Skocz do zawartości
  • 0
Spike S.

zacząć Jak zacząć ?

Pytanie

Cześć.

Jestem tu od dwóch dni. Wczoraj zarejestrowałem się na RSI, pobrałem Launchera i włączyłem ściąganie. Dziś rano podchodzę do komputera i się okazało że "wisi", no to RESTART.

Teraz jak uruchamiam Launchera by pobrać do końca grę to podczas logowania wyskakuje mi ramka z takim o to napisem "A game pachage is required. Please cisit The Hangar Module to obtain one." Czy ktoś mi powie o co chodzi ? Czy to oznacza że żeby zagrać to muszę wydać ileś tam USD żeby w ogóle zobaczyć grę ?

Znalazłem jakiś poradnik do konfiguracji hangaru. Ale screany na poradniku nijak się mają do tego co mi się na stronie otwiera.

Jeśli wątek się powtarza to sorry. Staram się znaleźć jakieś kompendium wiedzy podstawowej o tej grze ale nic nie znalazłem. A wydać dolce żeby zobaczyć czy gra jest warta uwagi to trochę takie niefajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Napisz do mnie tutaj na forum, na priv to mogę Ci udostępnić dostęp do tego konta. :)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 2
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Dokładnie tak to obecnie wygląda.

Od czasu do czasu CIG robi tzw Fly Free Week czyli możliwość darmowych testów dla osób jeszcze nie posiadających gry

Co dziś oferuje gra http://star-citizen.com.pl/2015/12/12/co-znajdziecie-w-star-citizen-alpha-2-0-0/

W kwestii zakupu poczytaj tu http://star-citizen.com.pl/forum/index.php?/topic/1534-co-znajdziecie-w-star-citizen-alpha-200/#comment-33226

Jeśli nie masz jeszcze konta to tu masz poradnik

http://star-citizen.com.pl/2015/12/05/zakladanie-konta-poradnik/

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1

@Spike S. Ponieważ wczoraj upłyną czas, na który został przydzielony dla wszystkich graczy darmowy okres testowy, podczas którego każda osoba posiadająca konto mogła sobie przetestować grę. Niestety tego nie przeskoczymy, bo launcher sprawdza po zalogowaniu czy posiadasz paczkę z grą, i jeśli nie ma takowej przypisanej do konta to uniemożliwione jest pobranie gry, ponieważ producent, CIG, płaci za każdy megabajt pobranych danych z wydzierżawionych od Amazonu serwerów, więc nie kalkuluje im się udostępniać go cały czas za darmo, bo by do tego dopłacali.

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 1
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tu się nie zgodzę. Nie można mieć problemów z optymalizacją - bo jej nie ma. Najpierw jest cały development gry - a optymalizacja na końcu.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

a kupiles jakis pakiet? no trzeba wydac troche kasy niestety albo i sterty, sam kupilem wczoraj i jestem zadowolony, pakiet aurora plus squadron 42

Edytowane przez pticu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Jest to jedna z opcji. Drugą opcją jest poczekanie na jakiegoś darmolota. Parę dni temu skończyła się taka akcja, że dostępne były trzy statki dla wszystkich, właśnie po to, żeby sprawdzić jak to wygląda bez wydawania jakichkolwiek pieniędzy. Te darmoloty dość często się trafiają, także pewnie niedługo znowu się coś pokaże. Jest jeszcze trzecia opcja - zagadanie z administracją :) Star Citizen Polska dysponuje kontem redakcyjnym...

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

no ba, szakal palko, dawaj mi tu rightsy na forum :)

zaraz namowie Stukova zeby sobie kupil :)

szakal, dodaj mne na steam

Edytowane przez pticu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@pticu forum Jak i organizacja jest pod zarządem @Nebthtet. I tylko ona może nadawać komukolwiek prawa według jej uznania. Jedynie między nami członkami jest jako takie hierarchiczne podejście w ramach starszenstwa członkostwa jak i obecności i aktywności na teamspeak i forum. 


6T0c2xV.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

@Szakal jasne że BF4 musze kupić żeby zagrać. Ale BF4 to żadna nowość gra jak każda poprzednia z małymi zmianami. Kupując wiem co kupuję.

A SC ? EVE ma 14 dni triala, prawie każde MMO ma jakiegoś triala. Więc owszem oburzające że gra która jest wielkim znakiem ? nie ma możliwości zagrania TRIALA. Ale nie wiedziałem wcześniej że są organizowane jakieś darmoloty.

Wracając do tematu. Wczoraj działało mi pobieranie gry a dziś nie. Wczoraj też jak wchodziłem w DOWNLOAD na stronie RSI tam jest taka cheklista miałem wszystko na zielono, tylko explore your hangar było na czerwono. Dziś jest wszystko oprócz posiadania konta na czerwono. Dlaczego nie mogę pobrać do końca gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Gra gdy już wyjdzie raczej będzie miała triala. Teraz to wczesna Alpha i za dostęp już teraz się płaci. Żeby zagrać w beta testy w bf trzeba było kupić preordera nie wiedząc co z tego wyhdzie. 


6T0c2xV.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

@Spike S.Czemu sie oburzasz, jak mozna zagrac w triala gry ktorej notabene jeszcze nie ma :), jak chcesz pomoc w rozwoju i testowac sobie wczesna alfe, potem bete i miec juz gre na stale to trzeba kupic, wspomoc. moze tworcy dadza cos extra ludziom ktorzy wspomogli rozwoj gry :)

Edytowane przez pticu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chodzi mi o to że BF to BF mając jedna część wiesz co jest w drugiej cześci. SC jest pierwsza i jedyna taką grą.

Nie ma dla mnie problemu z wydaniem kasy na grę czy to 50$ czy 150$. Chodzi tylko o to że to kot w worku mimo wszystko.

Za Kerbala zapłaciłem za wczesny dostęp. Tu jakoś odstrasza to że w rzeczywistości mam świadomość że ja kupuje statek i to jeden a nie dostęp do gry jako taki.

Czyli poczekam kilka ładnych tygodni żeby sobie zobaczyć grę bo wypsztykałem się na święta z kasy. Chyba że jak to ktoś napisał "redakcja" jest w stanie udostępnić jakieś konto by zobaczyć jak SC wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Proszę bardzo, cieszę się, że mogłem pomóc :P 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie, nie nie! :)

Kupujesz dostęp do gry jako taki. A jak chcesz jakiś statek to masz 4 opcje:

1. Kradniesz szipa z lądowiska w momencie gdy jakiś gracz podejdzie i go odblokuje.

2. Jak gracz na misji, stacji Kareach lub CryAstro opuści statek to wyskakujesz z za "krzaka" i w nogi.

3. Chowasz się w kiblu, a jak pilot wystartuje to wyskakujesz i strzelasz mu w tył głowy. 

4. Grzecznie pożyczasz statek od kolegi.

 

I nie kupujesz statku tylko ubezpieczenie, które pozwoli ci go odzyskać jak zginiesz albo gra sobie skraszuje albo się zbuguje. Jak nie masz ubezpieczenia to musisz kombinować jak wyżej. Tyle w temacie :)

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Moi koledzy jeszcze nie wiedzą co to jest SC :) pozostaje mi zostać złodziejem.

Generalnie dostałem już dostęp do konta i za jakieś 16,6GB czasu będę mógł zobaczyć czy mój blaszak ogarnie te kosmosy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Może się mylę ale pkt 3 chyba nie działa w trakcie lotu ?

Pilot raczej musi opuścić fotel aby móc go odstrzelić :) Ja będąc pilotem czasami mając takiego gagatka mierzącego do mnie z broni na pokładzie uruchamiam autodestrukcję statku ... :devil:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To w statkach typu Connie nie można strzelać do pilota w trakcie lotu? To byłoby dziwne...


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • 0
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Strzelać można ale bez efektu. Dopiero gdy opuści fotel można go zabić. Tak to aktualnie działa (właśnie przed chwilą sprawdziłem w 2.1)

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności