Skocz do zawartości
Amb3r

wtb LTI latadło

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością muszę stwierdzić, że dopadł mnie citizenoholizm. Może jest jeszcze wczesna faza, ale już mi źle, że nie mam latadła z elteaj. Sabre jest jednak trochę za drogi jak dla mnie.

Ma więc ktoś może na sprzedaż jakiś niedobitek z tańszych statków z legendarnym LTI?


"Strzeżcie się rozczarowań, bo pozory mylą. Takimi, jakimi
wydają się być, rzeczy są rzadko. A kobiety nigdy"
   

 

amberlight_ad.png

Mój referral: STAR-ZZXF-MJF6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do @Tommy Rich, z tego co widzę ma Hulla A (80$), B (120$), Heralda (115$) na stanie i jakieś zarezerwowane Relianty (70$). Tyle że takie statki teraz kupuje się na CCU na coś większego  Zaloguj się aby zobaczyć tę zawartość. /emoticons/default_wink.png"> sam wszystkie maleństwa z LTI już powiększyłem.

Ew zawsze możesz poszukać na Reddit


tecon_ad.png

Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs,
and the Universe trying to produce bigger and better idiots.
...
So far, the Universe is winning.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz na reddit.com i kanal starcitizen_trades, tam mozesz kupic w miare tanie statki. Sprawdz oferty baragoon'a i Kane'a. Najlepiej zagadaj z baragoonem i powiedz mu ze interesuje Cie tani statek z lti tylko pod ccu, sam kupilem od niego 2 statki ;-) 

Edytowane przez Xeroeth

59973c1720a50_Gotowa(poobrbce).png.e3324d3f0cf88a107e142b90ab2a93b0.png

||CASE: TT CORE X9 || MOBO: ASUS X99-A II || CPU: I7-6800k@4.2GHz || GPU: EVGA 3080FTW3 ULTRA || RAM: G.SKILL TRIDENT Z 64GB@3000MHz||
||SSD: SAMSUNG EVO-850 500GB, NVME CORSAIR MP600 1TB || HDD: 2X TOSHIBA 2TB || PSU: EVGA SUPERNOVA 1000W P2 || LCS: 2xHWL BLACK ICE SR2 480 & LAING D5||

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na reddit.com handlarze już zauważyli że można sobie zrobić CCU dzięki nowemu systemowi i tym sposobem tanio zdobyć wymarzony statek z LTI, więc już tak różowo nie jest i trudno wychaczyć coś w bardzo dobrej cenie, choć czasem się coś trafi.

Trzeba jednak bardzo uważać i lepiej kupić drożej ale od kogoś zaufanego. Baragoon to bardzo znany i zaufany pośrednik, ma sporo kontaktów więc jest w stanie coś na szybko załatwić.

Uważajcie tez na ceny często do ich wartości trzeba doliczyć 4,5% podatku jaki liczy sobie za transakcję Paypal. 


UXleTZk.pngATER DRACONES         TOMMY RICH FLEET        STAR CITIZEN POLSKA3W1sLPY.png   
URl3Qun.png?1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności