Skocz do zawartości
Corni

Kolejna gra która mnie pochłonie - także witam na długo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Tytuł tej gry odkryłem niedawno, bo wczoraj - co mnie zdziwiło bardzo że o niej wcześniej nie usłyszałem. Od ponad roku miałem ochotę dorwać grę tego typu by zasiąść za sterami i polatać z innymi, miło spędzając czas. Koncepcja tego tworu bardzo mi się podoba i chciałbym wkręcić się w nią na długo. Bardzo chętnie dołączę do waszego Community i do jakiejś społeczności jeżeli takowa została utworzona (nie szperałem jeszcze po forum dogłębnie).

 

Coś o sobie:

Łodzianin, 24 lata. Były żołnierz korpusu szeregowych, student 2st. Politechniki Łódzkiej, wkrótce również oficer WP. Z zamiłowania gracz wszelakich maści gier typu MMO (głównie WoW).

 

Posiadam masę pytań co do gry (jaki statek na początek zakupić, czy wybrać jakiś pack? etc.). Pewnie jest jeszcze wiele smaczków których nie zdążyłem odkryć - a bardzo bym chciał żeby mi je ktoś przybliżył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj @Corni! :D Co do statku na początku, podstawowy pakiet wystarczy na rozpoczęcie przygody ze SC. Możesz również odwiedzić nasz TS jak chcesz otrzymać podstawowe info z pierwszej ręki.

 

@Dmger, masz nowego kolegę po fachu. :)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie od razu zapytowywać w tym temacie.

Strona główna gry informuje że nie ma starter packów na zbyciu, widziałem natomiast gdzieś informacje że były dostępne u was po tańszej cenie, aktualne? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem, zwiedziłem - posmutniałem.

Gdy udało się już gdzieś polecieć, sromotne wpierdy popsuły magię nadchodzących świąt.. :(

 

Dzięki za możliwość skorzystania z konta redakcyjnego i sprawdzenia gry w podstawowym zakresie. Wiem że komputer musi przejść nie mały upgrade w nadchodzącym czasie a żeby uciągnąć to cudeńko, przycinki i spadki fpsów są u mnie niestety notoryczne. Mój sprzęt w skrócie:

GeForce GTX 960, 8 GB Ramu, Procek i3 540 3,07GHZ

 

Ile będzie kosztowała buda przeznaczona na to kosmiczne zwierze?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Corni napisał:

Ile będzie kosztowała buda przeznaczona na to kosmiczne zwierze?

Tego nikt nie jest pewien. Przy obecnym zaawansowaniu projektu spadki fps notują też mocne maszyny, trzeba czekać na optymalizację. Co do przycinek to też niestety będą się zdarzały bo serwer za oceanem jest.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zauważyłem nie daje zbytnio możliwości operowania opcjami wizualnymi - celem poprawienia wydajności.

Czy są jakieś ciekawe komendy do wpisania w konsoli, które poprawiają wydajność?

 

Zdążyłem się już zgadać z @Dmger :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szakal

Wezmę twoją sugestię pod uwagę.

 

Pomimo tego że przeleciałem się statkiem tylko raz, a w pył rozwaliłem go samemu ze 3 razy - to i tak mam niedosyt, nawet te ściny nie przeszkadzają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi SC + system zapycha 7750 MB pamięci RAM, wiec to tak na granicy tych 8GB i załącza się wtedy swap. Dobrze ze mam 16G ^^


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Quelen napisał:

Dobrze ze mam 16G ^^

Dobrze że mam 24G ^^

15 godzin temu, Corni napisał:

Gra zauważyłem nie daje zbytnio możliwości operowania opcjami wizualnymi - celem poprawienia wydajności.

Czy są jakieś ciekawe komendy do wpisania w konsoli, które poprawiają wydajność?

Można edytować pliki .cfg ale w ostatnich build'ach to więcej problemów przysparza niż korzyści, może w 2.1 live będzie można znowu edytować .cfg bez obaw.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dastro Napisałbym "Cicho plebsie z GTX970" ale boję się, że zaraz przyjdzie Dmger i zarzuci ripostą "Cicho plebsie z GTX980". :P Specjalnie nie dałem @ przed jego nickiem, żeby nie wywoływać wilka z lasu. :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Dastro napisał:

Dobrze że mam 24G ^^

Można edytować pliki .cfg ale w ostatnich build'ach to więcej problemów przysparza niż korzyści, może w 2.1 live będzie można znowu edytować .cfg bez obaw.

Po świętach dopycham do 32 GB Ramu, a co do edytowania pliku - starałem się komendami w konsoli coś pozmieniać, ale brak ramu i tak nie pozwala na wiele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Quelen napisał:

@Dastro Napisałbym "Cicho plebsie z GTX970" ale boję się, że zaraz przyjdzie Dmger i zarzuci ripostą "Cicho plebsie z GTX980". :P Specjalnie nie dałem @ przed jego nickiem, żeby nie wywoływać wilka z lasu. :D 

@Dmger:D Będzie wilk syty i owca cała. :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Quelen napisał:

@Dastro Napisałbym "Cicho plebsie z GTX970" ale boję się, że zaraz przyjdzie Dmger i zarzuci ripostą "Cicho plebsie z GTX980". :P Specjalnie nie dałem @ przed jego nickiem, żeby nie wywoływać wilka z lasu. :D 

@Quelen cicho plebsie z GTX980 :P


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dmger @Dastro @Berecik26

 

 

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja też tu świeży, zdążyłem się przywitać wczoraj. Poważnie ta gra ma takie wymagania ? To ja ze swoim AMD FX-8350 + 8GB ramu + GTX 660Ti (2GB) mogę sobie co najwyżej gameplay'e pooglądać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spike S. Grałem w toto na laptopie z i7-2670QM @ 2,2/3,1 GHz przy 4 jajach i 8 wątkach, do tego 8GB ramu i 580M w SLI (580M to odpowiednik destkopowej 550Ti) i po zjechaniu z rozdzielczości do 1360x768 dawało radę. Tylko to było pół roku temu, nie wiem jak teraz, bo padł mi zasilaz do tego laptopa, a koszt nowego to 100$ :suicide: . Oficjalne wymagania ze strony to:

Windows 7 (64 bit) – Service Pack 1, Windows 8 (64 bit)
DirectX 11 graphics card with 1GB Video RAM
Quad core CPU
8GB Memory

 

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spike S. nie przesadzaj, ja swoją przygodę zaczynałem na AMD Phenom II X4 965BE i Radeon 6850 z 8 GB na pokładzie. Z plikiem cfg który obcinał pewne ustawienia graficzne dało się spokojnie grać.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Larva
      Cześć wszystkim, jestem Larva
      Chciałem się przywitać i podziękować niektórym osobą za dotychczasową pomoc (one będą wiedzieć)
    • Przez SATAN
      Witam wszystkich,
      jestem Gracjan mam 32 lata i obecnie mieszkam w woj. lubuskim. Star Citizenem interesuje się od ponad roku, a od paru miesięcy należę do grona szczęśliwych posiadaczy własnego statku:)).  
    • Przez Chudy
      Witam Mechanix z tej strony! Dopiero zaczynam zabawę z Star Citizen, a że w grupie raźniej to zawitałem do was:)
    • Przez Valla
      Witam szanownych forumowiczów. Mam na imię Michał. Jestem osobą w średnim wieku. Od jakiegoś czasu śledzę postępy produkcji "Star Citizen". Uznałem, że już nadszedł czas by zainteresować się dokładniej tematem i wraz z Wami przygotować się na nadejście jakże oczekiwanej przez nas gry. Mam nadzieję, że poznam tu ludzi podobnie myślących jak ja i wyznających podobne zasady moralne.
    • Przez romulus123
      Witam jestem Romulus123 i tez zaczynam przygode ze Star Citizen a że w zespole rażniej postanowiłem dołączyć do Was .Mam nadzieję że wspólnie polatamy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności