Skocz do zawartości
Nebthtet

Star Citizen Alpha 2.0 jest LIVE!

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy tylko info od CR, że będzie http://www.twitch.tv/cigcommunity/v/29395055?t=1h12m29s

Cała reszta to spekulacje w stylu latający Freelancer, Vanguard itp itd ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas odpalać i testować:D

Widzę że od 1.3 zmieniło się tylko tyle że mam 2x mniej fps. Dalej mam freezy i crashe -.-

Edytowane przez PanKrolik

MOBO: MSI B85-G43 Sc | CPU: I5-4570 3.6GHz | RAM: Kingstone HyperX 16GB 1600 CL10 (2x8 DC) | GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G |
HDD: Seagate 1 TB 7200rpm | SDD: Crucial MX200 | PSU: Be Quiet! Pure Power L8-CM-630W | LCD: BENQ 21.5" LCD G2220HD | OS: Windows 10 Pro x64

IO9k0oz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w dupe, ale przespałem newsa. Nie płacz @Nebthtet u mnie będzie się ściągało, oczywiście przy dobrych wiatrach, jakieś 1.2 MB/s. I to dopiero po 24, wtedy nie mam limitu transferu.

Lepiej odinstalować 1.3 i zainstalować od nowa ?


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Its alive! Ssało się 5 minut po tym jak przerzuciłem z Test do Public :P 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinni byli to trochę wstrzymać. Trochę przykro jak jakiś popularny streamer wskakuje na godzinę i nieumiejąc nic zrobić, obserwując drop do 20 fps zaczyna wyśmiewa grę , a widzowie mu adorują w tym :)

Edytowane przez Obrońca Zbanowanego Zgudiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie (low, bez .cfg) po pierwszym respawnie mam 60 fps. Z czasem spadają do 30-40. Po śmierci i respawnie czasem jeszcze spadają, do 15-25. Ale przynajmniej crashe i Code X są rzadsze. 

Największym minusem jest banda nowych graczy którzy muszą się wystrzelać i chwilowo ciężko jest spokojnie porobić questy. Tak było na początku i w PTU, nie dziwi mnie więc to. Z czasem zaczną się zgadywać na czacie i zamiast do siebie strzelać razem pograją i porobią misje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba tak nie zadziała, bo mi pokazywało na liście kontaktów, że jesteś na B19 :P 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mam dylemat, na 1.3 nie chciało mi się już męczyć, to miałem przerwę. Teraz mnie wciągnął FFXIII-2 i muszę się jakoś sklonować, bo nie wiem co lepsze ;p

ps. co dziwne u mnie zasysa max łącza

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Z tego co wiem i jest na RSI to:

  • New additions
  • The Million Mile High Club: This is an exclusive bar that will be accessible (for the time being) via the Hangar elevator. It is only accessible to early backers who pledged for a top-level package.
  • Character Customizer (armor / Clothes)
  • Increase number of supported players
  • FPS cover system
  • FPS Starts/Stops
  • FPS Aim/look pose separation
  • Physicalized EVA
  • The Freelancer's cockpit
  • Improvements
  • Holotable improvement
  • Main menu art
  • FPS Hit reaction
  • FPS No weapon locomotion
  • FPS P4AR polish
  • FPS ArcLight polish
  • SPACEFLIGHT UI optimization
  • SPACEFLIGHT Focus Mode polish

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec z freezami i crashami. Pomogło... Zmiana win7 na win10 :D


MOBO: MSI B85-G43 Sc | CPU: I5-4570 3.6GHz | RAM: Kingstone HyperX 16GB 1600 CL10 (2x8 DC) | GPU: MSI GTX 970 Gaming 4G |
HDD: Seagate 1 TB 7200rpm | SDD: Crucial MX200 | PSU: Be Quiet! Pure Power L8-CM-630W | LCD: BENQ 21.5" LCD G2220HD | OS: Windows 10 Pro x64

IO9k0oz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

I uj bombki strzelił, świąt nie będzie a @Tommy Rich się wkurzy bo już nie dostanie klubu wraz z paczką :( Buuu :( 

PS, jak zobaczycie Glaive lecącego na was z wysuniętymi ostrzami, to uciekajcie, zabijam tym cholerstwem na strzała Connie w idealnym stanie z pełnymi tarczami :D 

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z moim netem to do końca niedzieli zassam ;) jak tam w kosmosie? Wszystko gra? :P 


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CTD. I jeszcze jakaś menda zawinęła mi Connie (która ma problemy z clippingiem w pobliżu windy towarowej...)

Ech, trzeba czekać.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie statki mają problem z fizyką, bo jeśli się chodzi po statku podczas lotu, to traktuje gracza jakby nie był w środku tego statku przez co wylatuje na zewnątrz. Np wstajesz z fotelu pilota gdy statek mknie 200m/s i zaraz po zakończeniu animacji ty jesteś w kosmosie a twój statek se leci dalej :P 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu akurat draństwo stało na padzie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem wątek w issue council odnośnie listy serwerów i tego jak trudno się wbić choćby w 2 osoby na jedną instancję. W kupie siła więc może pomożecie zwiększyć licznik? :D 

https://robertsspaceindustries.com/community/issue-council/star-citizen-alpha/SC-3412-Suggestion_about_server_list_in_main_menu

Edit: marudzą ludzie że to nie w issue council tylko na forum, więc wrzuciłem temat i tam :P

https://forums.robertsspaceindustries.com/discussion/303647/suggestion-about-server-list-in-main-menu

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

To chyba problem całej fizyki w tej wersji, w hangarze szafka z dobrami na piętrze potrafi mnie wystrzelić w powietrze tak że albo trafię na lampę albo dolecę do akwarium !

Poniżej dowody ( nawet wiem jak to powtarzać ) :D

5aVANKl.png

m7T8Zrm.png

htfU0bf.png

BIpAHZA.png


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tommy Rich To podziel się sposobem :D 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności