Skocz do zawartości
zaraz

iphone 5s - zmiana operatora

Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał ktoś kiedyś simlocka na ajfonku i próbował wsadzić inną kartę? Co się robi w takim przypadku? Poniżej screenshot z komunikatem. Czy to w ogóle jest simlock czy inne coś? :P

 

 

12333189_10207813237825808_977721306_o.jpg


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadaje się, że jeśli brałeś komórkę z naszych sieci (nie licząc Play) to raczej wszystkie będą miały simlocka. U zagramanicznych operatorów też zdarzają się im blokady, ale z tego co słyszałem od tak zwanych znajomych to nie ma na zachodzie żadnych problemów ze zdjęciem sima u operatora u którego się tfn nabyło.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mój jest z playa :D I teoretycznie nie powinien mieć simlocka tak jak mój poprzedni nie miał. A ten jakiś dziwny. Nie dość, że biały to jeszcze z simlockiem :P

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Z tego co wiem tylko Orange lockuje jeszcze słuchawki. Mój pierwszy iPhone (3GS) sprzed ładnych 5 lat był z Ery i nie miał blokady. Może porady [stąd] coś pomogą.

Na alledrogo swego czasu były też specjalne karty do tego o ile mnie pamięć nie myli.

@zaraz - play bez opłat powinien Ci zdjąć tę blokade. Oni nie robią problemów.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Nebthtet napisał:

@zaraz - play bez opłat powinien Ci zdjąć tę blokade. Oni nie robią problemów.

Potwierdzam. Nie robili problemu. Warunek taki, że musi być kupiony u nich. Żadnych papierów nie chcieli, może pani zauważyła, że trzymam ich umowę :P 

W każdym razie cała operacja trwała jakieś 7 sekund i karta od nowego operatora śmiga :)

Temat można zamknąć.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Shivon
      No więc Apple postanowiło wykołować sobie serialową adaptację Fundacji Isaaca Asimova. Zobaczcie w IMDB, kto jest producentem...
       
       
      Foundation (TV Series) - IMDb
      WWW.IMDB.COM With Cassian Bilton, Laura Birn, Jared Harris, Leah Harvey. A complex saga of humans scattered on planets throughout the galaxy all...  
    • Przez Nebthtet
      Będzie nowy serial o wyścigu kosmicznym - For All Mankind to alternatywna historia, świetna obsada... Nic tylko czekać na jesienną premierę.
       
    • Przez Nebthtet
      Jak chcecie pogadać o tym czy wolicie jabłka, zielone roboty czy okienka to tu jest na to miejsce (a nie mi śmiecicie w innych wątkach )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności