Skocz do zawartości
Dako

plotka PTU 2.0 - data udostępnienia

Rekomendowane odpowiedzi

@Nexus Było poruszane na forum, poprawki do launchera, nic więcej.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zmiany rozwojowe i przygotowanie launchera na ściąganie duuuuzzzeeego patch'a ;) 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Oglądając filmiki wierzę na słowo, jest na co ;) 

Jak by się tak głębiej zastanowić, to jest jakaś tam minimalna szansa na to, że skoro CIG tak dopieszcza PU 2.0, to może z zazdrości lub reakcji na konkurencję doda jakąś jedną planetę z wczesną "testową" wersją atmospheric flight'a. Tak wiem marzenie ściętej głowy :( 

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Trochę Cię poniosło :P 

Już prędzej bym się spodziewał jakiejś jednej mapy ze Star Marine, niż planety w SC. Tak właśnie w ramach konkurowania z ED :P 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

E tam, podsycam ogień w dyskusji o PU 2.0, doskonale wiem że nie ma na co liczyć ale podziałać na wyobraźnię innych nie zaszkodzi :D 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja z czystko ekonomicznego punktu widzenia mogę się założyć że zrobią to dopiero po zakończeniu jubileuszowej wyprzedaży.

Ci co na coś czekają kupią to własnie wtedy, ci co na nic nie czekają kupią po wydaniu 2.0 za normalna stawkę i będą żałowali, że nie kupili na jubileuszowym kiermaszu.

Dodatkowo wszyscy sceptycy rzucą się po zakup pakietów z dostępem aby zagrać w 2.0.

 

P.S. oby tylko było w co grac...

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni to zrobić raczej przed wyprzedażą, żeby lepiej schodziły statki jak Conie i Retek. Może 19'stego? Po steramie? Szkoda, że nie można liczyć na słowność CIG. Równie dobrze możemy to dostać na gwiazdkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze wersja pesymistyczna:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

2016 roku :D

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PTU 2.0  , mogą rzeczwiście połączyć ze sprzedażą , aby nakręcić rynek (w końcu to wersja testowa , która może trwać nawet 2 miesiące , tylko my przyzwyczailiśmy się do tygodnia od wypuszczenia PTU) , ale tutaj  będzie dużo więcej błędów niż w AC. Ponadto mogą zaprosić na tzw. PTU-alfę ograniczoną ilość "sponsorów". Streamy tych wybrańców i tak najarają  ludzi do zakupów.

Edytowane przez Drus4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności