Skocz do zawartości
Gromnix

film Star Wars: The Force Awakens

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tak, trzyma klimat.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niepotrzebnie się doszukujesz, bo go tam nie ma. Trailer mi się podoba :)

Mam też nadzieję że film będzie trzymać poziom. 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz - ja odnoszę się do trailera. Dla mnie jest dobrze zrobiony i ma w sobie sporo starwarsowej magii.

A czy nowy film będzie trzymać poziom starej trylogii? Ortodoksi na pewno będą się czepiać (jak zawsze). Ja tam wolę być dobrej myśli niż dołować się na zapas.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam... ja się bynajmniej nie dołuję bo jestem ortodoksem do tego stopnia że nawet epizod 6 (czyli stara część trzecia) był już dla mnie zrobiony pod publiczkę. Ale każdą kolejną część oglądałem i każda kolejna mi się podobała na zasadzie "włącz film - wyłącz mózg" :) Tutaj mam nadzieję będzie podobnie... dużo efektów latania strzelania... klimat może już nie ten sam bo zbyt to wszystko wysłodzone ale i tak fajnie się będzie oglądać. Bo w tym naszym cudownym czasie i przy tych filmach jakie ostatnio powstają jedno trzeba przyznać... (tu bardzo uogólniam)  nawet jak filmu dobrego zrobić teraz nie potrafią to widowisko robią przednie :) ... A tak jeszcze na marginesie to trailer właśnie mi się strasznie nie podoba i liczę na to że w filmie na przekór będzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'll just leave it here... ;)

 


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej Sobota 19.12.15 godzina 13.00 IMAX Plaza seans 3D razem z synem zakończymy ucztę którą zaczniemy w niedzielę 13 :)


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mogę wam już powiedzieć jak skończy syn .... he he he albo zobaczcie sami, najlepiej w 3D, miodek i malina. Najważniejsze, że czułem się dokładnie tak samo gdy jako kilku letni smarek oglądałem SW po raz pierwszy. Jak dla mnie film jest MEGA ZAJE... !!!

Edytowane przez Whyduck

STAR-QVKG-B3F6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że na 3d to raczej do aj-maxa się powinno pójść, a u mnie na wsi to takich wynalazków niema :(


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Berecik26 napisał:

Tyle, że na 3d to raczej do aj-maxa się powinno pójść, a u mnie na wsi to takich wynalazków niema :(

Na szczęście na zadupiu w prowincjonalnym centralno-zachodnim Pomorzu zwanym potocznie Lęborkiem, mamy KiNo z 3D B):popcorn:

Aha: moje źródła donoszą, że powoli pojawiają się tzw. alternatywne źródła dla filmu :pirate::P


en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako takie 3d to jest w sieci Helios czy Multikinie, ale jak się oglądało 3d w ajmaksie to się już innego nie chce oglądać ;)


Nic mi w życiu tak nie wyszło jak włosy.

JAX0wAC1.jpg

Lepiej dobrze zjeść, niż podobać się byle komu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film jest boski i basta. Są rzeczy do których można się doczepić, ale na pewno w kinie zobaczę go więcej niż raz. 

image.jpeg

image.jpeg


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to jest ten dzień, własnie ten kiedy to po latach znów moc we mnie będzie silna. 

Syn obudzony - Check 

Bilety przygotowane - Check

Kasa na zakąski w portfelu - Check

Light Saber wypolerowany - Check

Niczego nie zapomniałem - Nie - Check

Tak wiem mam jeszcze masę czasu do trzynastej, ale jakoś tak nie mogę usiedzieć... Co tu robić....

 

Wiem sprawdzę Check List od nowa ;)

 


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://youtu.be/hipPC2UfYBY

 

Ogólnie to polecam obejrzeć, bo AngryJoe wysłowił to co ja chciałem - zwłaszcza wady tego filmu:) Acz największa wada to słabosc odpowiednika Darth Vadera w VII w porównaniu do samego Darth Vadera


vim_ad.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem... Zobaczyłem... Przeżyłem...

I choć łza się w oku kręci, piękna to opowieść... Han przyjacielu...


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja nie mam z kim iść. Się wnerwię to i sam się w końcu wybiore ;/


sygn2.png

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc - poniedziałek, punkt 20:00, KiNo 3D z wyjebiaszczym popkornem wklepany do nav-kompa mojego Kihraxza ^_^

 

Edytowane przez Shivon

en-1-combined-a.png

To jest puste, ciągnie się w nieskończoność i… O mój Boże, tam jest pełno gwiazd! - Arthur C. Clarke

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Dmger napisał:

Byłem, widziałem, na bank obejrzę jeszcze raz :)

@Dmger to na kiedy mam rezerwować bilety w IMAXie?


 

 

JFK (1).jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Podobna zawartość

    • Przez Shivon
      *** Wątek o krótkich filmach, dostępnych na YT, a z którymi warto się dzielić  ***
       
       
       
    • Przez Nebthtet
      To już oficjalne - Star Wars: Uprising, darmowe action-RPG od Kabam idzie do piachu! Aplikację wycofano z AppStore oraz sklepu Google.
      Gra póki co wciąż działa - całkiem wyłączona zostanie 17 listopada. W związku z decyzją o losach tytułu twórcy wyłączyli możliwość dokonywania zakupów w grze. W krótkim FAQ zamieszczonym na forum twórców studio poinformowało, że Star Wars: Uprising idzie do kasacji ponieważ "nie osiąga już wymaganego poziomu sukcesu", jaki jest wymagany, by gra mogła się utrzymać.
      Twórcy swoją decyzję o całkowitym wyłączeniu serwerów uzasadniają tym, że:
      Dodają jeszcze:
      Jako zastępstwo dla wyłączanej gry studio proponuje swoje "inne wspaniałe mobilne tytuły". Raczej marna to alternatywa dla fanów... Tak więc jeśli graliście w Star Wars: Uprising to róbcie screeny swoim bazom i postaciom, bo to jedyna pamiątka jaką będziecie mogli zachować.
      Kabam ponad dwa miesiące temu zwolniło nieokreśloną liczbę pracowników tłumacząc to przetasowaniami mającymi na celu skupienie się na mniejszej ilości większych, odważniejszych gier AAA na platformy mobilne.  Niedawno developer wypowiadał się też, że będzie gotowy na spore wydatki, aby zapewnić sukces swoim tytułom. Prezes firmy Kevin Chou sugerował że firma może zainwestować nawet 24 miliony USD w pojedynczą grę do 2018 roku.
    • Przez Frosty
      Sprzedam klucz do gry Star Wars Battlefront 2 (2017) w wersji global.
       
      Cena: 50zł
       
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /monthly_2018_12/image.png.cc156094c7d8639b96ac7abe9aad4345.png" data-ratio="46.53">
    • Przez Dako
      Taka ciekawostka czyli alternatywna wersja inwazji w Normandii w 1944 roku.
      Cytat z na Ekranie.pl:
      Fabuła skupia się na grupie amerykańskich spadochroniarzy tuż przed lądowaniem w Normandii. Zostają zrzuceni za linią wroga z misją, która ma kluczowe znaczenie dla inwazji. Gdy dochodzą do celu, odkrywają, że okupowana przez nazistów wioska to coś więcej, niż zwykła misja. A efekt eksperymentu Niemców ma demoniczny charakter.
      Premiera w listopadzie.
      Może coś z tego będzie
       
       
       
    • Przez Dako
      Dawno nikt tu nic nie napisał ...
      W sumie powyższa uwaga dotyczy większości działów i klubów na forum
      No ale koniec dygresji i do brzegu.
      MGM opracowuje nową produkcję o losach RoboCopa. Reżyserem projektu został Neill Blomkamp, uznany twórca widowisk science fiction. Film nosi tytuł RoboCop Returns. Studio ma nadzieję przywrócić do życia franczyzę, która rozpoczęła się od thrillera science fiction Paula Verhoevena z 1987 roku. Scenarzyści oryginału, Ed Neumeier i Michael Miner będą producentami obrazu. Fabułę opracowuje Justin Rhodes, który poprawi scenariusz napisany przez Neumeiera i Minera wiele lat temu jako skrypt planowanej kontynuacji hitu Verhoevena.
      Imho pierwowzór Paula Verhoevena z 1987 roku był super, remake też mimo wszystko dało radę ale liczę na wizję Neilla Blomkampa (tak ten od Dystryktu 9 i Chappie)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności