Skocz do zawartości
centurionix

Czy Star Citizen to piramida finansowa a Chris Roberts to zbrodniarz wojenny?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie karmić trolla centurionixa. Zostawcie w spokoju i nie komentujcie, to znowu zniknie na rok. A może i na zawsze jak nie znajdzie odzewu na swoje wypociny ;)

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wakacje to dzieci się nudzą :/


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, centurionix napisał:

Syndrom Sztokholmski. Roberts pluje wam w twarz, a wy myślicie że to pada deszcz i w dodatku go bronicie. Kiedyś przejrzycie na oczy i zrozumiecie, że przez cały czas miałem rację. 

Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, wezmę sobie je głęboko do serca i od dzisiaj będę bardzo ostrożny dodatkowo bacznie będę śledził poczynania pana CR.

pozdrawiam
Nexus
Bez odbioru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Nexus napisał:

Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, wezmę sobie je głęboko do serca i od dzisiaj będę bardzo ostrożny dodatkowo bacznie będę śledził poczynania pana CR.

pozdrawiam
Nexus
Bez odbioru

Również pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez centurionix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@BravenTooth, witaj w naszym świecie :whistling:

 

Btw, czy za uber trolla nie powinien być jakiś :ban: prewencyjny?

Edytowane przez Frosty el Banana

Kosmos to całkiem spoko miejsce, można tam mieć w końcu święty spokój... szczególnie jak padnie system podtrzymywania życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, centurionix napisał:

Syndrom Sztokholmski. Roberts pluje wam w twarz, a wy myślicie że to pada deszcz i w dodatku go bronicie. Kiedyś przejrzycie na oczy i zrozumiecie, że przez cały czas miałem rację. 

Mnie jeszcze nie opluł, nawet jak go spotkałem osobiście to ładnie się przywitał i podał rękę jak cywilizowany człowiek bez żadnego plucia w twarz. Nie wiem dlaczego oczerniasz kogoś, skoro go nie znasz osobiście. ;)

Jesteś tym specjalnym typem ludzi którzy bawią a zarazem denerwują w pewny sposób, tak więc daje Ci szansę (tak na prawdę to kolejną, po tym co stchórzyłeś na ten meczyk 1vs1, Ha! Myślałeś, że zapomnę?! :D) w moich oczach i dawaj mnie tu solidne fakty/dane o tym, że CR był już na tej wyspie z tą walizką pełną szmalu na Kubie czy gdzie on miał tam uciekać. :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat zamykam, na forum zostanie "ku pamięci i przestrodze". @centurionix gratuluję - zarobiłeś obostrzenia polegające na tym, że nie będziesz mógł edytować własnych postów za numer który wywinąłeś. Zapraszam do dalszych wybryków, banhammer mi się zakurzył. Człowiek jak się zrasta, to go boli. Jak go boli to spuszczenie trollowi łomotu tylko nabiera smaku i atrakcyjności.

Wnioski, reklamacje itp? Tradycyjnie zapraszam na prv.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności