Skocz do zawartości
Nebthtet

Star Citizen Alpha 2.0 jest LIVE!

Rekomendowane odpowiedzi

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A miałeś błąd aplikacji po którym to robił się czarny ekran, a którego nie dało się już wyłączyć ( jedynie reset ), przez to wcale nie chce mi się grać w SC :( 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich Ja mam często, tak zwany miękki crash. Pomaga Ctrl+Alt+Delete i wyloguj ewentualnie jak masz Windows 10 to klawisz Windows + D, klikasz na czarnym oknie z SC PPM i dajesz Przenieś na > Nowy pulpit i zamykasz już sobie "normalnie" z menadżera zadań.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak samo. Chyba w 99% po zakończeniu gry i próbie wyjścia do pulpitu czarny ekran. Tak jak @Quelennapisał pomaga Ctrl+Alt+Delete i zabicie procesu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ingame dopisywać frendów do listy? Owszem jest coś takiego pod chyba F10 ale jak klikam add to niemożna nic edytować ani dopisywać.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F11 > Alt + Spacja > ruszasz myszką i klikasz gdzie tam chcesz i wpisujesz nazwę kogo tam chcesz i klikasz w Add.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, jestem niemoralny. Ale nudziło mi się... Bardzo...

PS, jak kiedyś mnie zobaczycie w Glaive, to nie wsiadajcie do żadnego Connie. :P 

Ej... Czemu mi głupi jutub zrobił z 1080 jakość kartofla? :<

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Genialne że też sam nie wpadłem na pomysł z przeniesieniem na inny pulpit, bez tego tricku zwykłe zabicie aplikacji nie działo, dzięki ! :D 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zerat_KJ Jak mi powiesz jak wywalić całkiem dźwięk z filmiku to usunę :P 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli zaczynam czuć moc SC ;) ludzie się zaczynają ogarniać. Dziś z jakimś gościem pośmigaliśmy razem hornetem, fajnie było. Troszkę muszą ustabilizować grę bo czasem świruje jednak widać już ogrom włożonej pracy.

Na tym etapie co jest udało się parę razy skrzyknąć na czacie i wspólne akcje porobić, tylko mega ciężko z działek w coś trafić, szczególnie na retaliatorze ;/ Jakoś z Conni szło mi łatwiej w namierzaniu wroga.. Najlepsze jest to, że Connie została dobita przez Aurorę :P 

Zacznę nagrywać akcje i wrzucać na YT bo w końcu coś się dzieje i na tyle zoptymalizowali (albo nie wiem co zrobili), że mój komp daje radę ! :D 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Meandester Uważaj, jesteś o krok od odnalezienia samego siebie w tym temacie: http://star-citizen.com.pl/forum/index.php?/topic/505-anonimowi-citizenolicy/ :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Quelen ja już tam jestem... :

Meandester wstaje z krzesełka:

"Nie kupowałem nic z CIG od 1,5 m-ca" , Aterdracon klaszcze i skanduje: "3maj tak dalej! Brawo! "

Meandster jednak czuję, że pokusa rośnie tam gdzieś z tyłu głowy.. Niczym ślimak powolutku systematycznie przebija się w kierunku obszaru mózgu pamiętającego pin do karty.. Pewnie tam przycupnie. Uda, że jej nie ma.. Troszkę poczeka na wypłatę oraz dogodny moment...


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obywatele kosmosu mam pytanie..

Jak to jest z tym setupem uzbrojenia z Hangaru i Universe?

Na 4 próby raz tylko udało mi się uzbroić Horneta tak jak ja chciałem.. Napiszę co robię:

  • Odpalam grę
  • Odpalam Hangar
  • Ustawiam uzbrojenie na Hornecie (podwójny gimbal pod nosem + działka) i zmiana działek pod skrzydłami.
  • Doładowuje działka ammo
  • Idę do winy i odpalam port Olisar
  • Wywołuje Horneta i widzę, że mam podstawowe działka którymi trzeba się nawalić, żeby coś ubić...

Co robię źle? Może po prostu gra ma jeszcze swoje i fochy? Dajcie znać ;)


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Sugeruję:

1. usunąć zawartość folderu user,

2. uruchomić grę załadować hangar ustawić config i zamknąć grę,

3. odpalić ponownie i sprawdzić w hangarze czy ustawienia trzymają, 

4. jeśli trzymają odpalić Olisar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexus, jak wlazłem do Hangaru to setup czekał tylko do Olisar nie chciał się załadować :/

Wydaje mi się, że może net jest moim problemem i grafika :/ Niby wszystko cacy ale czasem mam mega dropy i teleportujące się jednostki :/ Pozostaje czekać aż się polepszy..


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też macie taki problem że wstawiacie statki do hangaru ( w przeglądarce ), wchodzicie do gry a tam ich ułożenia nie zapamiętało i są same puste sale ?


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

U mnie w PTU 2.1 środkowy jest pusty pozostałe są zapełnione natomiast w LIVE wszystko jest na swoim miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

potwierdzam, mam identycznie

@Meandester jest jeszcze mały niuans, a mianowicie mi działa wszystko ale na PTU 2.1 bo aktualnie 2.0 live nie posiadam i może tu jest problem.

Będzie trzeba poczekać do uwolnienia 2.1 i wtedy się zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Możliwe że jest to bug występujący tylko u niektórych użytkowników, no cóż, na razie trzeba z tym żyć :( 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności