Skocz do zawartości
Kasticzkowsky

Witam (Kasticzkowsky)!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich komandorów/ki. Mam pytanie odnośnie SC, a mianowicie jaki package warto zakupić. Drugie pytanie mam odnośnie Waszych wrażeń SC, chodzi mi tu o różnice w stosunku do Elitki. Nie pytałbym się o to, ale większość forum mam aktualnie zablokowaną. 

Pzdr,
Cmdr Kasticzkowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy się przywitać, wtedy się forum odblokuje :) Także witaj, a pytania zadawaj w odpowiednim dziale :)


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden post i będziesz mógł założyć temat gdzie trzeba ;) (hint: forum o Elite jest dostępne ;))


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum @Kasticzkowsky !

Zachęcamy do częstego odwiedzania i aktywnego udziału w życiu jego społeczności, na każde zadane pytanie na pewno otrzymasz odpowiedzi jest tu sporo doświadczonych graczy SC :D 

 

2 godziny temu, Jazz napisał:

Witaj, mnie na temat Elitki nie wolno się wypowiadać ;) za agresywny ponoć jestem :D

 

W jakim sensie agresywny ? Bo jako początkujący gracz w ED, szukam agresywnego nauczyciela ( latam na Hotasie ) :) 

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Tommy Rich napisał:

W jakim sensie agresywny ? Bo jako początkujący gracz w ED, szukam agresywnego nauczyciela ( latam na Hotasie ) :) 

Może być agresywny, ale w innym sensie :P
Btw Tommy, czytaj wiadomości.


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowy przybyłych na forum! :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Rozwój SC obserwuję już bardzo długo. Myślę że z chwilą wejścia Alpha 2.0 pojawiła się na tyle rozwinięta treść w grze , że to dobry moment na rozpoczęcie przygody. Oczywiście od razu pojawiły się pytania typu jaki pakiet zakupić żeby nie okazało się, że nie mam do czegoś dostępu, czy np jaki kontroler sprawdzi się najlepiej do sterowania statkiem. Jako że strona Star Citizen Polska to potężne kompendium wiedzy, a co najważniejsze w języku ojczystym, z pewnością znajdę odpowiedzi na swoje pytana.

Pozdrawiam

Sordan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Dnia 14.12.2015 at 01:08, Tommy Rich napisał:

W jakim sensie agresywny ? Bo jako początkujący gracz w ED, szukam agresywnego nauczyciela ( latam na Hotasie ) :) 

O tym też mi nie wolno mówić ;)


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Larva
      Cześć wszystkim, jestem Larva
      Chciałem się przywitać i podziękować niektórym osobą za dotychczasową pomoc (one będą wiedzieć)
    • Przez Yodokus
      Uwaga, jest już pierwszy odcinek  szczegóły na YT. Miłego oglądania.
    • Przez SATAN
      Witam wszystkich,
      jestem Gracjan mam 32 lata i obecnie mieszkam w woj. lubuskim. Star Citizenem interesuje się od ponad roku, a od paru miesięcy należę do grona szczęśliwych posiadaczy własnego statku:)).  
    • Przez Chudy
      Witam Mechanix z tej strony! Dopiero zaczynam zabawę z Star Citizen, a że w grupie raźniej to zawitałem do was:)
    • Przez Valla
      Witam szanownych forumowiczów. Mam na imię Michał. Jestem osobą w średnim wieku. Od jakiegoś czasu śledzę postępy produkcji "Star Citizen". Uznałem, że już nadszedł czas by zainteresować się dokładniej tematem i wraz z Wami przygotować się na nadejście jakże oczekiwanej przez nas gry. Mam nadzieję, że poznam tu ludzi podobnie myślących jak ja i wyznających podobne zasady moralne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności