Skocz do zawartości
Shivon

Imperium Galactica

Rekomendowane odpowiedzi

250px-Imperium_Galactica_Coverart.png

IMPERIUM GALACTICA
The Universe Is Yours. If You Can Handle It.

 

 

W skrócie:

Imperium Galactica to rozbudowana strategia, której akcja rozgrywa się w przestrzeni kosmicznej. Pod względem stylu rozgrywki łączy w sobie elementy gatunku RTS oraz turowego rozwoju opartego o zasadę 4X: ekspansja, eksploatacja, eksploracja i eksterminacja. Wcielamy się w rolę Dantego Johnsona. Powierzono mu kontrolę nad trzema koloniami: Achillesem, Naxosem oraz San Sterling. W celu ich obrony otrzymujemy do dyspozycji kilka statków kosmicznych. Naszym głównym celem jest zapewnienie dominującej roli rasy ludzkiej w zamieszkanej przez obce cywilizacje przestrzeni.

Gameplay:

https://www.youtube.com/watch?v=afWe77wTbuk

Ode mnie:
 

Jakby co, mam i oryginalną, dwupłytową wersję na MS-DOS'a, jak i otwartoźródłową wersję OpenIG, uznaną przez Digital Reality. :woot:

DOWNLOAD:

https://github.com/akarnokd/open-ig

Edytowane przez Shivon
Wymiana linka - parsery są ostanio coś niesprawne...

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wymieniłem filmik.

Spoko - prócz języka Wiktora Orbana spokojnie można grać w EN ^_^


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja - Nordic Games wykupiło Imperium Galacticę i parę innych IP:
http://www.nordicgames.at/index.php/article/galactic_ip_rescue_operation_aka_new_franchises_acquired


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię czasem popatrzeć na takie starocie, bo grać już ciężko zazwyczaj. Wiele się zmieniło przez lata rozwoju gier i przyzwyczajenia często nie te.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce wesprzeć nowego właściciela praw do IG, to GOG.com rozpoczęło sprzedaż:

www.gog.com/game/imperium_galactica

Aczkolwiek to stawia pod znakiem zapytania przyszłość OpenIG... :/


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga - Imperium Galactica 1 i 2 są już na Steamie:

Imperium Galactica - Steam Store

Imperium Galactica 2 - Steam Store


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak dwójka wyszła i człowiek się jarał jak flota Stannisa że fajne, ale nie miał sprzętu który by to pociągnął w zadowalającym stopniu :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2017 at 03:31, Nebthtet napisał:

Pamiętam jak dwójka wyszła i człowiek się jarał jak flota Stannisa że fajne, ale nie miał sprzętu który by to pociągnął w zadowalającym stopniu :)

Teraz będziesz miała szansę to sprawdzić - sam wówczas grałem jedynie w demko na telewizorze kineskopowym w czasie jak komp mielił film z MP4 na Xvid (czasy Pentium IV) :P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności