Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Hard Reset Redux za 3 euro w przedsprzedaży na Steamie.

Na stronie piszą, ze to dla lojalnych fanów, którzy wcześniej kupili, ale ja nie mam żadnego wcześniejszego.

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Goomich napisał:

Hard Reset Redux za 3 euro w przedsprzedaży na Steamie.

Na stronie piszą, ze to dla lojalnych fanów, którzy wcześniej kupili, ale ja nie mam żadnego wcześniejszego.

Dziś już cena jest 17,99€ 

Więc albo to był jakiś błąd albo pracownicy Steram szybko zmienili cenę :( 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nox i Getaway do Battlefield Hardline za darmo: https://www.origin.com/pl-pl/store/free-games/on-the-house


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! Świetna promocja. Jeśli ktoś ma ochotę pograć w strzelankę, gdzie myślenie jest nieco ważniejsze niż refleks polecam (potaniało o 100 zł!)

Jeśli ktoś się skusi może napisać do mnie PW. Z chęcią pomogę ogarnąć grę i pogram z normalnymi ludźmi. 

Gra miała 3 problemy: 
- nie działający matchmaking (już działa zadowalająco)
- zaporową cenę (zobacz post wyżej)
- Słaby system anti-cheat (to pozostaje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekendowa promocja ‪#‎wsamopoludnie‬ to 34-calowy monitor LG, z matrycą IPS o proporcjach 21:9 - znakomita propozycja dla tych co lubią duuużo widzieć w grach :D
Kodem LG34 obniżycie jego cenę o 200 zł + darmowa dostawa:
▶ https://goo.gl/nbXy5S
Kod ważny do 6 czerwca do południa lub do wyczerpania zapasów.


Użytkownik zbanowany permanentnie za wandalizm, łamanie regulaminu i brak RiGCz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna można zaimportować część gier z STEAM do GOG.com.

Dostępne gry:

Spoiler
  • Bit Trip Runner,
  • Braid,
  • Breach & Clear,
  • Breach & Clear: Deadline,
  • Broken Sword: Director’s Cut,
  • FTL: Advanced Edition,
  • Galactic Civilizations III,
  • Mount & Blade,
  • Project Zomboid,
  • Saints Row 2,
  • Shadowrun Returns,
  • Sherlock Holmes: Secret of the Silver Earring,
  • Surgeon Simulator 2013,
  • The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut,
  • Wiedźmin: Edycja Rozszerzona,
  • The Witness,
  • To The Moon,
  • Trine Enchanted Edition,
  • Two Worlds,
  • Unreal Gold,
  • Unreal Tournament GOTY,
  • VVVVVV,
  • Xenonauts.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda zostało tylko 3 godziny do końca promocji ale może ktoś skorzysta ;) 

Na GOG można kupić kilka tytułów nawet o 85% taniej.

https://www.gog.com/promo/20160601_special_promo_gog_connect

 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam kod na 5% zniżki za zakupy w muve.pl. Kod działa tylko z grami i e-bookami, obowiązuje do końca dnia dzisiejszego.
5EDGAME

Btw, z poziomu GOG Galaxy można dodać za darmo System Shocka 2. Poza tym z okazji wyprzedaży można zbierać odznaki, XP i za to odblokować sobie darmowe gry. Więcej znajdziecie w zakładce Sklep w aplikacji.

Anomaly Korea za darmo: http://lowcygier.pl/darmowe/anomaly-korea-na-steama-za-darmo/

Edytowane przez Frosty el Banana
Kolejna promocja ;)

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Goomich napisał:

Zrobiłem 3100 punktów, a nawet mi na tych grach nie zależy. 

Ta za 30k punktów wygląda nawet ciekawie. Warto mieć na uwadze, że za gry CDPRed jest najwięcej punktów.

Edytowane przez Frosty el Banana

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia Piaski Czasu za darmo z okazji 30-tych urodzin Ubi: https://club.ubi.com/
Dodatkowo co miesiąc będzie inna darmowa gra, w sumie siedem.

Edytowane przez Frosty el Banana

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cdp.pl startuje Wielki Giermasz. Np Wiedźmin 3 przy zakupie przez PayPal 60zł.

Przy użyciu tego kodu promocyjnego (U2O-UAH-PCZ-ELA) przy zamówieniach powyżej 50 zł można zbierać punkty, które można wymieniać na gry, filmy i kupony rabatowe. Problem jest taki, że nie wiem dokładnie jak to działa i czy punkty za użycie tego kodu dostaje każdy, czy tylko pierwsza osoba, która go użyje (zamówienia nawet przez innych użytkowników się liczą na czyjeś konto). Ale zostawiam to wam, użyjcie jak chcecie. Jeżeli ktoś do wczoraj zapisał się do newslettera to otrzymał podobny kod.

Edytowane przez Frosty el Banana

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Humble Bundle z SNK czyli stare bijatyki, beat-them-upy, i shoot-them-upy w tym klasyka klasyki klasyków, obowiązkowa pozycja do zagrania chociaż raz w życiu dla każdego, kto się uważa za gracza: seria METAL SLUG! MISSION, ŁAN, START!

Edit: tak się podnieciłem, że nie dałem linka :D
https://www.humblebundle.com/neo-geo-encore?linkID=&mcID=102:57630e47486e54430a533c70:ot:56e75012733462ca898ca0b9:1&utm_source=Humble+Bundle+Newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=2016_06_20_Humble_NEOGEO_Encore_Bundle&utm_content=logo

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Quelen napisał:

Edit: tak się podnieciłem, że nie dałem linka :D

Jeszcze jeden edit powinien być: Nie podchodź bez pada do Metal Sluga :D 

Pamiętam to z podstawówki, jak na długiej przerwie się biegało do salonu gier, żeby popykać. Pierwszy tekken i metal slug między innymi :D A potem jak dorwałem MS na komputra to rozczarowanie, że na klawiaturze wcale tak dobrze nie idzie :D

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 19:00 przez 24h Limbo będzie do zgarnięcia za darmo na Steamie.

Poza tym wielka wyprz w Kinguinie. Polecam GRAVa, bo po taniości, pójdzie na tosterze i można się w to fajnie bawić, choć samemu z czasem lipa, co sam wiem :P

Dodatkowo Second Assault do BF4 za darmo.

Edytowane przez Frosty el Banana
Dzień okazji :P

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Frosty el Banana napisał:

Od 19:00 przez 24h Limbo będzie do zgarnięcia za darmo na Steamie.

Poza tym wielka wyprz w Kinguinie. Polecam GRAVa, bo po taniości, pójdzie na tosterze i można się w to fajnie bawić, choć samemu z czasem lipa, co sam wiem :P

Dodatkowo Second Assault do BF4 za darmo.

Limbo jest na zasadzie "PROMO 100% - bierzesz i jest twój".

A Drugie Uderzenie chyba mam...


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Shivon napisał:

Limbo jest na zasadzie "PROMO 100% - bierzesz i jest twój".

A Drugie Uderzenie chyba mam...

A co ja napisałem?


Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Frosty el Banana napisał:

A co ja napisałem?

No że jest do zgarnięcia, ale nie wspomniałeś o Nocnych oraz Społecznościowych operacjach do BF4 za free :P
https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-4/pc-download/addon/battlefield-4-night-operations
https://www.origin.com/pl-pl/store/buy/battlefield-4/pc-download/addon/battlefield-4-community-operations


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności