Skocz do zawartości
  • 0
Spike S.

zacząć Jak zacząć ?

Pytanie

Cześć.

Jestem tu od dwóch dni. Wczoraj zarejestrowałem się na RSI, pobrałem Launchera i włączyłem ściąganie. Dziś rano podchodzę do komputera i się okazało że "wisi", no to RESTART.

Teraz jak uruchamiam Launchera by pobrać do końca grę to podczas logowania wyskakuje mi ramka z takim o to napisem "A game pachage is required. Please cisit The Hangar Module to obtain one." Czy ktoś mi powie o co chodzi ? Czy to oznacza że żeby zagrać to muszę wydać ileś tam USD żeby w ogóle zobaczyć grę ?

Znalazłem jakiś poradnik do konfiguracji hangaru. Ale screany na poradniku nijak się mają do tego co mi się na stronie otwiera.

Jeśli wątek się powtarza to sorry. Staram się znaleźć jakieś kompendium wiedzy podstawowej o tej grze ale nic nie znalazłem. A wydać dolce żeby zobaczyć czy gra jest warta uwagi to trochę takie niefajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Oj tam, w AC pogra.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Blaszak całkiem porządny, ale jak na to co obecnie jest w zakładce "Uniwerse" to będzie pokaz slajdów. Potrzeba lepszej karty graf z 4gb ram, 12-16gb ram, mocny i5 nowszej generacji lub i7. Optymalizacja naszą nadzieją, może się doczekamy :)

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Narazie to mam taki problem że jak klikam UNIVERSE i tam mam do wyboru dwa "coś" jedno mi wywala errora a drugie zawiesza się na Loading Game

Próbuje odpalić na koncie które użyczył mi Dastro do zapoznania się z tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

 Przypuszczam że sprzęt nie uciągnie, przede wszystkim są problemy z procesorami AMD. Ale przecież mogę się mylić.

Mogę poradzić co kupić by śmigało płynnie i bez takich kłopotów (i5 4690k, gtx 970, 16 gb ram i cooler macho hr-02, kręcisz proc do 4.4ghz, jak nie chcesz podkręcać bierzesz np. i5 5675c lub i7 4790 bez "K"... albo czekasz aż skylake stanieje). Z drugiej strony gra wciąż ma problemy optymalizacyjne, wiec warto czekać.

Ma ktoś inne wyjście i może pomóc koledze?

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A spróbuj wejść w Electronic Access i tam w Arena Commander i daj zabawę z botami i zobacz jak wtedy chodzi.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Star Citizen to obecnie jeszcze bardzo mocno rozdłubana alfa, wiem że wszyscy używają tego argumentu ale tak po prostu jest. Możliwe że przyczyną błędu u Ciebie jest mała ilość pamięci RAM na karcie graficznej, z tego co pamiętam SC startuje na najwyższych ustawieniach graficznych ( chyba że to zmienili ) i pewnie dlatego wymaga więcej niż 2GB VRAM ;) 

Jeśli błąd się u Ciebie na użyczonym koncie powtarza i nie możesz odpalić gry, spróbuj zastosować plik user.cfg ( trzeba utworzyć zwykły plik tekstowy nadając mu nazwę i rozszerzenie user.cfg ), dokładnie tu: 

C:\Program Files\Cloud Imperium Games\StarCitizen\Public 

Następnie wklej do niego następujące komendy i zapisz plik:

; Custom User.cfg
Con_Restricted = 0

r_VSync = 0
r_Gamma = 1.1
sys_maxfps = 60

sys_spec_GameEffects = 1
sys_spec_ObjectDetail = 1
sys_spec_Particles = 1
sys_spec_Physics = 0
sys_spec_PostProcessing = 1
sys_spec_Shading = 1
sys_spec_Shadows = 1
sys_spec_Texture = 1
sys_spec_TextureResolution = 1
sys_spec_VolumetricEffects = 1
sys_spec_Light = 1
sys_spec_Quality = 1
sys_spec_Sound = 1

r_MotionBlur = 0
r_MotionBlurShutterSpeed = 0.0001
r_DepthOfField = 0
i_Mouse_Accel = 0.0
i_Mouse_Smooth = 0.0
hud_bobHud = 0

r_TexturesStreamPoolSize = 512
r_Sharpening = 1
r_ChromaticAberration = 0
r_ColorGrading = 0
e_GI = 1
r_SSReflections = 0
r_HDRBloomRatio = 0.1
r_ssdo = 0
r_ssao = 0
e_ShadowsMaxTexRes = 256
e_ShadowsResScale = 20
r_TexMaxAnisotropy = 4
r_TexMinAnisotropy = 4
r_silhouettePOM = 1
e_ViewDistRatioDetail = 50

 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Hej!

Ja mam groszy sprzęt i mi się odpala (fakt że musiałem zhakować grę ale, jednak :P ), proponuję zrobić weryfikację zaciągniętych plików, po zalogowani klikasz trybik w górnym prawym rogu i w okienku wybierasz verify.
Ustaw też po odpaleniu jakość grafiki na low i zmniejsz rozdzielczość do 1280x720 tak dla pewności, że nie zbraknie zasobów.
Pozostaje jeszcze sprawdzenie czy masz aktualne sterowniki do płyty i grafiki.

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Mi gra odpala na starym, prawie 4 letnim laptopie, jednak zastosowanie user.dat, dało jej dodatkowego kopa, więc spróbować nie zaszkodzi ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ja mam prawie to samo a nawet gorzej i gram na monitorze 2560 x 1440 (wiadomo FR nie przekracza 20) także ...


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Tommy Rich wielkie dzięki.

Wrzuciłem plik user.cfg, zrobiłem weryfikacje plików i w opcjach zmieniłem rozdzielczość i jakość na LOW... POSZŁO :)

Arena Komander sobie uruchomiłem. Start, manewry, jakaś namiastka walki i lądowanie :)

Muszę przyznać że pierwsze wrażenie jest naprawdę pozytywne :) jestem zaskoczony fizyką lotu, nie spodziewałem się tu czegoś takiego. Bardzo miło.

Tryb UNIVERSE nadal mi się nie uruchamia, dostaje error (code 4 ablo 9) i jestem kicked, czasami wywali że server full. To normalne ?

Edytowane przez Spike S.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Spike S. 3 dni i około 30 logowań i dopiero udało mi się dopchać do Universe ;) a później w jeden dzień logowałem się i wychodziłem jak w normalnej gierce.. Czasem trzeba być cierpliwym..


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ciesze się że nasze porady na coś się przydały :D 

Prawdopodobnie poszczególne moduły leżą na różnych serwerach, hangar wymaga tylko autoryzacji, Arena Commander w trybie Drone Simulation również, dopiero próba uruchomienia AC w trybie multi, miasta ArcCorp czy Portu Olisar ( Universe ), może zakończyć się niepowodzeniem.

Błędy podczas próby połączenia się z Universe to normalka, obciążenie jest ogromnie i skutkuje to przeróżnymi komunikatami z czasem zmieni się to na lepsze. Heh pomyśleć że kiedyś tak samo trudno było wbić się do modułu Arena Commander ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No często się tak zdarza, mój sposób na to, to wybranie innej instancji do której chcesz się wbić.
Można to zrobić klikając UNIVERSE i następnie back i znowu UNIVERSE wtedy zmieni ci się oznaczenie instancji, domyślnie dla Port Olisar jest B49, później C55, C25, A32, C58, A29... przynajmniej u mnie tak to wygląda.

Pozdrawki
BHoleVX


sygn.png.c4efbbba4bad9acc32e1f37d60e375b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam tą samą kolejność, jednakże  jeszcze nigdy nie spotkałem nikogo z syndykatu, ba nawet z PL


 

Nie masz jaj, zostań pantoflarzem...

Masz jaja, to masz własne zdanie. Masz zdanie, to na ich zdanie masz wy****ne.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Bo to prawie niemożliwe bez ustawki, zapraszam na Team Speaka to się jakoś zgadamy ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności