Skocz do zawartości
Spike S.

cześć Cześć

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Z kosmosami w ten czy inny sposób od wczesnych lat '90 miałem do czynienia.

Ostatnie czego się dotykałem to kilka lat w EVE i Kerbale od czasu do czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Paru weteranów EVE u nas jest, więc pewnie zaraz zaczną sypać pytaniami "gdzie i z kim grałeś". ;)


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, cieszymy się że do nas dołączyłeś, liczymy na twój owocny wkład jako doświadczonego spacemana :ulan:


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez piotrpit
      witam. 
      jestem miłośnikiem gier kosmicznych. jako ze grałem w wing comandera w dzieciństwie na amidze l. teraz czekam na ukończenie tego tytułu :-) 
      na razie gram w star conflikt ale czekam na bete  SC
    • Przez Pan Byku
      Cześć wszystkim!
      SC obserwuję od jakiegoś czasu, co można zauważyć po dacie dołączenia mojej niesamowitej persony . Właściwie to nie pamiętam czemu założyłem tu konto
      No ale skoro już takowe jest, sim (bo to sim prawda?) wszedł w stadium alphy i można się pobujać po przestrzeni kosmicznej, bez wydawania grosza, należałoby wybudzić się z dwuletniego kosmicznego snu, nadstawić uszu i zorientować się co w trawie piszczy po takim czasie. A że niewiele się dowiem bez napisania trzech sensownych postów, to czynię tę niewdzięczną powinność i skrobię pierwszego ;).
      Jak jeszcze ktoś nadąża i rozumie coś z tych zdań - kolosów. Chyba nie ma sensu bym opowiadał o swoich doświadczeniach z simami, kosmosem, czy grami jako takimi.
      Jestem kimś na pograniczu uśpionego każuala, którego średnia czasu poświęconego na gry wszelakie, jest na hiper-wysokim poziomie.
      Czy w SC zawitam na dłużej? Nie wiem, nie obiecuję. Na razie jestem pozytywnie nastawiony, ale nie podniecony. Widzę potencjał i pewnie mam jakieś wyobrażenie jak 99% zainteresowanej społeczności.
      Moje plany po alphie? Uzależnione od wiedzy nt. tego jakie są możliwości  No i wiadomo - dom, dziecko, drugie w drodze, hobby, praca, etc. 
      Sorki za ort, składnie, przestawność wyrazów, etc. Nigdy nie przykładałem się do "polaka"
      To cześć
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności