Skocz do zawartości
Zerat_KJ

Kolejne opóźnienie - kogoś to jeszcze dziwi?

Rekomendowane odpowiedzi

Dla niewtajemniczonych 
CR wczoraj podczas 10 4 C okreslil ze arena commander wyjdzie w 3 tydzien maja
Kogos jeszcze to dziwi ?  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">
Osobiscie nie potrafie zrozumiec dlaczego "na przelomie kwietnia i maja" - cytat z PAX, oznacza koniec maja ;p

ale serio .. to juz mnie nie dziwi, nie bardzo irytuje, bardziej smuci ze za bardzo chca to podrasowac jak na ALFA STAGE i dac nam w pelni sprawne "demko" bez zadnych bledow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wczoraj to usłyszałem i trochę mi mina zrzedła, miałem cichą nadzieję, że być może na majówkę a tu kupa... Zobaczymy, czy za 3 tygodnie nie będzie potrzebny kolejny tydzień lub dwa aby podłączyć wszystkich użytkowników i wszystkie serwery..


Zapraszam do wspólnego grania (Discord):

DISCORD.GG

Check out the LYNX CORP community on Discord - hang out with 185 other members and enjoy free voice and text chat.

Zapraszam do wspólnego grania (Guilded):

https://www.guilded.gg/i/bEzq3q6p

 

Jeżeli na start w grze chcesz dostać dodatkowe 5000 UEC (5$) skorzystaj z mojego "Refferal Code"  podczas rejestracji (wystarczy kliknąć w link->)STAR-4NYK-GPNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisales, ani dziwi ani irytuje. Jak zauwazyliscie, w ostatnim letterze z okazji 43 baniek napisal, ze cieszy sie z faktu jak to ladnie kazde elementy z roznych studio zchodza sie w calosc. Nie dziwie sie im, ze chca to mega dopracowac, od tego zalezy czy ich spala na stosie czy beda poklepywac po plecach. Z wszystkich premier (nie liczac relase) jest to najwazniejsza premiera jaka beda mieli. Zrozumiale ze chca miec juz ''dzialajacy produkt'' ktory kopie tylek. Przy tak dlugim okresie oczekwania (przy Blizzardzie to i tak pikus  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> ), kolejny tydzien, dwa, nie zrobi mi roznicy. Lepiej niech zloza te elementy porzadnie, zeby nie trzeba za chwile patcha :)


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Art .. oni maja do wyboru albo dac sie spalic przez dziennikarzy, ze maja bledy, albo przez 400 tys wkur..nych ludzi ktorzy czekaja na to od listopada

 

Ja wiem jedno ... bedzie dzialac lepiej niz battlefield 4 beta  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png"> Czekamy, tez doczekac sie nie moge.. mysle ze juz nie beda przekladac (bo by ich rzeczywiscie zjedli  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">)


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to się wydaje, że zadziała jeden z takich scenariuszy:

  • Będzie działać gites, ale będzie kilka rzeczy na krzyż i limity w grze.
  • Będzie trochę więcej rzeczy i... wszystko się będzie sypało, bo się okaże że tego nie przetestowali jak należy.

rpr13.png
Życie jest grą, śmierć to tylko zmiana planszy.
i5 6600K | Nitro+ RX 470 8G | 16G DDR4 | Asus Z170 Pro Gaming | PSU XFX XTR 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam, że wszystko będzie bardzo dobrze dopracowane. Już na PAX-ie nie było większych problemów (poza sprzętem), więc chyba po prostu chcą się pokazać z jak najlepszej strony i wszystko dopracować ponad stan alfy. 


4173473624.png

Sic itur ad astra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, na PAXie mieli tylko Hornety, tutaj wrzuca jeszcze poprawiona 300i (przerobiony kokpit troche) i Aurore. Wszystko juz przerzucone na PBR co mnie ogromnie cieszy. Najwiecej pracy mieli z hangarami pod PBR.


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
 
Nie pamiętam gdzie ale ostatnio była mowa o tym że poza nielicznymi wyjątkami wprowadzili content lockdown i teraz skupiają się na szlifowaniu pod release.
 
Swoją drogą są w trudnej sytuacji bo z jednej strony muszą jak najszybciej coś wypuścić by zadowolić pewną grupę graczy a z drugiej to co wypuszczą musi być jak najbardziej dopracowane by nie krzyczała inna grupa i przy okazji dobre wrażenia w znacznym stopniu przyczynia się do promocji gry. 
 
Jeśli chodzi o mnie to cieszę się że raczej idą w stronę jakości ale na pewno balansowanie tym wszystkim musi być stresujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sypać się będzie na 100% i tego oczekujcie. Nie ma szans na to aby testując wewnętrznie wyłapali wszystkie babole. Od tego mają pół miliona świrów którzy już wsparli projekt (nas)  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Opóźnienie mnie nie dziwi (tak jak pisałam na shoucie) - Blizz miał gorsze ale jak później przypier*** jakościowo contentem swoich produktów to wszystkim skarpety spadły.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyznam się, przekupiłem ich, bo akurat DOKŁADNIE 3 tyg Maja wypada mój 2 tyg urlop. Tyle wygrać!   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_cool.gif">   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_cool.gif">   Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_cool.gif">

 

 

Zresztą powiem Wam na pocieszenie stare prawidło, im dłużej, tym lepiej, jeżeli chodzi o gry oczywiście, a jak ktoś w gorącej wodzie kompany to niech idzie międzyczasie posprzątać w domu,ugotować coś, zagrać w warcaby itp.  :)

Edytowane przez Dratro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

A oni ci zrobią psikusa i wydadzą po twoim urlopie. xD


rpr13.png
Życie jest grą, śmierć to tylko zmiana planszy.
i5 6600K | Nitro+ RX 470 8G | 16G DDR4 | Asus Z170 Pro Gaming | PSU XFX XTR 650W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rpr13 Już obiecali że na pewno to będzie na mój urlop.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy zobaczycie! Przypomnę Wam to na mój urlop, hihi.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Zgadzam sie, dodac do tego nalezy ze widac ze sie nie obijaja, patrzymy im na rece, to nie tak ze przez nawet tydzien nie pojawia sie nowy kontent. Ja jestem zadowolony :D


trading fish? (ノ º _ º)ノ<><

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Zmora naszych czasów, kiedyś ludzie nawet nie wiedzieli co to jest wersja alfa, jedynie słyszeli o beta, a teraz jak powszechnym się stało że gry są wypuszczane w wersjach alfa, ludziom coś się w głowach poprzestawiało i myślą że wersje alfa to jest to samo co wersja beta, samo życie.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście się Twórcom nie dziwię (choć się z tego nie cieszę), że przekładają, przekładają i będą przekładać wydanie. Od tego przecież zależy kilka - kilkanaście kolejnych milionów USD od nowych graczy.

Jak wzrosło zainteresowanie po PAX-ie  - a nie ukrywajmy sama prezentacja marketingowo szału nie zrobiła - dodatkowy film na YouTube pokazał tylko trochę więcej.

Od tego jakie będzie przyjęcie tej Alfy i jakie materiały pojawią się w sieci zależy dużoooo zielonych na kontach no i mam nadzieję, że dla Nas klientów bardziej dopracowany końcowy produkt.

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mi to działać na nerwy. Jak dla mnie to powinni wydać to już w grudniu i pozwolić wszystkim testować oraz zgłaszać błędy - na pewno uporaliby się z naprawą błędów szybciej.

Po co w takim razie kupowałem statek z dostępem do alphy, skoro takowej nie będzie? Tak to oni wszystko chcą dopracować że wydadzą od razu pełną wersję, pomijając alphę i betę  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_sleep.png">

 

Zresztą i tak pewnie naobiecują, naobiecują po czym wyjdzie słabo zoptymalizowany crap który na high-endowych komputerach będzie wyciągał ~25 FPS'ów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba większość z nas wie jak to z ludźmi poniekąd testującymi wersje alfa gier bywa. Przynajmniej dwie piąte z nich nie raportuje błędów tylko jęczy jaka to gra jest dziurawa i niegrywalna. Każdy dzień odwlekania premiery DFM to tak naprawdę krok w stronę dopracowanej i stabilnej sieciowo(!) gierki.

 

Co do optymalizacji to chyba wymagane 16gb ramu mówi samo za siebie  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_blush.gif">


4173473624.png

Sic itur ad astra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

wiesz ze pierwsze wzmianki o DNF sa z 1997 ? Mam w domu gazetke z pierwszymi screenami

ja osobiscie liczylem ze bedzie na majowke i te 3 dni urlopu wykorzystam na cos kreatywnego .. nauke latania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności