach i samej grze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności