Skocz do zawartości
centurionix

Czy Star Citizen to piramida finansowa a Chris Roberts to zbrodniarz wojenny?

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Quelen napisał:

@Nebthtet chyba chodziło mu o stretch goals. :D

No ja się domyślam ale jak widzę tak bzdurne dosłowne tłumaczenia to mi się od razu włącza Vanduul mode.

Don't make a village! (:cringe:)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Tommy Rich napisał:

Mi tam wystarczyła tylko jedna sytuacja żeby sobie mocno ugruntować zdania o Dereku Smart, a mianowicie jego mina na własnym streamie, podczas gdy CIG prezentował AC 2.0 !

我的媽和她的瘋狂的外甥都

Domagam się linka do filmika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Goomich napisał:

我的媽和她的瘋狂的外甥都

Nie pisz mi tu po chińsku, nie jesteśmy w Państwie Środka. I co ma do rzeczy szaleństwo Twojej matki i jej bratanka?

2 godziny temu, Nekrag napisał:

Stretch Goal królowo stretch goal.

Patrz poprzedni post odnośnie tematu. Jeśli koniecznie to chcemy mieć po polsku to - "próg".


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Nebthtet napisał:

Nie pisz mi tu po chińsku, nie jesteśmy w Państwie Środka. I co ma do rzeczy szaleństwo Twojej matki i jej bratanka?

Jak nie jak tak? Z miejsca gdzie własnie siedzę jest 14,3 miliardów parseków do granic obserowawanego wszechświata. A ja siędzę dokładnie w samym jego środeczku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, nie wiem kto Ci sprzedał ten SLAM, ale nie kupuj u niego więcej.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dostaniesz parę groszy za zmodyfikowanie tekstur, ale podkręcanie shaderów to zwykła harówka, na podbieraniu widzów Derkowi z YT też niewiele zarobisz, ale Star Citizen! Stary, tym naprawdę można zarobić na życie!

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Quelen napisał:

Tak, dostaniesz parę groszy za zmodyfikowanie tekstur, ale podkręcanie shaderów to zwykła harówka, na podbieraniu widzów Derkowi z YT też niewiele zarobisz, ale Star Citizen! Stary, tym naprawdę można zarobić na życie!

 

Dokładnie, spójrzcie na CR:

EDEzO6m.jpg

 

Kto by tak nie chciał? :D

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, dziś chłopina daje czadu, nie tylko w tym wątku.

@Goomich serio, piłeś - nie jedź ;)


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Zgudi napisał:

A pytanko. Z jakiego filmu jest ten kadr?

Scareface :D

https://www.youtube.com/watch?v=HJUt_x0gwug


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.11.2015, 09:18:45, Quelen napisał:

@Tommy Rich Widzę, że mamy tu zagorzałego fana Lineage 2.

PS, wolę Valakasa :)

Jestem fanem Lineage 2 ale tylko do C3, a tam nie było Valakasa :P 

Dnia 3.11.2015, 11:05:00, Nebthtet napisał:

No ja się domyślam ale jak widzę tak bzdurne dosłowne tłumaczenia to mi się od razu włącza Vanduul mode.

Don't make a village! (:cringe:)

 Tłumaczenie choć niepoprawne nie jest bzdurne i jak by się nad tym głębiej zastanowić to "punkt rozciągnięcia"  daje więcej informacji sam w sobie niż próg, w jawny sposób mówi o tym że projekt jest bogatszy o dodatkowe "coś". Jest to czytelne nawet dla laika ale cóż purysta językowy może się czepiać ;) 

A co do robienia wiochy - to ja się tam pochodzenia nie wstydzę i wesoło śpiewam... :P 

 

Dnia 3.11.2015, 11:46:24, Goomich napisał:

我的媽和她的瘋狂的外甥都

Domagam się linka do filmika.

Oglądałem to na live streamie Dereka Smarta , nie wiem czy ktoś to nagrywał, link dostałem od @Dastro, więc może on Ci w tym temacie pomoże, ba może sam nagrywał to wiekopomne wydarzenie. Wiem że z tego materiału postała poniższa parodia.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Co zaś się tyczy głównego tematu, to Chris Roberts może spać spokojnie, pomimo działań Dereka Smarta, ( które na pewno odbiły się negatywnie na zaufaniu kilku procent obecnych jak i nowych zwolenników Star Citizena ), projekt się nie załamał a ludzie masowo nie odwrócili się na pięcie żądając refundacji.

Co więcej, otrzymał ogromnego kopa, o którym to marzyło tak wielu z nas i dlatego to od jakiegoś czasu doświadczamy częstych zmian w grywalnym świecie SC, w tym także szanse na szybkie zobaczenie AC 2.0, którego chyba nikt tak szybko się nie spodziewał ( wierząc plotkom ).

Jak widać wszystko co złe ma też i swoje dobre strony, dla nas dobrą stroną jest spięcie pośladów przez CIG i ogromne dążenia Chrisa Robertsa by udowodnić światu ja daleko jest już w postępach nad grą oraz że wszystko co zarzuca mu DS jest wyssane z palca ( nie pytajcie z jakiego ). A my dzięki temu możemy szybciej cieszyć się tym co normalnie było by nam dane może za pół roku :D  

 

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja ze scamem (chyba raczej o to chodzi niż o piramidę) nie ma sensu, bo oceniając wykonaną pracę zwyczajnie widać, że pieniądze są wydawane na tworzenie gry a nie składowane na tajnym koncie.

Pozostaje wersja wykluczająca próbę wyłudzenia, czyli zagrożenie wyczerpaniem się funduszy. Zatrudnianie nowych pracowników, budowanie nowego biura, nie miało by żadnego sensu gdyby bliska była groźba wyczerpania się funduszy. Pojawienie się grywalnej 2.0 prawie na pewno zapewni napływ kolejnych donatorów, więc jeszcze bardziej taką groźbę odrealni. Większość donatorów jest dorosła i doskonale rozumie znaczenie słowa "ryzyko", zawsze związanego z każdym crowdfundingiem. Ja nawet gdyby wbrew wszystkim znakom, jakimś sposobem coś jednak nie wypaliło, to nie będę żałował, że to ryzyko podjąłem, bo mając na uwadze cel uważam, że warto było zaryzykować. Dobrze by tylko było, gdyby ci, którzy i tak nic nie ryzykują, wolą trzymać się z boku i czekać aż im powstanie SC inni ufundują, nie sypali przynajmniej piasku w tryby i cierpliwie czekali na gotowy produkt do kupienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak zawsze DS coś mamrze odnośnie tego jaki dom ma Chris i ile tam obsługi. Zapomina że Roberts z nieba nie spadł, na to, co posiada zarabiał już ładny szmat czasu plus zapewne mądrze zainwestował zarobione pieniądze.

IMO to, że mają studio w Santa Monica a nie np. w Teksasie to faktycznie może być niezbyt efektywne zarządzanie kosztami (LA jest CHOLERNIE drogie) - ale tu jest spora szansa że studio jest w tym mieście dlatego, że ludzie tam pracujący nie zamierzają się przeprowadzać. Albo zrobiliby to za odpowiednio duży bonus - tak więc kosztowo wyszłoby na to samo.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Tharsys napisał:

Pozostaje wersja wykluczająca próbę wyłudzenia, czyli zagrożenie wyczerpaniem się funduszy. Zatrudnianie nowych pracowników, budowanie nowego biura, nie miało by żadnego sensu gdyby bliska była groźba wyczerpania się funduszy. Pojawienie się grywalnej 2.0 prawie na pewno zapewni napływ kolejnych donatorów, więc jeszcze bardziej taką groźbę odrealni. Większość donatorów jest dorosła i doskonale rozumie znaczenie słowa "ryzyko", zawsze związanego z każdym crowdfundingiem. Ja nawet gdyby wbrew wszystkim znakom, jakimś sposobem coś jednak nie wypaliło, to nie będę żałował, że to ryzyko podjąłem, bo mając na uwadze cel uważam, że warto było zaryzykować. Dobrze by tylko było, gdyby ci, którzy i tak nic nie ryzykują, wolą trzymać się z boku i czekać aż im powstanie SC inni ufundują, nie sypali przynajmniej piasku w tryby i cierpliwie czekali na gotowy produkt do kupienia.

Gdyby Star Citizen nie wypalił, żałowali by wszyscy także osoby, które nie wspierają projektu, ( bo nie chcę ryzykować albo żyłują i wolą aż inni im ufundują fajną grę ), dlaczego ? Dlatego że to wspaniała wizja, wielkiego i wszechstronnego świata MMO, gry w której każdy może znaleźć jakąś niszę dla siebie ( gra łączy bardzo wiele popularnych gatunków ). Myślę że to by była wielka strata dla przemysłu rozrywkowego i ogromny cios dla społeczności Crowdfundingu, legł by nie tylko projekt ale i marzenia.

Ci co dotują i są z projektem od dawna w każdej sytuacji będą mieć pewien bonus, z jednej strony fakt uczestniczenia w projekcie od początku, więc zapoznanie się z dobrymi i złymi stronami SC, a przez to większa wyrozumiałość i satysfakcja z bycia blisko, decyzyjności itd.  Z drugiej poczucie własnej wartości, projekt wypalił dzięki mnie i innym zwolennikom, o grze wiem prawie wszystko jestem jej częścią, SC niczym dziecię, o którym się od dawna wiedziało ale które dopiero teraz da się zobaczyć, dotknąć i przytulić ;) 

PS. nie mówiąc już o drobnych bonusach, które wielu z was posiada od dawna w swoich hangarach.


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, hu3iii napisał:

Kojażę gościa, jest bardzo aktywny na forum RSI! :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kogoś stać, to niech sobie wydaje forsę na co mu się tylko zechce. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, hu3iii napisał:

Wiesz, mógłbym tak samo powiedzieć o sobie ;) 

11 godzin temu, Nebthtet napisał:

Jeśli kogoś stać, to niech sobie wydaje forsę na co mu się tylko zechce. 

Święte słowa i tego zamierzam się trzymać rękoma i nogami !


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, centurionix napisał:

>Kup grę Chrisa Robertsa

>Po dwóch latach żadnego postępu,  Chris dalej łoi naiwniaków z kasy 

>Brak profitu

Jak to żadnego postępu? Przecież zaprezentowali tyle nowych obrazków na sprzedaż.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, centurionix napisał:

>Kup grę Chrisa Robertsa

>Po dwóch latach żadnego postępu,  Chris dalej łoi naiwniaków z kasy 

>Brak profitu

To ty nie wiesz? Prawda schowana w spoilerze przed niepowołanymi oczyma.

Spoiler

56696a03ecda9_ImperatorRoberts.jpg.d6243

 

Edytowane przez Amb3r

"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna złamana obietnica. 2.0 miało być o statkach multicrew, a oni dali jeszcze kawałek PU.

CZY TE OSZUSTWA ROBERTSA NIGDY SIĘ NIE SKOŃCZĄ? OBUDŹCIE SIĘ SZIPLE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Polsat wyemitował film dokumentalny o tym potworze. Radzę obejrzeć, naprawdę poruszające ;(

Po czymś takim już chyba nigdy mu nie zaufam....

 

-- Admin Edit ---
Jeszcze raz przeedytujesz coś, co Ci wymoderowałam i zarobisz bana.

Edytowane przez Nebthtet
Korekta żałosnej próby trollingu w wykonaniu Centurionixa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności