Skocz do zawartości
SharpPL

SharpPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich 

Długo się zastanawiam już nad podjęciem bojów w tej grze i bardzo chciałem poczytać oraz dowiedzieć się czegoś więcej nim wydam pierwsze PLNy. Póki co jestem z nadmorskiej miejscowości lubię takie klimaty i do tej pory jestem zagorzałym graczem eve online więc mam nadzieje ze się tu odnajdę

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, na pewno się odnajdziesz, a jeśli byś miał zgubić (jak chyba wszyscy tutaj na początku) to koniecznie daj sygnał SOS marynarzu a kawaleria przybędzie na ratunek, miłej zabawy, przygody a najlepiej jednego i drugiego. 


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę już poczytałem ogólnie na ten temat zbieram odkąd była zbiórka kasiory (nawet coś tam wysłałem) pewnie dziś zajrzę do was na tsa po 21:P wiecie małe dziecko i te sprawy i zaraz poszukam jakiegoś taniego statku bo jak się nie zobaczy na żywo to ciężko myśleć o graniu:) do później panowie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, SharpPL napisał:

Trochę już poczytałem ogólnie na ten temat zbieram odkąd była zbiórka kasiory (nawet coś tam wysłałem) pewnie dziś zajrzę do was na tsa po 21:P wiecie małe dziecko i te sprawy i zaraz poszukam jakiegoś taniego statku bo jak się nie zobaczy na żywo to ciężko myśleć o graniu:) do później panowie:)

Postaram się pojawić żeby w razie czego udzielić wszystkich informacji na bieżąco, ale jak znam życie to będzie dość dużo ludzi o tej godzinie na TS! :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Berecik26 napisał:

@SharpPL  W naszym sklepiku jest tania paczka startowa, od której można zacząć przygodę z grą.

ok postaram się oblukać temat tylko że wieczorem ale może i dziś postaram się o kupno:) teraz niestety w pracy więc ograniczony zestaw możliwości:p

 

14 minut temu, Dastro napisał:

Postaram się pojawić żeby w razie czego udzielić wszystkich informacji na bieżąco, ale jak znam życie to będzie dość dużo ludzi o tej godzinie na TS! :D

Dziękuje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności