Skocz do zawartości
Frosty

No i pykło 100 milionów

Rekomendowane odpowiedzi

Szybko dziś poszło, kilkanaście tysięcy, ciekaw jestem czy dostaniemy coś z tej okazji :tongue:
https://robertsspaceindustries.com/funding-goals

Edytowane przez Froster

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

tak, kolorową rozetkę do hangaru... :drool:

żarcik,

swoją drogą mogli by coś rzucić swojej wiernej trzódce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, może jakąś grę na PC by za to zrobili :teehee:


STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może jest coś o czym nie wiemy i na sklepie jest coś specjalnego ?

Dziwnym trafem od soboty, codziennie przybywa 100k $, czyżby tyle osób zwlekało z zakupem pakietów do wydania SC 2.0 ?  A może tak wzrosło zainteresowanie SC przez publikację licznych filmików z najnowszej alfy ?

Przeszukując sklep RSI jedyną różnicę widzę tylko w obecności Avengera Titana w sprzedaży z 6 miesięcznym ubezpieczeniem. 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SC 2.0 i 2.1 przekonuje, że to nie scam. Widać włożony wkład pracy - jesteśmy już za półmetkiem. Zmiana przeliczników walut mogła też dodatkowo zmobilizować Europę. Obecny przelicznik, trochę neutralizuje efekt podatku, ale RSI chyba zaczyna bać się pozwu EU i woli nie przeciągać struny. EU na pewno zacznie egzekwować kary za zaniżanie przeliczników walutowych - w końcu głównym celem tych przepisów było obniżenie atrakcyjności importu spoza UE.

Tak na marginesie. Była kiedyś taka seria zapowiedzianych/głosowanych bonusów, za kolejne przekroczenia - lepsze silniki, radary, kosmiczna roślinka itp. Nie wiecie, czy to miało działać jako bonusy na konta (podobnie jak zbroja ORC MK9), czy raczej jako opcja w sklepach, do nabycia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Nie bluźnij. Obecny stan to tak na oko 15%. Gdzie ekonomia? Gdzie produkcja? Gdzie górnictwo? Gdzie transport? Gdzie proceduralne planety i miasta na nich? Gdzie cała reszta statków? Gdzie zapowiadane 100 systemów? 

To wszystko przed nami :) Miejmy nadzieję że o Alpha 3.0 za pół roku jak będzie kilka gotowych systemów i będzie można coś przewozić i pohandlować będzie można powiedzieć że to półmetek :)

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem niepoprawnym optymistą i przyznam że faktycznie to co teraz jest nawet z pojawiającymi się błędami to perełka sama w sobie wśród innych produkcji które często szczycą się mianem finalnego produktu a są całkowicie niegrywalne o kosztach produkcji nawet nie wspomnę.  

Fakt ze to co zmobilizuje wszystkich do całkowitego zapadnięcia się w odmętach kosmosu to wersja która pozwoli zarabiać i zdobywać trofea na takim poziomie aby jedyne co nas irytowało to brak skilla i niefart ale na to chyba jeszcze trochę poczekamy. 

A tak BTW czy to prawda co mi gdzieś kiedyś przemknęło, że bo otwarciu bety to wszystko co się zarobi i zdobędzie odziedziczy się w wersji finalnej czyli obędzie się bez sczyszczenia statystyk i kont. Szczerze powiem, że już widać zalążki zbieractwa bo w nie wiem czy ktoś zauważył ale w tej nowej misji dodanej w PTU 2.1 w kwaterach oprócz tabletów z zapisanymi notatkami głosowymi leżą elementy dekoracji hangarów całkowicie zapakowane :drool: niestety nie da się ich jeszcze zbierać a szkoda.

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Ostatnio o tym czytałem, i z tego co pamiętam, CIG nie planuje czyszczenia kont po minięciu 1/2 czasu bety. Wcześniej mogą się zdarzyć ze względu na balansowanie/exploity/bugi etc, ale po upływie połowy jej czasu nie powinniśmy uświadczyć wipe.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak to jest w końcu? Ja słyszałem, że ostatni wipe ma być po operacji Pitchfork, a nie pół bety czy inne dziwne terminy. W ogóle co to znaczy 1/2 bety? Gdzieś jest napisane ile beta ma trwać czasu? Nie rozumiem tego co piszecie :P

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaraz dlatego wspomniałem, że dobrze by było aby to dokładnie określili bo skąd mamy wiedzieć kiedy będzie połowa bety.

Jak dla mnie to do balansu mają PTU i alfę, a jak ogłoszą betę to co zwędzisz albo zarobisz to twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexus zależy jak duża będzie Beta i ile będzie trwała... Chciałbym natomiast, żeby pitchfork się odbył i to było pewnego rodzaju wipem, szczególnie w klasie sprzętu jaki będziemy posiadali. Jeżeli ktoś nie będzie chciał wziąć udziału w walce przeciw Vandulom to powinno zawitać do niego żandarmeria, powiedzieć krótko "Military needs your craft" i z dobrodziejstwem inwentarza zabrać to na wojnę.

Jedynym sposobem zachowania majątku byłoby przetrwanie Pitchfork ;) lub schowanie go gdzieś w kosmosie...

Jeżeli nie będzie im się chciało w to bawić, to czystka na poprzez restart wszystkiego tez może być ;)

Boję się, że początkowe systemy zszabrujemy w Becie do zera i nie będzie już nic ciekawego dla graczy z zasadniczej wersji gry w lokacjach początkowych.. Nowych graczy natomiast będzie przyciągała rozrywka w bezpieczniejszych systemach i stopniowe eksplorowanie świata ;) Dlatego jakiś wipe musi być..


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Dla mnie, jak na CIG to i tak ten termin jest mega dokładny :P Wipe będzie nie wcześniej i nie później jak po operacji Pitchfork :P Nawet jak by to wydarzenie ogłosili na miesiąc przed to jest to dla mnie OK. Dokładniejszych wytycznych mi po prostu nie potrzeba. Po co się spinać i oskarżać CIG, że znowu nie dotrzymali terminu? :P

@Meandester Z tego co czytałem to nie będzie możliwości zachowania niczego. W operacji brać udział możesz, ale nie musisz. Tak jak napisałeś, military needs your ship i koniec, tak czy siak czyszczenie serwerów zaliczysz :D Także lepiej brać udział w tym największym chyba stress teście.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

@zaraz teście który spali wszystkie serwery i będziemy rok czekać, żeby je odbudowali... ;) 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Tą są bonusy do konta, które nie są jeszcze przyznane. Należą się wszystkim tym, którzy wspomogli grę swoim zakupem przed terminem danego osiągnięcia czy głosowania. Czyli identycznie jak zbroja ORC MK9, CIG mógł to od razu dodać jako pozycja bez obrazka ale ma ważniejsze sprawy niż zajmowanie się pierdołami, więc pewnie pojawi się to w naszych hangarach jak będzie gotowe do prezentacji w silniku gry ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitchfork ma być na sam koniec bety, z max miesiąc przed premierą. Wipu ma po nim właśnie nie być, przez co w CIG będą musieli to jakoś zaimplementować w lore. A przejęte/stracone systemy takie zostaną, o ile po premierze znowu ich nie stracimy czy odbijemy. :P 

Ale jak będzie to tylko CR może wiedzieć :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam skąd taki entuzjazm w naszej małej Społeczności :tongue:

Wydaje mi się, że dopiero za 12 miesięcy będziemy się martwić Operacją Pichfork, Betą i zyskami bądź nie w jej uczestnictwie ... To przecież jednak nadal CIG i perfekcyjny w każdym calu Pan CR ... :devil:

Będzie fajnie jak w przyszłym roku pogramy  w pierwszą część kampanii SQ42 ...

Ponieważ zbliża się koniec roku a to tzw "czas podsumowań" - pamiętacie rozkład jazdy z BAFTA sprzed 11 miesięcy ?

Trochę opóźnienia w pewnych kwestiach mamy :) Choć i tak dobrze, że wydano PU ... :thumbsup: Liczę, że teraz będzie "z górki" a 12 miesięcy przeleci jak przy użyciu Quantum Drive

AbwDZ0w.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największe opóźnienie zalicza moduł FPS, Suqadron42 też pewnie wyjdzie za parę miesięcy ( pewnie za 6 ;) ). Kompletnie oderwany od rzeczywistości wydaje się termin ukończenia gry w roku 2016, no chyba że pod tym terminem kryje się - zamykamy sklep jaki teraz znamy, sprzedajemy tylko cyfrowe kopie gry jako preordery ( bez statku, osobno Star Citizen i SQ42 ).

Oczywiście preordery mogą nie mieć dostępu do bety ale kto ich tam wie, pełny start za 11 miesięcy wydaje się zupełnie oderwany od rzeczywistości.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. FPS już jest, ale w innej formie niż zakładano, czyli nie w osobnym module ale jako integralna część Alpha 2.0

2. Social module jest jako osobny moduł i to prędzej alpha niż beta bo jest tylko 1 lokacja.

3. Zamiast pierwotnej Areny Commander 2.0 i Persistent Universal Alpha jest coś pośredniego co można nazwać AC 2.5/PU pre-alpha

 Jedyne co im się całkowicie nie sprawdziło z tych zapowiedzi to SQ42, tu nie mamy nic.

 

A właśnie co z tym Star Marine? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Star Marine miało być właśnie zapowiadanym modułem FPS.

Jeśli by iść przedstawionym przez Ciebie rozumowaniem, to FPS mamy od 2 lat, bo w hangarze mamy przecież widok FPP i swego czasu można było tam strzelać z pistoletu laserowego, czyli było FPS ;)   


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Martwi mnie to że CiG jest w kropce / między młotem a kowalem w kwestii Social Module. Od początku było planowane planetside / social module jako odrębne izolowane lokacje do których dostajemy się przez ładowanie, patrz Freelancer. A tu nagle okazuje się że można to zrobić bez ładowania manualnie lądując. Co zrobi teraz CiG? Dociągną zaplanowaną robotę do końca czy będą przenosić lokacje na proceduralnie generowane planety?

Jak ktoś pilnie ogląda i czyta wszystkie nowinki od CiG to może znalazł odpowiedź na to pytanie?

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duża część pracy przy takiej grze to tworzenie narzędzi. Np. nikt nie będzie od zera generował każdej  ze 100 planet, tylko raczej stworzy edytor automatyzujący wiele czynności. Patrząc na to co mamy zakładam, że narzędzia już  są, więc praca będzie posuwać się coraz szybciej. Oczywiście mogę się mylić, ale mam wrażenie, że w ostatnich miesiącach widać zauważalny wzrost tempa pracy. Chciałbym wierzyć, że zaczną teraz nadrabiać opóźnienia :) Odnośnie SQ42 to podejrzewam, że data wydania jest mocno zależna od skończenia nagrywania filmów. CR kocha reżyserski aspekt gry, jak widać po włożonych zasobach. Zresztą mi to odpowiada, bo liczę, że dzięki temu SC ożyje w naszej wyobraźni, czyli uzyska to czego najbardziej brak Elite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności