Skocz do zawartości
Amb3r

Offtop z tematu allegrowe okazje - aukcja z refkodem

Rekomendowane odpowiedzi

Dla "radosnej twórczości" odpowiem na to napisałeś ale trochę z innej perspektywy.

I mam nieodparte wrażenie, że trochę naginasz rzeczywistość byle udowodnić swoje racje

No ale do rzeczy:

1. wykorzystałem informacje z aukcji i utworzyłem konto

plusy:

- dostałem linki co i gdzie zrobić bez zbędnego szukania i wnikania, - to samo i wiele więcej znajdziesz na Naszym forum - wystarczy wpisać Star Citizen w Google i każdy choć średnio rozgarnięta osoba korzystająca z internetu raczej tak robi no chyba, że wiedza zdobyta na portalu aukcyjnym jest wystarczająca ...

- otrzymałem 5000 jakiejś tam waluty - bardzo Cię rozczaruję ale w tym momencie żadnej waluty (odpowiednika 5 USD) nie dostaniesz  - dopiero jak podasz kod od Sprzedającego i zakupisz pakiet startowy za kilkadziesiąt dolarów  w sklepie RSI. Zapoznaj się z tym tematem:

http://star-citizen.com.pl/forum/index.php?/topic/1341-system-poleceń-how-to-use-the-referral-system/

- mam konto i mogę zacząć pobierać klienta - konto masz i możesz pobierać klienta mogłeś to zrobić i bez aukcji, pobawisz się aktualnie przez 5-6 dni a nie obiecane tam 2 tygodnie

- w razie pytań mam do kogo zagadać nawiązując do aukcji - korzystając z naszego forum masz minimum kilkadziesiąt osób którzy Ci wszystko napiszą/wyjaśnią i wytłumaczą całkiem za darmo i chętnie pomogą bez niedomówień i nie ukrywając niczego ...

minusy:

 - ja również nie widzę oprócz tego, że mam wrażenie że po pierwsze niespecjalnie orientujesz się jak to działa a dwa wybrałeś na potrzeby udowadniania swoich racji maksymalnie pozytywną wersję

2. spodobała mi się gra, chyba zainwestuję - kupiłem pakiet i chcę udekorować sobie hangar ale szkoda mi kasy na subskrypcję - gra Ci może się spodobać i bez lektury informacji na tej aukcji - kolejne założenie - przyznaję, że realne ale może być i odwrotne typu nie mam odpowiedniego sprzętu, co za nuda itp

plusy:

- nie tracę 12,3$ (45,63zł) na subskrypcję - dostajesz losowy przedmiot za który zapłaciłeś (na forum jest osoba od której kupisz go w podobnej cenie i będziesz miał możliwość wyboru - imho lepsza opcja)

- mogę otrzymać dekorację wartą 6,15$ (22,81zł) tyle, że za 20zł i to bez subskrypcji. wystarczy wrócić do aukcji na podstawie której założyłem konto i kliknąć kup teraz. - to co napisałem wyżej

W tej całej hurraoptymistycznej wersji brakuje choć minimum realizmu, bo jakoś ciężko mi wyobrazić sobie przeciętnego allegrowicza który dokonuje zakupu za 20 pln  i dowiaduje się, że:

- oprócz darmowej instrukcji którą przy odrobinie zaangażowania można znaleźć w internecie (na portalach internetowych, stronie RSI, forach internetowych i Google  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">) nie masz nic więcej. Oczywiście można to zrobić bez zakupu ale my tu chyba piszemy o zakupie na aukcji a nie ogłoszeniu jak uzyskać dostęp do SC? No chyba, że nadal poruszamy się w zakresie przysługi i litości Sprzedającego dla pozostałych allegrowiczów ? ...

- po zakupie nagle okazuje się, że aby dostać ten bonus musi udać się do jakiegoś sklepu RSI i zainwestować dodatkowo minimum 35 USD  (wówczas dostanie 5000 UEC od RSI oraz losowy bonus od Sprzedającego) 

- pobawi się trochę krócej niż tam napisano, a po tym czasie będzie miał jeden jedyny statek itd. itd ...

Będzie nadal taki szczęśliwy i wdzięczy Sprzedającemu ?

I następnie co zrobi:

  • w poszukiwaniu informacji trafia np. na nasze forum gdzie mu wszystko zostaje wyjaśnione
  • lub wylewa lamenty na dowolnym forum, że Star Citizen oraz CIG to skarbonka, przekręt, złodzieje itp itd ...

Więcej zyskałby korzystając zwyczajnie z Google niż z tej aukcji ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Amb3r - no właśnie dlatego nic nie trzeba kupić i konto można założyć bez płacenia komukolwiek za cokolwiek, nawet nie ma przymusu wpisywania kodu referencyjnego. 

Z tego co widać wszystkie niezbędne informacje są w treści aukcji, ale o tym chyba już pisałem.

Jest to tylko możliwość i można ją całkowicie pominąć podczas rejestracji, bez kody referencyjnego konto da się utworzyć. 

Jeśli jednak się go nie wpisze nie będzie możliwości zakupu po wskazanej w aukcji cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Mów za siebie, ja nie pomaga bezinteresownie. Ja pomagam, bo chce dostać zielone strzałeczki w górę od innych!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_tongue.png">


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Zazdrościsz że Dako ma dużo zielonych strzałeczek w górę? :D


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Mając chwilę żeby przejrzeć temat dokładnie trafiłam na powyższy post. Innym osobom, którym może przejść przez myśl podobna forma komunikacji zapowiadam - nie będzie to tolerowane.

W razie wątpliwości odsyłam do regulaminu - chętnie też odpowiem na pytania. A autor tych kalumni dostaje ostrzeżenie.

@Elll - weź przykład z @Dako i @Nexusa jak prowadzi się kulturalną rozmowę.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dako - Na wstępie przyznam Ci rację, iż faktycznie jestem niepoprawnym optymistą i dzięki temu życie mam cudowne czego i tobie życzę.

A teraz do rzeczy:

1. zarzucasz mi naginanie rzeczywistości ale proszę podaj jakieś przykłady, ja podaję konkrety o w odpowiedzi otrzymuję po raz kolejny jakieś ogólniki.

co zaś się tyczy Twoich odpowiedzi to niestety ale chyba ja Ciebie nieco rozczaruję.

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

No i klops, po krótkiej analizie wyszło, że w tym krótkim tekście trzy razy podparłeś się błędnie odczytana informacja przez co nie dosyć, że nie jesteś wiarygodny to chyba mało kompetentny w tym zakresie, a mimo to zarzucasz innym własnie brak kompetencji oskarżając o brak orientacji w temacie.

Hmmmm...

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Słusznie prawisz. Wybacz ale tak reaguje na chamstwo... może czasem zbyt emocjonalnie.

Znam gościa, który tą aukcję założył. Gość brzydzi się oszustwem i jest uczciwym człowiekiem. W momencie kiedy czytam jak ktoś pluje mu w twarz w miejscu publicznym, zarzucając mu oszustwo uprzednio nie wyjaśniwszy tę sytuację z nim bezpośrednio, to krew mnie zalewa.

Nie była potrzebna żadna analiza treści i plucie na forum publicznym. Wystarczyło pogadać z samym zainteresowanym w normalny sposób. Może nawet zaprosić na ts. Są kulturalne i normalne sposoby. Takich tu nie użyto. Tylko wrzucono na forum byle zabłysnąć.

Powyższe spowodowały mój wybuch.

Kończąc mam nadzieję jedynie, że zaistniała sytuacja odpowiednio wpłynie na te osoby aby w przyszłości sprawdzić info i będąc w 100% dopiero publikować. Czekam na info o przeprosinach dla autora aukcji.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam
Elll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Przeprosiny przyjęte  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> - mam nadzieję że zdecydujesz się na aktywność nie tylko jak trafisz na coś, co Cię wkurza. Wspaniale że bronisz kumpla, ale warto czasem trzy razy pomyśleć nim się coś napisze (sama nieraz mam z tym problem, popełniam ścianę tekstu i potrafię ją skasować :P)

Co do całej sytuacji - rozumiem że możesz czuć się urażony znając tę osobę - szkoda że on sam tutaj się (raczej) nie odezwał. Zapewne udałoby się sytuację wyjaśnić o wiele bardziej kulturalnie. Mam nadzieję że dla nas wszystkich to jakaś nauka na przyszłość :)

Warto też zauważyć że nie do końca jest też tak, że znajdujemy się na forum publicznym, bo akurat giełda (gdzie wywiązała się dyskusja) jest w tej części która wymaga rejestracji (tak więc na szczęście google tego nie zaindeksuje), obszar do którego wydzieliłam niniejszy wątek również. Ale z drugiej strony ograniczeń w rejestracji nie ma, tak więc miejcie to "z tyłu głowy" - co raz zaistniało w internecie zostaje tam na wieki i wszystko co piszemy może mieć konsekwencje kiedyś w przyszłości.

A na punkcie aukcji co poniektórzy tu są przeczuleni, bo na allegro już paru cwaniaków rumakowało jakiś czas temu i niesmak pozostał.

I taka uwaga do wszystkich - pamiętajcie, że tekst jest dość surowym nośnikiem informacji i łatwo popełnić coś, co zostanie zrozumiane niekoniecznie w ten sposób, jaki autor miał na myśli (mam na myśli nie tylko niniejsze zajście).

 

@Nexus - ja wiem że wyrwane z kontekstu - ale doprecyzuj proszę o co Ci chodzi z "SCPolska jedyna sprawiedliwa i właściwa droga kariery"? Takiej organizacji nie ma :). SCPL to fansajt, którego społeczność nie jest równa konkretnej organizacji (na chwilę obecną mamy 195 osób z AD, a zarejestrowanych kont na SCPL jest 642). Wprawdzie większość z nas jest razem w AD, ale taka sytuacja jest pokłosiem tego, że to właśnie AD było pierwsze - SCPL założyłam później (nie sama z resztą). Serwis jest niejako wypadkową tego że zaistniał org, który z resztą miał swój początek w grupce znajomych ze "starych dobrych czasów".


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nebthtet - oczywiście nie chodziło o samą organizacje czy portal, przepraszam za małą pomyłkę w nazewnictwie. 

W całej tej sprawie jednak wymienione zostało jedynie w aspekcie komentarza jaki jeden z kolegów popełnił twierdząc:

 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

tak to zabrzmiało jakby nikt inny nie miał o tym pojęcia bo na dodatek zarzucił mi, że się nie specjalnie orientuję, co może być nawet prawdą, po czy sam  popełnił kilka błędów czym wystawił niezbyt dobrą opinię waszej organizacji i temu forum jako wyspecjalizowanemu w tej dziedzinie źródle informacji.

Sam popełniam błędy i potrafię się do nich przyznać czego dowód jest w moich pierwszych słowach tego postu.

Niestety są ludzie którzy maja z tym problem ale to już nie moja sprawa i w związku z zatraceniem wartości merytorycznych tego tematu raczej odpuszczę dalszą dyskusję.

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i dialog.

Nexus - STELLAR EAGLES - 1stCav 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wybacz Kolego  @Elll

Jedyne chamstwo które zaprezentowano na tym forum to Twoje wpisy i jak to określasz  "wybuchy"

Zanim zaczniesz pisać o kulturze i innych kwestiach z tym związanych sam trochę jej zaprezentuj bo Twój styl ma niewiele z nią wspólnego.

I niestety dla Twojej wiadomości nie mam zamiaru przepraszać Sprzedającego bo nadal twierdzę, że ta aukcja nie jest rzetelna i tyle ...

Z litości pominę pierwszą usuniętą jego aukcję w której ten "brzydzący się oszustwem i uczciwy człowiek" (normalnie pewnie jest tak jak napisałeś nikt tego nie neguje) żądał 5,00 pln za uczestnictwo w samym programie referencji.

Dla mnie to wykorzystywanie niewiedzy innych osób.

Temat dyskusji z Tobą jest skończony bo nie mam nic więcej do dodania.

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

@Nexus przyznam, że popełniłem błąd w kwestii 5000 UEC

Przepraszam byłem przekonany, że działa tak jak napisałem. Masz 100% rację i wybacz, że napisałem o braku Twojej wiedzy w tej kwestii.

Dziękuję za wyjaśnienie.

Ale przyczepiłeś się do jednego punktu sporu a nadal jednak uważam, że nie zmienia imho w niczym istoty problemu.

Nadal fakty są takie, że:

  • Kupujący nic gratis od Sprzedającego nie otrzyma ( to zwyczajne mijanie się z prawdą ) Sam dostałeś UEC  bez łaski Sprzedającego
  • okres 2 tygodni może miał sens ale 1 1/2 tygodnia temu i aby było rzetelnie należałoby wpisać datę trwania promocji 25.10.15 a nie pisać o dwóch tygodniach dzięki czemu Kupując zwyczajnie może myśleć, że nadal będzie się tak długo bawił (kolejne mijanie się z prawdą)
  • no i najważniejsze aby otrzymać cokolwiek zakupionego za te 20 pln na tej aukcji należy wyłożyć dodatkowo znacznie większe pieniądze i o tym fakcie Sprzedający praktycznie nic nie wyjaśnia i bez dodatkowych zakupów nic nie otrzymasz.

Uczciwie i rzetelnie wystarczyłoby ze strony Sprzedającego aby pod pozostałe swoje aukcje podłączył opis programu referencji, podał swój kod i poprosił aby Kupujący w przypadku zakładania nowego konta go wykorzystał.

Pominę milczeniem poprzednią (skasowaną przez allegro) aukcję Sprzedającego w której za uczestnictwo w programie referencji chciał 5,00 pln

Obie te aukcje zwyczajnie wykorzystują niewiedzę innych osób i tyle ...

No i zwyczajnie mam wrażenie, że ja piszę o aukcji, niedomówieniach w jej opisie oraz o zakupie za 20,00 pln (po to chyba jest aukcja)  a Ty o sytuacji osoby która przeczyta opis i dzięki temu założy sobie konto - tak jak Ty to zrobiłeś (czyli jakby nie było o aukcji jako ogłoszeniu na temat programu referencji w SC)

W tym drugim przypadku masz 100% rację w tym pierwszym no cóż ...

ps.

A wycieczki osobiste pominę milczeniem  ...

 

Edytowane przez Dako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosfera zrobiła się ciężka więc pozwolę sobie podsumować całość dyskusji gdyż wydaje mi się, że mam do tego pełne prawo i robię to z zamiarem jej zakończenia jednak obawiam się, że po tym co tu napiszę dyskusja dopiero nabierze rozpędu.

Na wstępnie przepraszam wszystkie osoby które poczuły się urażone, a szczególnie ciebie Dako

Niestety, jeśli występuje się w roli autorytetu ta na błędy merytoryczne nie można sobie pozwalać bo niestety podważ się własne kompetencje, a tym samym autorytet.

Co zaś się tyczy pozostałych spraw to zacznę od początku: 

Aukcje o których mowa są moimi aukcjami i z czystym sumieniem się do tego przyznaję bo to nie pierwsze takie aukcje i nie trafiłem jeszcze nigdy na jakąkolwiek reklamacje bo zazwyczaj zanim ktoś coś kliknie najpierw kontaktuje się ze mną i wtedy otrzymuje komplet niezbędnych informacji.  Celem tak skonstruowanych aukcji jest nawiązanie kontaktu. 

Oczywiście mój cel został osiągnięty, mam kilkunastu operatorów którzy skorzystali z aukcji i jak przypuszczałem nikt nie kliknął kup teraz bo nie było to celem tej aukcji.  No oczywiście w szacownym gronie jest jeden z was, oczywiście stworzył konto zjawę, dziwne, że tylko on wpadł na to jak sprawdzić kto wystawił te aukcji, przecież to takie banalne i świadczy jedynie o znajomości Star Citizen. Swoją droga pozdrawiam cię serdecznie @Dmger . A tak na marginesie brzydkich wyrazów nie powinno się używać nawet na obcojęzycznych portalach szczególnie przy tworzeniu konta. Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_devil.gif">

A teraz do rzeczy:

Pierwsze co przyszło do głowy to raport i zrobiliście to, co nie @Amb3r  , tyle że nikt nie usunął mi aukcji z powodów jakie zostały podane, a jedynie zablokował i poprosił o zmianę kategorii bo ta wyglądała na usługę, a to inny dział. 

No i znowu muszę wrócić do kolego @Dako gdyż nie przypominam sobie abym kiedykolwiek wystawiał jakiekolwiek dekoracje jak to napisałeś za 200-300% ich ceny? Nie wiem jak u ciebie z matematyka ale 28zł przy kursie dolara zbliżonym do 4 zł, bo takowy był wówczas, to raczej nie 200, a tym bardziej nie 300% ceny z 5$ nawet bez podatku VAT. Kolejna pomyłka? Jak dla mnie to kolejny zarzut i oszczerstwo. No ktoś bardzo szanowny na tym forum słusznie zauważył że "co raz zaistniało w internecie zostaje tam na wieki

Oczywiście każdy ma prawo do swoich poglądów, każdy ma prawo sprzedawać co i jak mu się podoba, to tylko wola kupującego czy z tej oferty skorzysta. Z góry zostało założone, że ktoś kogoś chce oszukać. Należy jednak pamiętać, że istnieje coś takiego jak domniemanie winy i udowodnienie winy, oraz bardzo dobitne stwierdzenie że "człowiek sądzi po sobie" nie będę go rozwijał bo może ktoś poczuć się urażony więc pozostawię to w woli własne interpretacji czytających.

Jako, że nie jestem złośliwy i nie szukam nigdy zwady ani problemów dla waszego świętego spokoju usunę tą aukcje jak i wszystkie inne bo nie zamierzam się rozwijać nad kolejnymi podglądami i zarzutami. Znam kilku z was i szczerze ich szanuje oraz pozdrawiam. Lubie waszą stronę i forum kilku znajomym ją nawet poleciłem, a nawet więcej bo w czasie kiedy sam zaczynałem przygodę ze Star Citizenem przygotowałem na naszej zamkniętej części forum 1stCav (223 operatorów aktywnych tylko części zamkniętej) szeroki post wprowadzający w specyfikę gry, a także link do waszej strony jako jedne z głównych źródeł informacji w języku polskim.

Na koniec dodam, że nie potrzebuje tych aukcji do zarobkowania, czasami tylko zdobyte w ten sposób fundusze inwestuje w RSI bo sam władowałem w to ponad 700$. Dla jednych mało, a dla innych dożo. Jak ktoś pamięta to na waszej stronie podałem ścieżki upgrade i sposoby zdobywania lepszych statków wtedy kiedy było to jeszcze utrudnione, teraz dzięki otwartej drodze upgrade sam mam florę LTI i pewnie jeszcze będę ja rozwijał. Na wspomnianych aukcjach nikt mi nie klikał kup teraz za to nawiązałem kilka ciekawych kontaktów. Tak jak kiedyś wypominałem mam niepodważalny autorytet jako sprzedający i kupujący co można sprawdzić. Przykre, że tak szybko na podstawie domysłów i powierzchowności ktoś to wszystko zignorował i wysuną własne bardzo krytyczne opinie. 

To, że skupiłem z Allegro zastawy z mustangiem po 42 zł a potem odsprzedałem je zainteresowanym po kosztach, chyba nie robi ze mnie jakiegoś naciągacza, dodatkowo potrafiłem się nawet zdobyć na gratisowe prezenty z upgrade statków włącznie więc tym bardziej opinia naciągacza lub oszusta godzi w moje sumienie. Dlatego pochopne osądy są jak najbardziej nie na miejscu.

twoja aukcja została zgłoszona jako "naciąganie" ludzi na rzecz, która jest oferowana za darmo. Takie coś nie będzie tolerowane wśród graczy.

Wiadomość od: Dastro341989

Jeśli ktoś ma do mnie jeszcze jakieś zarzuty lub uwagi proszę, można śmiało i personalnie. 

Pozdrawiam

Nexus

 

 

Edytowane przez Nexus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 

Z racji jaka była atmosfera musiałem "połączyć" pewne sznureczki żeby mieć pewność, to była prowokacja z mojej strony żeby wywołać właściciela do tablicy. Widać że zadziałało a teraz możecie się przepraszać i mieliście możliwość porozmawiać.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

 

Osobiście przepraszam za formę prowokacji, ale naprawdę miałem nadzieję że w końcu powiesz to Nexus, że to twoje aukcje. ;)

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam szczerze, że zaimponowałeś mi przyznając w końcu iż to są jednak Twoje aukcje  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Jak to się mówi lepiej późno niż wcale ale z drugiej strony wydaje mi się, że zupełnie inaczej potoczyłaby się nasza wcześniejsza dyskusja i byłaby bardziej imho sensowna i merytoryczna. A tak mogę odnieść wrażenie, że chodziło Ci o to (jako osobie mająca swoją opinie na dany temat, niejako niezaangażowana i broniąca innych) nie odnieść się do wcześniejszych uwag wykorzystać moją pomyłkę i dalej już na niej bazować (bo tego momentu tylko o tym piszesz) 

Nadal nie zmieniam zdania co do ich treści i opisu Twoich aukcji i to nie jest żadne oszczerstwo bo moim zdaniem napisałem prawdę.

W odniesieniu do Twoich wcześniejszych aukcjach rzeczywiście nie było to przebicie na poziomie 200-300 % ale 50-75% (pisaliśmy chyba o tym na tym forum w listopadzie 2014 roku)

Przepraszam za to. Zagalopowałem się. Mój błąd, że nie sprawdziłem tego wcześniej.

Oczywiście masz prawo sprzedawać co chcesz i za ile chcesz ale mam prawo zanegować opis  i o tym również napisać.

Nie chcę zabawiać świata ale gdybyś na początku "ujawnił się" jako autor tych aukcji to myślę, że oboje zaoszczędzilibyśmy kilkanaście minut naszego życia zajmując się czymś ciekawszym niż udowadnianie swoich racji czyli Ty jako kolega/obrońca Sprzedającego a ja jako osoba która próbuje Ci wyjaśnić swoje racje  i punkt widzenia.

O tym "sądzeniu po sobie" to już trochę jednak pojechałeś po bandzie ...

ps.

Uważam, że @Dastro napisał o pierwszej aukcji bez owijania w bawełnę jak się sprawy mają i miał rację.

Żaden ze mnie autorytet ale jeśli tak to odebrałeś to mimo wszystko dziękuję ...

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony proszę o kontynuowanie tych aukcji (związanych z referralami) TYLKO, że z odpowiednim opisem co zrobić jak się pokończą darmoloty i jak należycie zacząć przygodę ze SC.


ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że się nie pogodziliście i że będziecie kontynuować ten wdzięczny temat bo fajnie się czyta. Co prawda z każdą kolejną stroną tematu kolejne półkilometrowe cytaty stają się takie trochę nudne... jednak trzeba przyznać że dawało mi to kupę frajdy i czekam na więcej tu lub w jakimś innym wątku w stylu "gra nadal nie wyszła to o czym by tu popie...."  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Huava

Rozczaruję Cię ale ja zakończę moją twórczość w tym temacie.

Nie wiem co można więcej napisać oprócz ewentualnej eskalacji problemów i konfliktu ...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No o eskalację właśnie chodzi ... słuchaj ... siedzę w robocie nasze cudne standardowe 8 godzin. Ostatnio kryzys na rynku ropy w norwegii więc nadmiaru roboty nie posiadam. Rano Joemonster, potem mistrzowie, potem znowu joemonster, może jakieś demoty, seria zaległych odcinków lezapdespion, a tu dopiero 11 godzina. No to sru na forum i bah ... drama... lecę po kawę i czytam. Tym bardziej że ja tak śledzę te wszystkie wątki że zazwyczaj mi ktoś po fakcie mówi że coś się działo ciekawego. No to radość przeogromna we mnie zapanowała jak trafiłem wczoraj na ten wątek ... na dodatek wczoraj jeszcze było tu wszystko cieplutkie. Dziś zrobiłem sobie kawusię... siadam zadowolony jak niemowle że się coś pośmieję... wchodzę... a tu "buzi buzi klepanko po pupci ... będzie dobrze nic się nie martw" ... no chłopaki no.... CHLEBA I IGRZYSK!!!!  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nexus - patrząc na cały galimatias moja propozycja jest taka - jeśli wieszasz takie rzeczy na allegro warto na początku opisu aukcji wołami napisać, że aukcja ma charakter informacyjny i doprecyzować o co chodzi. Ja czytając ofertę (tę za 5 PLN) nie do końca wiedziałam "co autor ma na myśli" poza zdobyciem referrali  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_smile.png">

@Dastro - popracuj trochę nad formami prowokacji jeśli takowe zamierzasz prowadzić w przyszłości, bo tu więcej szkody narobiłeś niż pożytku. A trollem przecież nie jesteś.

 

Nie róbmy kolejnego polskiego piekiełka gdzie gracz graczowi wilkiem. Proszę.


Jakiś post jest interesujący, pomocny, zabawny, denerwujący? Skorzystaj z systemu reakcji - autor będzie mieć większą motywację, by napisać kolejne lub się poprawić! Masz pytanie do admina? Zajrzyj tutaj.

:miecio: :ad: sig_neb.png :ad: :miecio: 

banner-discord-ga-ad-scpl.png
Power tends to corrupt; absolute power corrupts absolutely. - Lord Acton
Frankly, my dear, I don't give a damn. - Rhett Butler

I am the Law. - Judge Dredd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż czuję się głupio, że wywołałem taką burzę.

@Nexus zgłosiłem tylko pierwszą aukcję, bo uznałem, że nie jest to coś co się nadaje na allegro. Reszta jak dla mnie to raczej porządne były.

Teraz kiedy wszystko (mam nadzieję) się wyjaśniło temat będzie można zamknąć albo dać umrzeć śmiercią naturalną.


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

 To wejdz na wykop, szczegolnie sekcja mikroblog, zapewniam, ze rozrywki bedziesz mial potad. Szczegolnie http://www.wykop.pl/tag/starcitizen/ gdzie ja wraz z m.in. @Sermaciej staramy sie informowac plebs o dziele jakim jest SC      ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edytowane przez Nevarion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 

Wykop to zuo, ale propsy za akcję.  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_biggrin.png">

Edytowane przez Dastro

ad.pngdastro_ad.pngad.png
 
banner-discord-ga-ad-scpl.png

Wszystkie moje posty na forum GameArmada mają postać prywatnej opinii i są oparte na moim prywatnym zdaniu odnośnie różnych zagadnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NoRmall Niby można ale trzeba być wyjątkowo chciwym. Pazernym. A po co?
 

 


Skutki niepożądane obejmują: suchość w ustach, zawroty głowy, mdłości, zatrzymywanie wody, bolesne swędzenie odbytu, halucynacje, demencję, psychozę, śpiączkę, śmierć i cuchnący oddech. Star Citizen nie jest dla każdego. Przed uruchomieniem zapoznaj się z treścią licencji dołączonej do instalatora bądź skonsultuj się z Chrisem lub Benem, gdyż każda gra w fazie pre-alfa niewłaściwie potraktowana zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

drunk.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Czy masz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Mati
      Tak przewrotnie zapytam:
      Skoro parafrazując klasyka "I nie ma tu już nikogo" to kto teraz zgasi światło?
       
    • Przez Frosty
      Sprzedam konto w Star Citizen.
      W skład wchodzi:
      - paczka z Aurorą MR (24 miesiące ubezpieczenia);
      - Dragonfly Black ( Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
       Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. 
    • Przez number10
      Cześć, ostatnimi czasy myślę coraz bardziej nad poszerzeniem swojej floty, jedyne co mnie powstrzymuje to dosyć wysokie ceny jak na grę,  z tym związane jest moje pytanie. Jakie są wasze triki na obniżenie ceny? Podzielcie się proszę swoimi sposobami na oszczędzanie. Wprowadzam ten temat do poradników aby inni gracze również mogli  przeczytać wszystkie porady. 
    • Przez Riddick88
      Witajcie. Chciałbym odzyskać pieniądze za grę i w mojej paczce mam opcje exchange i mam napisane 
      ATTENTION
      You are about to exchange your PACKAGE - AURORA MR SC STARTER pledge.
      This will remove the pledge, including any upgrades (such as customizations or CCUs) from your account awarding $195.00 USD in store credit.
      This process is intended to be final, although some pledges may be available for reacquisition using the BuyBack system, if applicable and as long as the BuyBack system remains available. Items acquired with the use of store credits are BOUND TO YOUR ACCOUNT and non-giftable.
      WARNING!
      SOME LIMITED AVAILABILITY ITEMS INCLUDED OR CONTAINED WITHIN THE EXCHANGED PLEDGE ARE PERMANENTLY RELINQUISHED.
      Type in your password to confirm:
       
      Jak mi przejdą te pieniądze do kredytów mogę je jakoś przelać na konto??
       
    • Przez Candidate
      Możecie polecić jakieś dobre miejscówki do kopania Prospectorem?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności