Skocz do zawartości
zaraz

wts Aegis Sabre

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc w wycenie. Albo go sprzedam, albo zmiele. Najprawdopodobniej będę miał nieśmiganego Mustanga Omegę ze Squadronem, dlatego mój Sabre na żyletki pójdzie, albo na giełdę ;p

Wartości: CCU 170$, Melt 115$

Plusy: posiada w pakiecie SQ42 z paczki AMD, jest to CCU z Omegi -> Avenger -> Sabre. W pakiecie z Sabre jest też VFG Industrial Hangar, także jakby nie patrzeć jest to plus  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20" data-src="https://gamearmada.org/uploads/emoticons/default_tongue.png">

i to na tyle z plusów :D

Minusy: Brak LTI, posiada tylko 2 miesiące ubezpieczenia.

Coś mi się o uszy obiło, że dodadzą nam możliwość downgradu CCU. To może wybrać trzecią opcję - nie sprzedawać go i czekać na downgrade? Sabre tak czy siak zagości w mojej flocie, tylko z LTI.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci na gwałt nie jest potrzebna kasa to go sobie zostaw. Zmielić zawsze zdążysz i będą $ na CCU jakiegoś LTI.


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zaraz Poczekaj do wyprzedaży rocznicowej, może będzie jakiś relatywnie tani (tak koło 100-150$) statek z LTI, to będziesz mieć większe pole manewru. Podkreślam słowo może  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Quelen to są właśnie przygotowania do wyprzedaży  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png"> Trzy małe LTI (2xReliant i 1xHullA) stoją i czekają na swoje CCU. A czy coś do 100$ z LTI się trafi na wyprzedaży to zobaczymy. I tak nie będę miał wszystkich statków, które bym chciał mieć :>

 


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu w takim razie robić coś przed wyprzedażą, skoro i tak robisz to pod wyprzedaż. Nie wiadomo co będzie na wyprzedaży więc palenie czegokolwiek teraz mija się całkowicie z celem.


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz Relianta LTI to nawet nie będę się pytał jak bardzo byłeś pijany, że upgradowałeś Avengera na Sabra  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png">


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i własnie po to jest ten temat, żeby nie palić już, tylko się zastanowić. A nóż mi ktoś coś doradzi, na co sam bym nie wpadł  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

@Berecik26 :D byłem trzeźwy, tylko wtedy miałem jednego Relianta, którego przeznaczeniem jest Aquila. Drugi Reliant się trafił w tym tygodniu dopiero.


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaw - czekaj na rocznicę , zobaczymy co dadzą, zawsze zdążysz zmielić.

Druga opcja , mielisz i bierzesz coś co możesz aktualnie mieć w hangarze , aby nacieszyc oko  a potem przeznaczasz na kolejne mielenie.

Ja  Sabre zamieniłem na Andromedę z Merlinem, no i teraz podziwiam  , ale co będzie potem czas pokaże- zobaczymy.

Edytowane przez Drus4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

19-26 listopada 2015 przynajmniej tak mówili w RtV z 16 października

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że wyprzedaż będzie rodem z zeszłorocznej, czyli wszystkie statki jakie miały swoją premierę w końcu 2014 i w całym 2015 będą sprzedawane ponownie z 3 letnią gwarancją ( w zeszłym roku było z 2 letnią ). Czyli kolejna okazja na zakup Sabre jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił albo zakup CCU do tego statku ;)

Sabre ma nie mieć wariantów ale może z tej okazji pojawią inne statki w nowej odsłonie, kto tam ich wie, może Avenger ? 

Edytowane przez Tommy Rich

UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Podobna zawartość

    • Przez murphyslaw
      do sprzedania
      Drake Corsair  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Cześć.  Sprzedam kartę graficzną rx 6700xt Gigabyte EAGLE. Karta nowa,  sprzedaję, bo udało mi się kupić inna.  Sprzedaje za tyle ile kupiłem.  Cena 4.5tys
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Blondyn
      Witam.  Sprzedam sam joystick Thrustmaster t.16000m ze zdjęcia.  Sprawny. Cena 220zl.  Wysyłka do dogadania. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam Dragonfly Yellowjacket z  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności