Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, od czasu mojego ostatniego posta wiele się zmieniło. Pojawiły się Skill Tree oraz mech Javelin no i... opuściłem LMW.

No cóż, trzeba iść dalej, nie? :D

Pomyślałem o stworzeniu jednostki AterDraconowej, jak poniżej (Wybacz Amb3r, ale pełna nazwa jednostki i jej tag się nie mieściły - w obu przypadkach brakowało 1 (jednego) znaku. :pinch:):


MWO_05.20.2017-22.47.09.jpg

 

Ale musiałem przerwać moje działania, bo oto Molten Metal (a raczej ktoś z jego ekipy) dał mi zaproszenie do swojej jednoski. I ją przyjąłem, bo ostatnio z nimi gram, i jest świetna zabawa :D


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Shivon @Amb3r mamy konkretne zasady w Kodeksie odnośnie tworzenia Familii, trzymajcie się tego proszę. Poza tym proszę o niezmienianie nazwy bez akceptacji DM - nazewnictwo ma być jednolite wszędzie - tak więc nazywamy się Ater Dracones i korzystamy ze skrótu AD, możesz to zmodyfikować dodając do tagu np. myślniki. Wymyślne nazwy możecie sobie dorabiać dodatkowo w RP story które mogę Wam wrzucić na stronę. Branding ma być spójny.

Może warto spopularyzować temat w naszym grajdołku, to będziecie mieć więcej "naszych" do wspólnej gry.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie @Nebthtet - to był jedynie szkic, unit nie powstał (jak mówiłem) ;)
Ale dzięki :D


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to zdziwiłem się wzmianką w temacie gry, w którą nie grywam.

Ja tu tylko za konsultanta robiłem. I zgadzam się, że jednolita nazwa i wyrabianie marki to sensowna rzecz.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I żeby nie było niedomówień - jak najbardziej jestem za tym żeby zakładać kolejne Familie, ale róbmy to po prostu z głową :)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Shivon
      Znacie może ShadowRun'a? Grę Jordana Weissmana z nieistniejącego już FASA Corp.? 
      A może Necropolis? A może Strikefleet Omega, lub Golem Arcana na Androida?
      Jeśli tak, to zapewne znacie Harebrained Schemes - to oni stworzyli te wszystkie powyższe tytuły, a teraz zabierają się za drugi z tytułów spod szyldu Jordana, aktualnie prezesa HBS:


      Tak jak w Shadowrunie, w BattleTechu będzie można grać mechami (choćby z MwO) w strategii turowej, gdzie każdy naprzemiennie wykonuje swoje ruchy.

      VIDY:
      LINKI:
      Strona Główna
      Wiadomość od wydawcy

      Polecam, Shivon aka ManganMan 
    • Przez Shivon
      MECHWARRIOR V: MERCENARIES
      (ogłoszony w grudniu 2016r. podczas Mech_Con 2016, przewidywana premiera: rok 2018)

      W skrócie:
      Fabuła ma miejsce w roku 3015, pod koniec Trzeciej Wojny Sukcesyjnej, którego celem (jak dwóch poprzednich) jest zdobycie przez pięć Domów Sukcesyjnych władzy na innymi.
      My występujemy jako świeżak w jednostce najemniczej, a naszym celem jest - przeżyć i zarobić na siebie i swoją jednostkę.
      Gra jest tworzona na bazie Unreal Engine 4.
       
      LINKI:

      Strona: http://mw5mercs.com
      Wiadomość z branży: http://www.pcgamer.com/mechwarrior-5-announced/?utm_content=bufferc7023&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgamerfb (Dzięki Azra o7)
    • Przez Nexus
      Z poprzednim tytułem trochę nie wyszło za to może tym kogoś zaskoczę bo przyznam że grałem w betem i jestem zainteresowany.
      Premiera dzisiaj czyli 14.12.2015r. na Steam
      Jeśli nie widzisz na Steam opcji pobierz można spróbować z ich strony pobrać lanchera co sam uczyniłem:
       
      Attention Operatives,
      We are happy to announce that players who participated in our Closed Beta test and reached at least level 2 will receive immediate access to the game once Early Access goes live on December 14th as well as their exclusive beta tester weapon skin!
      To start playing First Assault follow the below instructions:
      Download and install the Nexon Launcher For those with a Nexon America account, download the launcher here For those with a Nexon Europe account, download the launcher here Update your First Assault game client by clicking “Update” After the update completes, click “Play” and you will enter the game!   *The game will be in "Maintenance" mode and not playable until we make it live on December 14th Players who did not reach level 2 in Closed B
       

       
      Taki tam rasowy odmulacz...
       
    • Przez Shivon
      Dlaczego te gry?
       
      Gdyż:
      a) Jestem związany ze środowiskiem BattleTechowców, więc niegranie w nie byłoby świętokradztwem.
      b ) Obie gry są tak zajefajne, że niegranie w nie byłoby świętokradztwem.
      c) Silniczek w obu grach był potem użyty w... Freelancerze  
       
      Vid:
       

       

       
      Link: --BRAK-- (kiedyś był Mercenaries za free, z autoryzacją Microsoftu... )
       
    • Przez CPAS
      Czy gra ktoś z Państwa w tę oto grę?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności