Skocz do zawartości
Quelen

Warhammer: End Times - Vermintide

Rekomendowane odpowiedzi

Panie, Panowie, przedstawiam wam klona L2D w świecie Młotka - Vermintide.

Premiera miała miejsce wczoraj, a gra stawia bardziej na walkę w zwarciu niż na strzelanie, które potraktowane jest trochę po macoszemu. Miodnością ponoć wgniata w fotel. Ktoś już miał styczność z tą produkcją? Poleca ktoś? Bo się zastanawiam nad zakupem.

Gameplay jakiś sprzed miesiąca:

Edytowane przez Quelen

Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera miała miejsce wczoraj,

 

W piątek.

 

a gra stawia bardziej na walkę w zwarciu niż na strzelanie, które potraktowane jest trochę po macoszemu. Miodnością ponoć wgniata w fotel. Ktoś już miał styczność z tą produkcją? Poleca ktoś? Bo się zastanawiam nad zakupem.

Miałem nadzieję, że zastąpi mi wysłużonego lefta, ale chyba tak się nie stanie.

Wprowadzili jakąś pierdoloną progresję. Po każdej misji dostaje się XP i (po udanej) losuje jakiś przedmiot. Nie wiem co dają levele z XP, na razie mam drugi i nigdzie mi nie wyskoczyło, żeby apgrejdować statsy. Przedmioty można przetapiać w kuźni dla szansy uzyskania jakiegoś lepszego. Jest 5, czy 6 postaci, każda z unikalnymi broniami, więc grindu jest w chuj i trochę. 

Z tego co widziałem, specjalne szczury występują w tych samych odmianach co zombie: skaczący na ciebie, long range z liną, plujący jakimś uszkadzającym gównem i tank.

Kampania jest jedna, można wskakiwać do każdej misji osobno, albo przechodzić po kolei z tą samą ekipą. Po każdej misji wracacie razem do karczmy dla uzupełnienia zdrowia i amunicji.

Misje raczej wzorowane na l4d2: przechadzka, w połowie tank, jakiś event, przechadzka, finał. Finał jest łatwiejszy (na easy) od lefta. 

Mapy są ciekawie zaprojektowane, ale potwornie ciemne. Może powinienem rozjaśnić monitor.

Generalnie zabrało mi jakieś 1/3 czasu, który poświęcałbym do l4d2.

7/10

PS. gra nie ma żadnego singla, ani tutoriala. Wchodzisz i wkurzasz innych swoim brakiem skilla i grinda. Są informacje na ekranie, ale gasną za szybko i są u mnie za małe (2560x1440).

6,5/10

PS 2: nie zauważyłem też trybu Versus.

6/10

Edytowane przez Goomich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie terminu wydania: racja, 23.10. Tak to jest jak się nie czyta portali codziennie :(

Czyli pograłeś 3 dni i już masz dosyć? 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Pograłem 117 minut. :P

Daje radę, tylko nie lubię tego całego grindu dodawanego teraz do każdej gry. Czołgi, statki, battlefieldy... 

Z leftem mam tak, że gram trochę, nudzi mi się, zostawiam na kilka miesięcy, wracam. I mogę wskoczyć od razu do dowolnej gry. Co najwyżej muszę dostosować zachowanie do nowych taktyk. Tu? Jak wrócę, to będę zagrożeniem nie tylko behawioralnie, ale i materialnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przegrałem na razie 5 godzin i gra jest bardzo fajna, podoba mi się bardziej niz l4d i l4d2 bo nie przepadam za tematyką zombie. Grindu się nie czuje, po prostu przechodzisz misje i dostajesz od czasu do czasu jakąś broń.


I have… seen things you people wouldn't believe… Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those… moments… will be lost in time, like tears… in… rain. Time… to die.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja gierkę zakupiłem bo w L4D nie grałem właśnie ze względu na wyślizganą tematykę zombiaków. WH:V natomiast no powiem podeszło mi i to bardzo. Niestety tutaj wcześniej powiedziane już zostało że w grze uczysz się już online i wkurzasz ludzi. Z początku polubiłem elfa za to jak szybko kosi mieczykami i łukiem. Niestety potem się okazało że jest w tej grze straszny rasizm związany z faktem iż wiele nieogarniętych graczy tym właśnie zaczyna... i nie jest istotne czy wszyscy zdechli po trzy razy a ty elfem pierwszy raz... i tak mięcho będzie leciec w twoją stronę... nawet jak wszystkich bijesz na łeb w statystykach mordowania. No w każdym razie gierka jest całkiem przyjemna... dynamiczna... i ogólnie fajnie się chlasta przeciwników. Tam chyba widziałem kogoś u nas w to grającego więc pewnie na dniach dołączę bo póki co wolałem sobie to spokojnie ogarnąć z botami lub randomami.

PS. da się grac singla ... wtedy zamiast graczy są boty i to chyba ubrane tak jak inne twoje postacie na koncie. Tylko nie polecam tak grać inaczej niż na easy ... no może niektóre mapy na normalu można.

 

EDIT: gra trzyma klimat młotka w 100% ... mapy są ciemne mroczne i w 100% takie jak w młotku powinny być ... a to wielki plus. Klasy postaci (same postacie) też rewelacyjnie klimatyczne i wzięte prosto z systemu RPG.

Edytowane przez Hauva

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jedna wielka rąbanka (niekoniecznie szczurków :P). Po paru grach - wszystkich w sumie na pierwszej misji - iż bez zgranej ekipy i w miarę możliwości komunikacji głosowej nie ma co do tego podchodzić. Zbytni chaos wtedy panuje, a przewaga liczebna przeciwnika czasem daje się we znaki.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnych do odszczurzania wieczorami można spotkać na Discordzie :) - ja jestem niestety niedostępna do grania po 21:30 zapewne do końca tygodnia.

Poniżej przykładowe "zabawy" w naszym gronie (pl/en, mogą być NSFW dialogi, vid taki-se bo bez obróbki ze streamu yt)

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda, tylko trochę podobne do L4D2 :P


N3TdXNQ.gif

PC
Buda: SilentiumPC Gladius X80  |   MB: MSI Z97 Gaming 7   |  Procek: Intel Core i5-4690K @3,5 GHz   |  GPU: MSI Radeon R9 390 GAMING 8GB  |
RAM: 2x4 GB Corsair Vengeance 1600 MHz  |   Zasilacz: Corsair CX  Series 600W Modular |   SSD: 256GB Crucial SSD MX100   |  HDD: WD Black  1 TB |  
Keyboard: Roccat RYOS //MK GLOW  |   Mysz: A4Tech Evolution X740 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie trawię zombiaków (nuuuuuuuuuudne są już, wszędzie to gówno ładują) a szczurki katrupi się rozkosznie.

Podstawa fajna grupa.

Tak w ogóle to nie wiem czemu tego filmiku tu jeszcze nie było:

 

 

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vermintide właśnie pojawił się na humble bundle, gre można dostać płacąc w tej chwili niecałe 6$, za tą cene to prawdziwy steal.

https://www.humblebundle.com/jumbo-bundle-8


I have… seen things you people wouldn't believe… Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched c-beams glitter in the dark near the Tannhäuser Gate. All those… moments… will be lost in time, like tears… in… rain. Time… to die.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znów okazja razem w toto pograć, więcej chętnych będzie.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez SepReykan
      Witam wszystkich.
      W ramach umilania sobie czasu oczekiwania na SC, czy znajdą się chętni na partyjkę albo kilka Stellaris'a lub Total War Warhammer 2 (mortal empires)?
      Szczegóły się omówi jak będzie zainteresowanie tematem.
      Poziom bez znaczenia, liczą się chęci - sam w TW Warhammer'a  nigdy jeszcze nie grałem w multi. Chciałbym spróbować. W Stellarisa grałem, ale nie dużo. Co do drugiego, idealnie by było więcej niż 2 osoby.
      Kontakt możliwy na forum jako odpowiedź do tematu, lub bezpośrednio na discordzie (nick: SepReykan).
      Pozdrawiam.
    • Przez Frosty
      Niedawno odkryłem kanał, który tworzy mini serię o Space Marines z uniwersum Warhammera 40k. Jakość animacji jest na bardzo wysokim poziomie, szczególnie, że zajmuje się tym tylko jedna osoba. Jednominutowe odcinki, których docelowo ma być 5, są być publikowane bez żadnego harmonogramu, ale może je dzielić nawet kilka miesięcy przerwy w publikacji, więc radzę się uzbroić w cierpliwość. Poniżej możecie zobaczyć teaser oraz dwa opublikowane odcinki.
       
       
       
       
      For the Emperor!
    • Przez Nebthtet
      Zapewne część z was słyszała już k tej grze. A Way Out to tytuł w którym należy wraz z kumplem uciec z więzienia. Gra się w to w trybie kooperacji i można też przez net. 
       
      Co więcej, nawet do gry przez sieć wystarczy jeden egzemplarz tego tytułu. 
       
       
      Tu znajdziesz recenzję Eurogamera
      A tu możesz kupić grę i wspomóc nasz serwis :)
       
    • Przez Dako
      08.03.18 mamy premierę nowej gry z uniwersum Warhammera
      Warto kupić za tą mniej niż "stówę" https://www.cdkeys.com/pc/games/warhammer-vermintide-2?mw_aref=game_armada
       
      Link do strony twórców
      http://www.vermintide.com/
       
       
      A tu czterogodzinna (od postaw) zabawa po polsku
       
       
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności