Skocz do zawartości
pticu

pticu comming

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, witam na pokładzie. Gra nie jest w cale droga, pamiętaj że to wciąż alpha testy, a wszystkie statki są sprzedawane jako forma dotacji. Kupując podstawowy pakiet np. takiej Aurory plus Squadron 42 za 30€, kupujesz dwie gry w cenie jednej. Nie długo rozdzielą ten pakiet i trzeba będzie kupować obie wersje osobno ;)


59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak strace statek w jakikolwiek sposob musze kupic nowy? :)

1 hour ago, Xeroeth said:

Hej, witam na pokładzie. Gra nie jest w cale droga, pamiętaj że to wciąż alpha testy, a wszystkie statki są sprzedawane jako forma dotacji. Kupując podstawowy pakiet np. takiej Aurory plus Squadron 42 za 30€, kupujesz dwie gry w cenie jednej. Nie długo rozdzielą ten pakiet i trzeba będzie kupować obie wersje osobno ;)

rok czy dwa temu jak znalazlem ta gre, to ceny mnie zabily, shipy zaczynaly sie od 149$ heh

 

anyway, teraz kosztuje £35.10 czyli jakies 40 ojro :) jesli mowimy o tym -> https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Squadron-42-Preorder pakiecie

Edytowane przez pticu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze lepiej £35 za pełny single player i multi niż taki SW: Battlefront za £50 który ma 11 broni 5 map i 6 trybów gry. A do tego kolejne £50 za dodatkowe 2 mapy :D

Zdecydowanie drogi ten Star Citizen :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pticu miej na uwadze, że to ostatni moment aby "tanio" kupić starter Star Citizena :)

Dlaczego?

  • od początku stycznia nastąpi wyrównanie cen EU z USD a obecnie mamy przelicznik 0,8 EU do USD czyli mamy 20% niższą cenę (pomijając VAT)
  • od połowy stycznia nie będzie już takich pakietów jak obecnie bo nie będą zawierać kampanii Squadron42 będzie ją należało kupić osobno - ile będzie kosztować jeszcze nie wiadomo (choć może będą zawierać wszystkie części kampanii i wszyscy będą musieli coś tam zakupić :devil:)

Nasuwa się prosty wniosek taniej już było i żadna promocja w przyszłości nie wyrówna aktualnej ceny. No chyba, że masz możliwość robienia zakupów w USD wtedy pkt 1 odpada ;)

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez qla18
      witam ....mam zamiar pobawic sie w SC...zastanawiam sie od czego zaczac gre i szukam porad na waszym forum,mam nadzieje ze znajde tu potrzebne informacje....
       
    • Przez vinnie89
      Cześć wszystkim!!
      Jestem nowy na forum i w grze  liczę na pomoc przy pierwszych krokach
      pozdrawiam!!
    • Przez Tedxxx
      Czesc jestem Tedxxx
      cos o sobie... ucze sie latac, nowy w grach typu "space shooting" tak ze chetnie sie wszystkiego naucze
    • Przez podwik
      Witam wszystkich,
      mam na imię Maciek, mieszkam we Wrocławiu, mam 34 lata (od wczoraj, sic!). Pomyślałem, że w prezencie urodzinowym sprawię sobie SC  Po rozczarowaniu No Man's Sky wiążę z grą ogromne nadzieje.
      Pozdrowienia dla wszystkich, do zobaczenia w innych działach i samej grze
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności